KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
07-01-07 10:29  Re: WAK - kolejne ''urodziny'' 06.01.2007
Hook6   

 

WAK 37 to jak zwykle skromne spotkanie kilku forumowiczów. Oto lista obecności w kolejności przypadkowej nie mającej nic wspólnego z alfabetem, hierarchią i innymi formami systematyzacji gatunku.

1. Duźgu
2. Kermeet
3. Witek
4. Saburo
5. Janisz
6. Paweł D (ciągle niezrzeszony z forum)
7. Rajden
8. Lucy_pfer (czy coś takiego - dawny T 34)
9. mario9
10. ischadur
11. Carus
12 woy-tek
13. Marcinek_Z
14. Chopin
15. Marta
16. Stealth
17. Rajkub
18. *Paulos*
19. Lisu
20. Homik
21. Aneta "Miś"
22. Michał "Miś"
23. Hook6
24. Suchar
25. Puczini
WIęcej już nie było, bo zabyrykadowaliśmy krzesłem drzwi, żeby nie włazili. Na drugi raz pamiętaj forumowiczu chętny do spotkania z WAK-iem - przychodź na 17.00, bo możesz potem nie wejść!
I tak trzeba było bardzo pilnować swojego krzesła, żeby nikt na nim nie usiadł. Wstawali więc tylko ci, co musieli. Tłok był taki, że nie dało się tańcować. Widać, że towarzystwo wyposzczone od listopada, oj wyposzczone! A jak się rzucali na modele! Całe szczęście, że jak zwykle nic nie przyniosłem. Potem bym szukał cześci carriera pod stołem jak Rajub... :-)
Zupełnie niespodziewanie wrocławskiemu WAK-owi stuknęły 3 okrągłe latka (37 spotkań jak z bicza strzelił) i dzięki patriotycznej postawie Rajuba, który to wszystko liczy i który nie po raz pierwszy jest fundatorem, mielismy znowu, jak co roku na grudniowym spotkaniu TORT



Zarysowała się też nowa tradycja - pojawiły sie pierwsze 3 laptopy. Co prawda miejsce spotkań dalej nie ma możliwości łączenia z siecią (nawet z powietrza), ale za to mogliśmy sami ze sobą pogadać na gg. Wreszcie. Pewnie, jak za rok ktoś nie przyniesie to będzie siedział w kącie i z nikim nie zamieni ani słowa - no bo jak?

Atmosfera i tłok na zdjęciach ponizej.




A teraz czekamy na zdjęcia innych pstrykaczy i na wrazenia każdego, kto chce założyć tu Wakowskiego bloga z tego spotkania.

--

 
07-01-07 10:41  Re: WAK - kolejne ''urodziny'' 06.01.2007
Hook6   

 

Zapomniałem jeszcze dodać, że najstarszy Ojciec Założyciel Puczini wygłosił okolicznościowy toast, a cała piątka Ojców Załozycieli zdmuchneła trzy świeczki na torcie - czyli zgodnie z tradycją.

--

 
07-01-07 11:40  Re: WAK - kolejne ''urodziny'' 06.01.2007
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Hook już chyba wszystko napisał, więc ja się ograniczę do fotoreportażu :-). Tradycyjnie rozpocznę od kilku zdjęć z samej imprezy:






Oraz modele:

Działo T-34:



Rajkubowy Carrier:



Spitfire Suchara:



Dużgowy strażacki Fiat z Modelika:



Pojazdy Raidena:



Łódź ratunkowa Pucziniego i domek Pawła:




Oraz kolejne wcielenie Tygrysa P Mario9:



Obawiam się, że w całym zamieszaniu nie wszystkie modele udało mi się sfotografować...

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
07-01-07 11:58  Re: WAK - kolejne ''urodziny'' 06.01.2007
Hook6   

 

Hook6 zapomniał napisać, że Szefostwo U Misia otworzyło z tej okazji szampana którym to napojem mieliśmy okazję wznieść toast za WAK, Forum i Konradusa.

W trakcie 36 WAK Misie były w dalekiej Irlandii z wizytą. Ale w czasie kiedy my tu w kraju urzędowaliśmy w ich pubie oni - w forumowych barwach - pozdrawiali nas tak:



--

 
08-01-07 06:30  Re: WAK - kolejne ''urodziny'' 06.01.2007
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

No i fajnie - a ja byłem z Wami niestety tylko duchem - ale ja się jeszcze pokażę na WAK-u :)

--
PozdrawiamKojak

 
08-01-07 09:23  Re: WAK - kolejne ''urodziny'' 06.01.2007
Hook6   

 

Robert - Twoje życzenia dla nas każdy sam sobie przeczytał - przekazałem. Kartka znajduje się teraz na stałe w księdze zgromadzeń.




Czekamy jeszcze na zdjęcia *Paulosa*.

--

 
08-01-07 20:05  Re: WAK - kolejne ''urodziny'' 06.01.2007
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fajny tort :) Gratuluję 3 lat fajnych spotkań :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024