KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-01-07 14:36  [Fotorelacja] GEKO XIII
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Witajcie:)
Nastał nowy rok, ale GEKO po staremu działa i ma się, jak się okazuje, coraz lepiej:)
Zebraliśmy się w piątek, 26 stycznia roku 2007 w nowym miejscu - gospodzie CASA Austria w Gliwicach. Od razu lokal przypadł nam do gustu - ławy, stołki, wszystko na dobrym poziomie, kominek, ciepełko i wspaniały klimat cesarstwa Austro-Węgierskiego:) - trochę C.K. Dezerterów, trochę Szwejka:))

Na spotkaniu zjawiła się cała śmietana :

1. Stach48
2. Tadek (Stach go ciąga po tych GEKO, ale jemu się o dziwo podoba:))
3. Tede
4. JAŃCIO
5. Ziga
6. Gienek
7. Ushi
8. Chaton
9. Pit Blank (na chwilkę przed sobotnim egzaminem, ale chwała mu za to!:)
10. StuG (może ostatni będą kiedys pierwszymi?:)

Oprócz swoich seksownych ciał niektórzy przynieśli to i owo, po których oczy i sztuczne już szczęki walały się z chrzęstem po kaflach:)

JAŃCIO uraczył nas pieknymi kołami do T-72 - niby samolociarz, a drzemie w nim trochę pancernej duszy:) - oficjalnie robi go dla syna - słyszało się już lepsze wymówki:))
Chaton przytargał w pudle Airwolfa, którego kilkukrotnie odpalaliśmy z kopa:) Muzyczkę filmową przy odpalaniu pociągnęliśmy z tzw. "ryja":)
Tede przyniósł sklejony darmowy samolocik ze strony Lecha (kolorowy laser to jest to:), a także coś jeszcze, ale nie zdążyliśmy obejrzeć, bo szybko połknął i nie chciał zwrócić:)
Ushi przyjechał realistycznym poldkiem, gdzie jedno koło tradycyjnie zachaczało się o błotnik:)
Pit Blank przyniósł jakieś mikroby do lotniskowca japońskiego w skali 1:400:)
No i skromnie ja przyniosłem coś żółtego i włoskiego, na dodatek w strzępach:)
Reszta przyniosła siebie i w niektórych przypadkach zarost:)

A teraz krótka relacja fotograficzna :


Ogólne "rzuty" na naszą zgraną paczuszkę w nowej knajpce:) Godnym polecenia i naśladowania jest system podpórek wszelakich, które uskuteczniał Ushi - nie zdażyło się by wykonywał dwie te same figury kończynami górnymi - dolnych nie śmiałem oglądać:) Daje się również zauważyć pierwsze objawy ślinotoków, mlaskania i szukania zębów podczas oglądania papierkowych cudeniek:)


Oto najdramatyczniejsza chwila wieczoru - powódź piwna z wylanego kufelka:) Ha - zaraz pomyślicie, że tradycyjnie Stasiu olał nas w ten sposób, a tu ZONK:) Sprawca jest na zdjęciu obok - niech nie zwiedzie Was jego niewinna minka, to niezłe ziółko, hultaj i rozrabiaka - taki nasz mały rzeszowski gangsta:) O mały włos L6/40 stałby się czołgiem pływającym, na szczęście "menu" go uratowało, chociaż zakładał już powoli nieprzemakalne walonki od T-72 :)


Dzięki uprzejmości i refleksowi naszych pań gospodyń, szybko udało się nam dojść do sytuacji w miarę suchej:) Staszek oczywiście pierwszy się rwał do mopa, ale riposta była natychmiastowa - "spieprzaj dziadu":P


Drapu drapu po głowu by Ushi:)


Wymiany zdań i charakterystyczna poza Tede, w której tkwił jakiś czas (na poprzednim zdjęciu - drapu drapu - też zastygł w tej pozie:)) Po trunkach Pita i Zigi od razu widać kto ma jutro egzamin - albo kto jest pełnoletni:)) - do wyboru:)


Tiaaaa - zbudowałem jeden Jego model i się do mnie klei i przystawia:) Teraz to kolega:) A tak naprawdę to nic innego jak Luke Skywalker i księżniczka Leiapo kuracji hormonalnej:)


Tutaj nasz stały kącik - Izba Pamięci Mordy:) Pierwsze zdjęci pt.:"Dziadku, a co Ty taki niewyraźny jesteś"?:) Odpowiedź przed nim:) No i rzecz jasna nie łyknął jeszcze Rutinoscorbinu:)
Druga fota to nasza GEKOnowska "kamienna twarz" - nie rozbawi jej nawet stado małp na odrzutowcu:) Szczęściem i usmiechem zaraził Zigę za to Chaton - od piątku "modelarz komercyjny", "sprzedający się modelarsko" (bez skojarzeń:) za judaszowe srebrniki:).


