KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
29-12-06 15:40  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
OzzY 

 

ok - wiec tak :)

miganiu mowimy _nie_
kolory sa dla nads _ambiwalentne_
jesli jest dobrze jak jest teraz , to po co _zmieniac_

zamiast kombinowac z datami, blinkami i kolorami zrob proszem, proszem bardzio
to sortowanie w linkach ;) [o ktorym gadalismy swego czasu]

czy teraz jest bardziej konstruktywnie ?? ;)
to bylismy my....
trener Jarzabek i jego poświateczny brzuch :D

Pozdrawiam Noworocznie Administracje :D

 
29-12-06 15:48  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OzzY napisał:

> miganiu mowimy _nie_
> kolory sa dla nads _ambiwalentne_
> jesli jest dobrze jak jest teraz , to po co _zmieniac_

czyli rozumiem, że drażni Cię miganie, a czy będzie jakieś wyróżnienie czy nie, to Ci "rybka", chociaż nawet nie "rybka", bo po co zmieniać jeśli było(?) dobrze ;-)

> zamiast kombinowac z datami, blinkami i kolorami zrob proszem,
> proszem bardzio to sortowanie w linkach ;)

będzie.

> czy teraz jest bardziej konstruktywnie ?? ;)

okrutnie konstruktywnie ;-)

> Pozdrawiam Noworocznie Administracje :D

Pozdrowienia dla Antymigaczy :)

--

 
29-12-06 20:47  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


a ja to bym jeszcze chciał żeby migające daty miały różne kolory od niebieskiego przez zielony , żółty , pomarańczowy po czerwony i czym bardziej czerwony tym ważniejsza impreza modelarska , a niebieska to takie mało ważne ,itd
oraz częstotliwość migania , że czym bliżej do imprezy tym szybciej migałoby :)
oj wymyslam

 
29-12-06 22:35  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
Robin 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Konradus,
i po co było się pytać? ;)

 
30-12-06 10:31  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
Carus   

A mi się podoba....jest ok. i tak bym to zostawił.

--

pozdrawiam
Carus...

 
30-12-06 11:39  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
mloda 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zauważyłam że większości to przeszkadza... Mi osobiście pół na pół ale jednak wolałabym takie kolorki jak powiedział piwofil jednak co do migania się nie zgadzam (w tym wątku właśnie jest powiedziane że to miganie przeszkadza) :-) Ale to jest moje zdanie Konradus i tak zrobi tak jak uważa
Pozdrawiam

--

Klaudia(Ania)
_________________________________
Mężczyzna, który nigdy nie kłamie kobiecie,
ma bardzo mało względów dla jej uczuć.

Post zmieniony (30-12-06 11:40)

 
30-12-06 12:01  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Właśnie po to się Konrad pyta, żeby zadecydowała większość, a nie "jak on uważa":)
Osobiście jestem przeciw migotaniu - czy wcześniej - gdy nie daty nie migotały ktoś przeoczył jakieś tematy w kalendarzu skoro i tak są one zaznaczane jako "Nowe"? Uważam, że w zupełności wystarczy zmiana koloru (aby tylko na jeden kolor - np. czerwony lub pomarańczowy, a nie na tęczę:). Bez zmian (czyli bez kolorów i bez migotania) też może być.

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
30-12-06 12:04  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

mloda napisał:

> Zauważyłam że większości to przeszkadza...

Chyba jednak nie... ;-)

> jednak wolałabym takie kolorki jak powiedział piwofil

;-)

> Konradus i tak zrobi tak jak uważa

Gdyby Konradus miał taki zamiar, to Konradus by nie zakładał tego wątku, a Konradus jednak go założył, a to znaczy że Konradus ma na uwadze opinię, wygodę i potrzeby "społeczeństwa forumowego", a nie "jednostki forumowej" ;-)

Przy okazji / nawiasem mówiąc / BTW / a propos (*niepotrzebne skreślić): zakładając, że przydatne jest jednak wyróżnienie bliskich terminów, lecz nie migające, a np. kolorowe-czerwone, to czy nie będzie to w "kolizji wizualnej" z czerwonym wyróżnieniem "nowe" nieprzeczytanych wątków? Nie będzie przeszkadzać? ;-) Jeśli inny kolor, to czy też nie naplącze? ;-)

--

 
30-12-06 12:36  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
wichura3 

 

I tak dobrze ,i tak też dobrze. Może być jeszcze sygnał dżwiękowy przy odczytywaniu wątku.

 
30-12-06 17:35  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
mloda 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

z dźwiękami się już w zupełności nie zgadzam :-)

--
Klaudia(Ania)
_________________________________
Mężczyzna, który nigdy nie kłamie kobiecie,
ma bardzo mało względów dla jej uczuć.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024