KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
29-12-06 12:38  [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak zapewne zauważyliście, od paru dni działa w Kalendarzu takie novum, które polega na tym, że w zapowiedziach zbliżających się konkursów oraz w zaproszeniach i informacjach o mających odbyć się niebawem spotkaniach migają daty w nazwach wątków.

Chciałbym Was zapytać o parę rzeczy:
1. czy takie rozwiązanie jest przydatne i jest potrzebne jako dodatkowa informacja?
2. czy jego forma (miganie widać w FF, w IE może byc niewidoczne) nie przeszkadza Wam w czytaniu i nie wprowadza przypadkiem zamieszania zamiast być pomocną?
3. jeśli dodatkowe wyróżnienie zbliżających sie terminów jest jednak potrzebne, to czy zamiast migania wolelibyście np wyróżnienie innym kolorem (widoczne w FF, IE itd)?

Z góry dzięki za odpowiedzi, komentarze i sugestie :-)

--

 
29-12-06 12:44  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Jak dla mnie pomysł z migającymi datami jest rewelacyjny. Dzieki temu można łatwo znaleźć zbliżające się wydarzenia.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
29-12-06 12:53  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Pomysł bardzo dobry :)
Poza tym w imprezach które już się odbyły data mogła by być pogrubiona - byłaby wtedy też widoczna.

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
29-12-06 13:07  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
OzzY 

 

Wnerwiajaca beznadzieja.... nawet mielismy z Qrakiem do Ciebie Konrad w tej sprawie pisac....
To na tyle irytuje, ze zaczalem szukac plugina co to w FF wylaczy :|

 
29-12-06 13:23  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Opcje 3 poproszę. Miganie strasznie utrudnia czytanie i dodatkowo powoduje subiektywny dyskomfort podobny do choroby lokomocyjnej:)

--
Fanatyk Kartonu

 
29-12-06 14:00  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Ufff a myślałem że to przez przejedzenie się czekoladowymi bombkami połączone z wsadzeniem urwanego kabelka od światełek do ucha, aby pokazać córkom czego nie należy robić. A to tylko zmiana w wyglądzie strony ;>

MI nie przeszkadza, a nawet się podoba. Choć wolałbym białe tło, coś mi cięzko czytać ostatnio na czarnym tle literki :(

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
29-12-06 14:04  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OzzY
>..Wnerwiajaca beznadzieja.... nawet mielismy z Qrakiem do Ciebie Konrad w tej sprawie pisac....

Założyłem ten wątek, ponieważ spotkałem się z paroma negatywnymi reakcjami. Zauważ jednak, że zadałem 3 pytania. Czy mam rozumieć, że jesteś przeciwny jakiejkolwiek formie wyróżnienia dat czy tylko miganiu? Jeśli tak, to z Twojej odpowiedzi nie wynika dla mnie nic konstruktywnego, więc proszę o ewentualne konkretne sugestie ;-)

--

 
29-12-06 14:16  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Mnie miganie dat rozprasza, wolałbym zaznaczenie innym kolorem.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
29-12-06 15:23  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Jak już Ozzy wspomniał, jestem za a nawet przeciw ;o)
Zmiana koloru wystarczy.
Pozbyliśmy się neonów z sygnaturek więc nie róbmy festynu z tytułów wątków ;-)

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
29-12-06 15:39  Re: [info/pytanie] migające daty zbliżających się spotkań/konkursów itp
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Moim zdaniem:
1. przydatne
2. nie przeszkadza
3. obojętne.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024