KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
20-02-07 16:25  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

tak Witek szkoda drogi i pieniędzy...Stasio dobrze mówi!!!

ale na październik gorąco zapraszamy...zresztą jeszcze będziemy głośno wołać i zapraszać :)

 
20-02-07 17:19  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
KM Taurus  

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Poczekaj, poczekaj Witej może w kwietniu do Świdnika zajedziesz to tylko 11 km od Lublina - serdecznie zapraszam a naprawdę będzie o co powalczyć :).
Szczególy już w marcu na forum :)

 
20-02-07 22:03  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Wisa - chłopaki dobrze gadają - jeśli chcesz jechać na konkurs do Lublina - to rezerwuj czas na październik, ew. do Świdnika w kwietniu :)

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
21-02-07 19:06  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Ale fajna "reklama" konkursu się zrobiła ;-) Ja na niego wskoczę jak mi czas pozwoli - tym bardziej, że jak widać konkurencji prawie żadnej nie będzie... ;-)

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
21-02-07 21:40  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Fitter . pojedziesz to zobaczysz dlaczego nie ma konkurencji .Uczestniczyłem w nim kiedyś dwa razy i starczy.

--
Pt-47

 
21-02-07 22:57  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Nie było moim celem dyskredytowanie tej imprezy, podałem info tylko dlatego że takie otrzymałem od organizatorów. To raczej lokalna, można powiedzieć nawet, że osiedlowa impreza i pewne, już taka pozostanie, jeżeli przetrwa oczywiście. W tej chwili to tylko kolejna odhaczona impreza w kalendarzu LOK. Niestety.

--

 
22-02-07 19:09  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Paweł - jestem na nim obecny od dwóch lat - tym razem będę po raz trzeci. Wiem jaki tam jest klimat, ale prawdę mówiąc to tworzymy też go my - modelarze. Może trzeba przyjechać choćby po to aby go trochę zmienić...

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
27-02-07 19:38  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
Petlakow 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Fitter co do konkurencji w tym konkursie to nie "Chwaliłbym dnia przed wieczorem". Ja tam się wybieram i to z najlepszym modelami kartonowymi i plasikowymi tak więc strzeż się konkurencji tam.

--
Nie ma modeli nie sklejalnych, są tylko ludzie nie umiejący ich zrobić.
Nie ma też źle opracowanych modeli, tylko projektańci są nieudolni.

Warsztat:
Zamienił się z warsztatu modelarskiego na Mistrzowski Wilekiej Floty.












 
09-03-07 10:06  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Petlakow - spokojnie, jak wygrasz to Ci pogratuluję. A mój wpis o konkurencji był lekko ironiczny - nigdy nie wiadomo czy nie przybędzie ktoś z poza forum i wykosi wszystkich. Ja nie raz już wracałem na tarczy i żyję ;-)
A'propos - dziś teoretycznie upływa termin zgłoszeń.

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
09-03-07 10:59  Re: IV Ogólnopolski Konkurs-Wystawa Modeli Kart. i Plast. LUBLIN 2007
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Ja nic nie wystawiam, ale będę :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024