KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
16-01-07 23:04  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

No nareszcie! :-) Zapraszamy kolejnych debiutantów :-)

 
17-01-07 01:36  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


ale nas duzo będzie.

 
17-01-07 07:27  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
Spartan 

Na Forum:
Galerie - 3
 

piwofilu przynieś Spada XIII - chcę go zobaczyć "naocznie"

--

Copyright by Spartan

 
17-01-07 22:15  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bylismy w ośmiu, dobrze liczę..? ;-)
1. Max i
2. jego Synek - Mini Max
3. JaCkyL
4. Rowin
5. Spartan
6. Mors
7. Piwofil
8. ja

Nowe nabytki ;-)

Mini Max


JaCkyL


Rowin


Tutaj Spartan, Max, Mini Max i Rowin


Spartan obczaja jak zwykle


Piwofil wpadł

posiedział "5 minut" smutny bo był "zzzzzzz"

i wypadł niby, że do dentysty ;-)


Tu Mors lobbuje za budziem z tesco i ostrzega przed włochatymi nićmi.


Tu juz ostro sklejamy - na tapecie masocha w skali 1:200, Spartan się wyłamał z Bi w 1:50 ;-)


Tutaj to co nam się udało stworzyć - Trabant Mini Maxa, powyżej części Bi Spartana (te wielkie ;-) ), potem Zero Maxa, to drugie zielone to nie wiem co to - jakies dłuższe Zero ;-) Morsa, obok 5groszówki kadłubik z żótłymi statecznikami i płat (chyba F2F?) JaCkyLa i mój kadłubik z czerwonymi statecznikami (FF1???-nie pamiętam, ale istna męczarnia...) Zdjęcie kiepsko wyszło, ale cos może będzie widać..


Mam nadzieję, że będziemy to kończyć na następnym spotkaniu. Acha, Max przyniósł kabinę Spita, JaCkyL kabinę i nos I-16, a Rowin odjechaną kabinę Hurricane - było na co popatrzeć, z wrażenia nie pstryknąłem fotek... Stasio pokazał parę nowych modelików: Albatrosa W4 i Friedrichshafen FF33 (są już w sprzedaży) i SPADa XIII (chyba będzie lada moment). Zaczynają juz nas tu kojarzyć i rozpoznawać, na moje pytanie czy już ktoś jest "z rezerwacji na końcu sali", pani od razu pyta "a, to modelarze?" ;-) Oprócz tego zatroskana o nasze oczy zasugerowała żebyśmy do sklejania zdjęli klosze z lampek ;-)

To tak na szybko, kto ma coś do dodania niech pisze.

--

 
17-01-07 23:03  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Ja mam:)
Widzę Konrad, że zmieniłeś pleśniejący sweter na pidżamę - ładne paski:P
Odzienie Morsa też jest podejrzane - to drugi raz z rzędu chyba w takim mało PRowskim stroju:) - ciekawe, jak teraz się będzie tłumaczył:)
Reszta ma stroje OK:) Pozdrowienia dla Lubliniaków i okoliczniaków:)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
18-01-07 09:55  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Kolejne za nami :-)
Już dawno nie było takiej dużej obsady osobowej, tak wielu modeli w 2D i 3D. Jedyne nad czym można ubolewać to to, że wszyscy się gdzieś spieszyli i skończyliśmy spotkanie wyjątkowo wcześnie.
To co przynieśli JaCkyL, Rowin i Max rzucało na kolana, po raz kolejny poczułem się jak beniaminek piątej ligi okręgowej ;-)
Podobała mi się filozoficzna dyskusja Rowina i Piwofila na temat klejenia tego co nie widać... a najbardziej jej praktyczne rozwiązanie podane przez JaCkyL'a :-)
I to tyle w telegraficznym skrócie, rozpoczynamy odliczanie do kolejnego spotkania, które mam nadzieję będzie jeszcze lepsze niż szóstka.

p.s.Stug - nie zauważyłem Twoich aluzji... tzn. zauważyłem ale zignorowałem :-) Policzymy się we Wrocku :-)

--

 
18-01-07 11:06  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Hej :)
Pojawiłem się po raz pierwszy, zapewne nie ostatni.
Praktyczne rozwiązanie dotyczące klejenia części niewidocznych nie jest moim pomysłem, jeden znajomy z forum mi to kiedyś powiedział. Ja to tylko stosuje w praktyce :D
Moja Abi stwierdziła, że powariowaliśmy - knajpy nie są do sklejania modeli tylko do... no wy już wiecie do czego :)

Pozdrawiam :)

ps. zobaczyłem wczoraj kolejny model który stał się obiektem SNNNM ;) Ja chce Avengera !

--

 
18-01-07 11:34  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No niestety wywiało mnie pierwszego , zato na następne spotkanie zostanę do końca i będę zzzzzzzzzzz . Konrad wygląda na to że terza Ty będziesz ten tego ..... no browara popijał.
Co do klejenia rzeczy niewidocznych w modelech to proponuję sobie skleić T-34 z Military Model z pełnym wnętrzem i pozaklejać włazy i przykleić na stałe wieże. ;)
Kto teraz pisze zaproszenie Rowin czy JaCkyL ??

 
18-01-07 11:54  Re: Spotkanie w Lublinie #6 17.01.2007
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

mi też sie bardzo podobało...osób mało, więc kameralna i rodzinna atmosfera, zatem dziekuję za zaproszenie!! mam nadzieję że następnym razem będziecie lepić coś poważniejszego a nie japońców i amerykańców w 1:200!!!!!!!! włos mi się jeżył na ten widok....breloczek?? wisiorek na szyje?? sam nie wiedziałem :)

miejmy nadzieję, że następnym razem osób będzie więcej i modeli do oglądania również...ja ze swojej strony mogę zapewnić, że przyniosę coś wiecej...znaczy w bardziej zaawansowanym stadium :)

pozdrawiam wszystkich...i latającego trabanta też!!!!!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024