A tutaj, aby ślinotok nieco powiększyć, zdjątko tych niesamowitych kółek do T-72 autorstwa JAŃCIA:)

Ogólnie spotkanie w dechę - impreza bardzo udana, lokal także bardzo dobry, teraz tylko czekać aż pojawią się na horyzoncie nowe GEKOny - bo jak nie, to będziemy chodzić po domach o 3.00 nad ranem i wyciągać z łóżek:) W każdym razie serdecznie zapraszamy już za miesiąc - przyjdź, zobacz, pochwal i pośmiej się, porozmawiaj - może to Ty tym razem wylejesz piwko?:P

Pozdrawiam

--

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

Post zmieniony (30-01-07 10:41)

 
28-01-07 15:11  Re: [Fotorelacja] GEKO XIII
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dziękuję za już. Prosze o jeszcze.
Jańcio, coś Ci obiecalem??????
Pozdrawiam

--
gienek

 
28-01-07 15:12  Re: [Fotorelacja] GEKO XIII
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Grzesiu, cały czas w tych samych czarnych tiszertach w trupie czachy, smoki i napisy? Ty je jakoś odnawiasz, retuszujesz, ździerasz i zmieniasz stare nadruki? ;-P

--

 
28-01-07 16:02  Re: [Fotorelacja] GEKO XIII
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Konrad
Grześ ma jeszcze jedą czerwoną bluzę z napisem "Teeneahge partymaniac" ;)

Spotkanie w nowym miejscu fajne.
Co prawda byłem tylko na chwilkę ale jak zawsze fajnie było.
Btw egzamin zdany, nawet wszystkie z tej sesji.

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
29-01-07 06:54  Re: [Fotorelacja] GEKO XIII
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Witam i o zdrowie pytam :)

Jaacie, dawno takiej "szybkiej" relacji nie było. Ogólnie potwierdzam, impreza się udała, a nowy lokal zdał egzamin...

Było co pooglądać i co pomacać, nawet załapaliśmy się na multimedia prezentejszyn makiety w wykonaniu Chatona, który w dodatku błysnął (dosłownie) i w sumie zawiał swoim Airwolfem. Chciałbym dodać tylko jeszcze to, co zostało powiedziane na spotkaniu, a autor relacji w swojej skromności nie przekazał. Jeśli ktoś obserwuje relację italiano czołgisto L6/40 w wykonaniu Stuga to niech się nie daje nabrać zdjęciami. To to w rzeczywistości jest mniejsze niż to co pokazuje na fotkach. Na widok tych maciupenieczkich nitów, śrubek i... TFU, za przeproszeniem tablicy rejestracyjnej większości szczęki opadły, a Gienkowi to nawet piwo się wylało, co wprowadziło do spotkania mały element zaskoczenia i dreszczyku emocji, a mnie dodatkowy zapaszek na lewej nogawce spodni ("Panie policjancie, ja NAPRAWDĘ nie piłem piwa" ;).

No to do zobaczenia za miesiąc...

[EDIT i w dodatku PS] Co do moich "podpórek", to powiem tylko że mi głowa ciążyła i ogólnie korpus. Tak to jest jak się pracuje 11 godzin... A Stug to już nie miał się do czego przyczepić :P
--

Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

Post zmieniony (29-01-07 06:55)

 
29-01-07 11:08  Re: [Fotorelacja] GEKO XIII
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

T-shity i bluzy koloru jedynie słusznego zakładam specjalnie na takie okazje - zresztą innych nie mam:) Jeszcze chyba z 2-3 koszulki nie ujrzały światła dziennego, bo nie chcę ich wystawiać na dym papierosowy made in Stachu:) Prócz wspomnianej bluzy "Teenage partymaniacs", która oczywiście oddaje w pełni moje zainteresowania:)

A propo jeszcze Staszka, to ostatnio ma jakieś ciągoty do adoptowania mojej skromnej osoby:)

Pozdrawiam

--

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

Post zmieniony (29-01-07 19:19)

 
29-01-07 17:58  Re: [Fotorelacja] GEKO XIII
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

To są pomówienia na mój temat.
To nie ja wylałem (na swój koszt) to i owo, ale moja reka. Nawet nie widziałem kiedy sie to stało. Co do zapachu, to troche oczyściło atmosfere, tym bardziej, że niedaleko było WC.
Na nastepny raz przywioze ze soba troche gratów, niech Gekony nie myslą, że już nie robię modeli.
Pozdrawiam

--
gienek

 
29-01-07 21:14  Re: [Fotorelacja] GEKO XIII
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

No cóż ja mógłbym tu dodać ? Nowe miejsce naprawdę zaskoczyło mnie i to pozytywnie . Dzięki StuG !!! Już miałem obawy że nie będzie się gdzie spotykać i zostaną nam tylko naloty Stachowi na chatę a i ilość Gekonów była ponad przeciętna tak że impreza naprawdę super . Oby tak dalej !

Pozdrawiam !


HEY HEY !



Post zmieniony (29-01-07 21:17)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024