KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
30-10-07 19:22  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Spokojnie, wszystko będzie... Nie jesteśmy robotami. Po takiej imprezie trzeba trochę odpocząć. Co do narzekania na mała ilość kartonów - trzeba było wystawić swoje modele.
Po raz kolejny też okazało się, że beton z LOK nie patrzy na inne terminy wystaw, podawane jak nasz termin nawet pół roku wcześniej i organizuje w tym samym czasie mistrzostwa Polski. Czyżby zemsta za nie zaproszenie lubelskiego LOK do współorganizowania II LSM ??
Na dniach bardzo obszerna relacja wraz z wynikami będzie na naszej stronie klubowej. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i pokazali swoje modele. Bez was nie byłoby tego konkursu !
Pozdrawiam :)

--

 
30-10-07 23:12  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
Jendroma 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Jackyl: Mimo, że byłem obecny, to nie mogłem dostarczyć moich modeli (to chyba do mnie ten przytyk), dalej się tłumaczyć nie będę. Nikogo też nie poganiam, sam mam z czasem krucho. O wyniki pytam, bo nie wiedziałem gdzie będą zamieszczone, a nie mogłem niestety być do samego końca :(
Gratuluję udanej imprezy. I oby za rok było jeszcze lepiej :)

--
Albo mnie praca wykańcza, albo mi stężenie oparów kleju spadło :) dr Jendrek.
Gotowe Bf 109 F-4 (AH) ; Hetzer (Modelik)

 
31-10-07 11:40  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
Yeti 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 6

A ja w imieniu swoim i kolegów chciałem bardzo podziękować JaCkyLowi za zaproszenie i późniejszą pomoc w rozwikłaniu kilku zagadek socjalno-bytowych, a Kopajtowi i Lukanowi za stworzenie azylu integracyjnego :D
A cała impreza stała na bardzo bardzo wysokim poziomie. I gdyby tak Lublin był jakieś 100 km bliżej Sącza, to bardzo chętnie moglibyśmy przyjeżdżać na taką imprezę nawet trzy razy w roku... :)
Pozdrawiam
PrzemekK

--

 
31-10-07 14:03  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Ja również chcę bardzo podziękować JaCkyLowi i Rowinowi za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy jak i mile przyjęcie mnie i za zaopiekowanie się moimi modelami, ponieważ w sobotę musiałem wracać. Miałem okazję poznać kilku kolegów z forum.
Impreza była super, na następną na pewno się wybiorę z nowymi modelami.

Pozdrawiam Janek

--

 
31-10-07 21:03  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Dzięki chłopaki, miło było poznać ( pozdro Janek, Sicore, Laszlik) jak i spotkać starych znajomych z Nowego Sącza (Yeti z ekipą). Cieszę się że impreza się podobała, oczywiście zapraszamy za rok, a może wcześniej ;)
Galeria zdjęć modeli kartonowych oraz plastikowych już na naszej stronie, w sumie ok. 500 zdjęć. Na stronie także od dzisiaj szczegółowe wyniki konkursu, także w wersji pdf. Zapraszamy, wystarczy klinkąć w mój podpis lub TUTAJ
Pozdrawiam :D

--

 
01-11-07 00:56  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ja także przyłączam się do podziękowań dla JaCkyLa za miłe przyjęcie i okazaną pomoc. Impreza w mojej opinii udana, doskonale zorganizowana i przeprowadzona. Mam nadzieję, że za rok terminy różnych imprez nie pokryją się i w Lublinie zobaczymy jeszcze więcej kartonu.
Pozdrawiam

 
01-11-07 07:35  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
mloda 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ja byłam na konkursie ale spotkałam tylko piwofila i PzL i teraz jak czytam ten wątek to aż mi się przykro robi że było tyle osób

--
Klaudia(Ania)
_________________________________
Mężczyzna, który nigdy nie kłamie kobiecie,
ma bardzo mało względów dla jej uczuć.

 
01-11-07 08:54  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Ja mam tylko pytanie odnośnie Grand Prix wyd. Answer - za jakie modele zostaliśmy wyróżnieni, bo z Answera wystawiłem dwa i nie wiem, który lepszy ;-)

A imprezka wspaniała, pomimo, ze bylem tam zaledwie dwie godzinki - tak trzymać i powodzenia w przyszłym roku. Moze będzie potrzebna druga sala na kartony...

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
01-11-07 14:46  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
Viper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Z głębi serca płynące zachwyty nad organizacją i przebiegiem imprezy. Same ochy i achy. Podobało mi się niesamowicie. Wielkie podziękowania dla JaCkyla i Rowina w wyjaśnieniu kwestii podstawowych. Oby tak dalej.
Pzdr.

--
Lotnictwo, czołgi

 
01-11-07 22:39  Odp: II Lubelskie Spotkania Modelarskie 26-28.10.2007
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Za rok jestem.Mam nadzieje ze z czyms nowym i ze kartonow bedzie chocby 2 razy wiecej.
Pozdro i jeszcze raz dzieki za imprezke.

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024