KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-01-07 22:02  (relacja)24 Łódzka Sjesta Modelarska 13.01.2007 (+ mała dygresja...)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Witajcie!
Właśnie wróciłem z naszego spotkania i jeszcze na gorąco "zapodaję" fotki!
Obecnych na spotkaniu Kolegów proszę o uzupełnienie listy obecności oraz pominiętych przeze mnie szczegółów... ;-)

Pierwsze dwa widoczki to nasza wesoła kompania - jak widać humory dopisują!

(jak widać pojawiła się nowa Twarz...! )

...I właśnie Nowy Kolega przyniósł swój model Tygrysa P...

...co prawda jeszcze bez retuszu , ale zapał widoczny!

At-St przyniósł jakieś pływadło IJN ( zupełnie zapomniałem , jak się ono nazywa...).
Dopiero w domu , na zdjęciach zauważyłem załogę na pokładzie ... ;-)


Oglądaliśmy także minidioramkę z Fordem Tfc...


...a moja skromna osoba przytargała w bagażniku F-5 e Design' u:


Jak się wielu z Was zorientowało , na spotkaniu zabrakło Grzegorza (W) Nowaka i Krzycha :-)...
Ja spotkałem ich obu na Moto Weteran Bazarze , który również dzisiaj był do odwiedzenia w Łodzi:


Jak tylko mnie zobaczyli , stałem się ich jeńcem...;-)


Jak wyjeżdżałem ze spotkania , jeszcze nie dotarli...
Nie dziwię się , tyle emocji od rana...

--

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.



Post zmieniony (08-02-07 10:42)

 
13-01-07 22:36  Re: (relacja)23 Łódzka Sjesta Modelarska 13.01.2007 (+ mała dygresja...)
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

MARIUSZ - Podziwiam Twój modelarski zapał z Piotrkowa do Łodzi na spotkanie. Niby blisko, ale w taką pogodę.Zdjęcia - powaliło mnie to pływadełko ,a szczególnie woda.
Do Forda mam sentyment ,bo sam mam ten model sklejony . Model Tygrysa mimo ,że brak mu retuszu to wygląda ,że czysto zrobiony.Twój F-5 z Design-u OK !.
A swoją drogą to może kiedyś wpadniesz do Radomia na nasze spotkania.
Zapraszam w imieniu klubu.

--
Pt-47

 
13-01-07 23:01  Re: (relacja)23 Łódzka Sjesta Modelarska 13.01.2007 (+ mała dygresja...)
Hook6   

 

Grzesiu i Krzysiek - odlotowi! Czy dobrze widzę, że zaprzestaliście grupowego klejenia?

--

 
14-01-07 02:39  Re: (relacja)23 Łódzka Sjesta Modelarska 13.01.2007 (+ mała dygresja...)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Grzesiek i Krzysiek sie spoznili, bo musieli podobno p-lotke i TKS-a przepychac ;-) Ale dotarli i w Sjescie udzial wzieli. BERP mial wrocic, ale sie chlopak chyba gdzies po drodze pogubil i tym samym wyrok na Grzesku zostal odroczony...

Z mojej strony - jakby nie patrzec, minely juz dwa lata od naszego pierwszego z Grzeskiem spotkania, czyli Sjesty nr 1 :) A nastepna Sjesta to juz bedzie "Srebrna", czyli 25-ta, tak wiec chyba jakies dodatkowe atrakcje uda nam sie zorganizowac... W kazdym razie z tego miejsca chcialbym serdecznie podziekowac wszystkim, ktorzy brali udzial w naszych spotkaniach, nie tylko w realu, ale rowniez tutaj, wirtualnie :) W koncu wszyscy razem stworzylismy i dalej tworzymy to przedsiewziecie, a szczerze mowiac na poczatku bylem do tego lekko sceptycznie nastawiony :) A wszystko dzieki temu Forum i ekipie WAKu, ktorym pozazdroscilismy, no nie OZ-cie Grzegorzu? :)

Wracajac do dzisiejszej - jak zwykle mila atmosfera, chociaz w bardziej kameralnym gronie. Na koniec udalo nam sie w sprecyzowac tematyke kolejnych Projektow Gropowych pod opieka Sjesty :) ktorych przedstawienie planujemy zorganizowac w Lodzi. Pelne info zwiazane z ich tematyka i przewidywanymi terminami podam w najblizszym czasie na Glownym, jak uda mi sie jakies fajne tytuly opracowac ;-) I mam nadzieje, ze podobnie jak w poprzednich projektow, tak i teraz bedziemy mieli szeroki odzew wsrod Forumowiczow.

Hook - jakos ostatnio to grupowe klejenie nam nie wychodzi :( Ja proponowalem sklejenia balwanka z papierowych kulek, ale jakos bez odzewu przeszlo :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
16-01-07 00:55  Re: (relacja)23 Łódzka Sjesta Modelarska 13.01.2007 (+ mała dygresja...)
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

kameralnie było, ale bardzo przyjemnie...
niestety, z Krzysiem na Sjestę dotarliśmy dość późno, ale to z pelotką i TKSem to nie był żart.. naprawdę drugiego przepychaliśmy a pierwsze wpychaliśmy na lawetę..
dość ciężkie ch...ry ;-)

a na motobajzlu mieliśmy troszke inne ciuchy ;-)



poza tym można tam było zobaczyć dużo różnych, fajnych rzeczy, oto kilka zdjęć





jak już Rafał napisal, na Sjestę dotariśmy ok. 20 -niestety nie zastaliśmy ani MARIUSZA, ani nowego kolegi, ani BERPa (dzięki temu może jeszcze żyję ;-)



choć nie zobaczyłem F 5 to popodziwiałem fajnego Forda Grzesia _-_ i niesamowite skośnookie coś Jacka



no i właśnie nie wiem, czy w skład obecnych na Sejście nie doliczyć tych 80 kolesi w skali 1:700 z modelu Jacka; co prawda nie odzywali się za bardzo, ale może to nasza wina - w końcu nikt japońskiego nie znał ;-)

a ja prztarmosiłem Mi 4 w budowie (widać gdzieś na grupowych) i takie coś w skali 1:50



obadwa PCV, tak więc narażam się lincz...
ciekaw jestem czy następnej Sjesty doczekam!...
pozdr!!

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024