KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
26-03-07 13:33  13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 2007" w Żywcu
mondo   

Trochę spózniony ten news,ale może ktoś znajdzie czas i przyjedzie,wszelkie info na stronie <www.srubka.zywiec.org.pl>....

--



Post zmieniony (26-03-07 14:02)

 
26-03-07 16:37  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 2007" w Żywcu
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Spróbuje się pojawić
W sumie z Wisły mam niedaleko

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
02-04-07 08:32  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 2007" w Żywcu
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

A gdzie się odbędzie konkurs (miejsce) ? Nigdzie tego nie podano.
Czy mam rozumieć, że w siedzibie klubu przy Grunwaldzkiej 13 ?
Rozważam udział w tegorocznej edycji konkursu.

Pozdrawiam,
Zdzisław

 
02-04-07 09:19  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 2007" w Żywcu
mondo   

Tak,dokładnie jak podałeś konkurs odbędzie się w siedzibie klubu...

 
14-04-07 12:50  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 200
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


a może jakieś fotki ??

 
15-04-07 19:29  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych
Nocturne 

 

Kilka fotek na szybko:








--------------------------------------------
Quod Me Nutri Me Destruit
W stoczni: Takao , Akitsushima , Yukikaze i zero czasu ....


Post zmieniony (15-04-07 21:24)

 
16-04-07 06:55  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 2007" w Żywcu
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Byłem w niedzielę...

To był mój pierwszy raz, jeśli chodzi o odwiedzenie takiej imprezy, tak więc nie mam jakiegokolwiek porównania. Ale powiem, że było całkiem nieźle, było co pooglądać. Dopiero niedawno zacząłem zabawę z modelami i cieszy fakt, że dość sporo się dzieje, jeśli chodzi o imprezy i konkursy, w mniejszych i większych miejscowościach.

Po wyjściu z imprezy zastanawiałem się, czemu też nie wystawiłem swoich modeli - w sumie mam ich całe dwa - jeden karton i jeden plastik :)

Z konkursu przywiozłem łup w postaci Orlikowego Jelcza - wywrotki, na którego już wcześniej miałem chrapkę.

Jak zrzucę foty na kompa to dołożę do wątku parę fotek.

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
16-04-07 09:08  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 200
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

To moze jeszcze ktoś poda wyniki w kartonie... albo chociaż link... please :)

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
17-04-07 08:32  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 200
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Wyniki już są pod poniższym linkiem:
http://www.srubka.zywiec.org.pl/?p=serwis_model
(do pobrania w plikach pdf)

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
17-04-07 18:44  Re: 13-14-15.04.2007 XVIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka 200
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tegoroczna Śrubka była dla mnie osobistą rocznicą. Ubiegłego roku to właśnie tam złapałam modelarskiego bakcyla.
Organizatorzy ufundowali wiele ciekawych nagród, otrzymali je wszyscy nagrodzeni młodzicy i juniorzy, których było bardzo wielu, oraz seniorzy za pierwsze miejsca. Wysoki poziom w kategorii okrętów, gorzej z pancerką.

Wrzucam również parę fotek kartonów:




A teraz tegoroczna, według mnie, żywiecka i chyba można śmiało powiedzieć nie tylko, sensacja. Model Bismarcka autorstwa Tomasza Guza, praca zajęła mu ponad 2lata. Sami oceńcie, ale dla mnie rewelacyjny. Model nie jest wykonany w standardzie. Nasunął mi się przy okazji taki wniosek: jeśli model DeAgostini będzie choć w połowie tak świetny to będzie wielki sukces.



P.S. Podziękowania dla organizatorów za wyasfaltowaną drogę dojazdową :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024