KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 10Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
05-08-07 13:12  Re: XII ZAWODY MODELI KARTONOWYCH O PUCHAR "TRZECH ZAPÓR RZEKI SOŁY" Porąbka 200
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

No myślę że w tym roku wreszczie znów was odwiedzę.
A moze by dodać klasę mikromodeli, w której na pewno pojawiło by się trochę modeli.

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
08-08-07 19:47  Re: XII ZAWODY MODELI KARTONOWYCH O PUCHAR
ORLIKMK 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Karta startowa do pobrania pod tym linkiem http://orlik-models.pl/download/kartstart.pdf


Pozdrawiamy

Orlik Team

 
22-08-07 07:53  Re: XII ZAWODY MODELI KARTONOWYCH O PUCHAR
ORLIKMK 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Przygotowania do imprezy trwają, właśnie rozstrzygnęła się wczoraj sprawa wystawy zewnętrznej "modeli w skali 1:1" -podobnie jak kilka lat temu będzie można u nas zobaczyć pojazdy militarne. Jeżeli się nic nie zmieni to będzie Half Truck, Sdkfz 251, Ferret, Dodge, Kraz i ... zresztą zobaczcie na fotkach pochodzących z tegorocznego Zlotu Południe i wykonanych przez członków Grupy Śląsk. Pojazdy, które będą wystawiane u nas są własnością Rafała Biera oraz Dariusza Miłego z Bielska Białej.











Więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy do Porąbki.

--



Post zmieniony (07-09-07 20:32)

 
05-09-07 09:00  Re: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
ORLIKMK 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witamy !

Oficjalny plakat imprezy - mamy nadzieję że zachęci Was do odwiedzenia naszej imprezy.

Pozdrawiamy

Klub Modelarski ORLIK

 
05-09-07 09:31  Re: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Ładny plakacik...

--

 
05-09-07 10:54  Re: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Mam pytanie. Do jakiej klasy (standard, otwarta) należy zaliczyć model wykonany z wycinanki dostępnej jedynie w Internecie, jeśli spełnia on wszystkie wymagania klasy standard wymienione w punkcie 5.10, ale wycinanka nie jest wydana w formie drukowanej jak jest to zaznaczone w punkcie 5.3 regulaminu?

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
05-09-07 12:08  Re: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
ORLIKMK 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


MichalR zgodnie z regulaminem model taki powinien być zgłoszony w klasie otwartej,
Ten pukt regulaminu jest przez nas gorąco dyskutowany, ale w tym roku musi tak już pozostać.

Pozdrawiamy


KM Orlik

 
05-09-07 12:37  Re: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Ok, to jeszcze jedno krótkie pytanie uzupełniające. Czy pojazd kosmiczny z wycinanki internetowej można zakwalifikować do klasy otwartej samoloty i helikoptery czy też darować sobie tym razem? Dzięki za wyjaśnienia.

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
05-09-07 15:08  Re: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
ORLIKMK 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tak do klasy otwartej samolotów.

Pozdrawiamy

 
11-09-07 00:11  Re:
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam!

Mam takie pytanie odnośnie wyjazdu do Porąbki - czy ktoś będzie jechał na konkurs z okolic Podkarpacia? (Rzeszów, Kraków, Katowice) W grupie zawsze raźniej :)

Mam też przy okazji prośbę i pytanie - szukam transportu z Porąbki do Bielska-Białej lub Katowic w niedzielę po konkursie, gdyż mam bardzo słabe połączenie PKS/PKP i musiałbym z tej racji tkwić na dworcu w Katowicach lub Krakowie 6 godzin aż w okolicach 1 rano przyjedzie pociąg na przesiadkę. Byłbym niezmiernie wdzięczny i zobowiązany!

Pozdrawiam!

Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 10Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024