KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-12-06 22:24  [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska nr 23
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

hmmm... chyba najwyższy czas na relację ze Sjesty, nie?
dawno już tego nie robiłem, zapewne wyszedłem trochę z wprawy :D
ostatnie juz w tym roku Sjesta zgromadziła następujacych uczestników:
Emes
At-St
Syjek
Rasputin
niezalogowani Mario i Radek
troszkę później był Krzychu :-)
i niżej podpisany
...
ekipa może niezbyt liczna, za to głośna (szczególnie jej część), jak to zgodnie stwierdziliśmy, niektórych z nas słychać było w Manufakturze (jakieś 3 km w lini prostej poprzez gęstą zabudowę miejską :D:D)

a było i modelarsko - z nowym naszym sjestowiczem, Radkiem, podziabaliśmy trochę Hawkera SeaFury od NOBIego (a to ze względu na czapke MIkołaja na stronie z częściami - ot taki BożoNarodzeniowy akcent)

było wystawienniczo - czyli modele Jacka 1:700 i 1:100 okrętów, ale to niech sam napisze co przynósł, był Patton z "Czołgów Swiata", a nawet potem mi się rozdwoił w oczach, albo ktoś przyniósł drugiego :D

było literacko - Mario przyniósł parę fajnych książek do pooglądania

było relacyjnie - czyli nasze wewnętrzne podsumowanie imprez na Festiwalu

było koncepcyjnie - czyli co planujemy zrobić w przyszłym roku - pomysłów kilka...
ale tematu projektu grupowego nadal nie wymyśliliśmy, była tylko jedna prpozycja - Emesa czyli 1941-1945 - Front Wschodni, ale tamat do pogadania jak NAS będzie WIĘCEJ....!!!

a potem było wycieczkowo -czyli na spotkanie z Krzysiem :-) ekipa (juz częsciowo) udała się z Mi-2 do Biblioteki, a że takowa była czynna ok 22.00 jeszcze i nic nie zapowiadało się że ją szybko ktoś zamknie a nas czekał jeszcze powrót do domu to Krzysiowi zrobiłem takie ładne zdjęcie z ekipą "DRIVERA "

i to tyle !!
teraz fotki:







--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
13-12-06 02:31  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska nr 23
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No, w koncu..... :) Grzes - honor uratowales... Zal mi tylko, ze z Wami nie bylem, w styczniu sobie odbije :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
13-12-06 16:05  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska nr 23
krzychu :-) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam Koledzy Towarzysze. Żałuje, że nie zdążyłem na spotkanie w MI 2 ale siła wyższa mnie zatrzymała. Jak widze po niewielu fotkach spotkanko było udane ( relacje chłopaki mi jjuż zdali wieczorem- brakowało tylko zdjęć ;-)). Niestety już teraz muszę zakomunikowac, że na następnej sjeście może mnie nie być, co jest wynikiem mojego życia pozakartonowego ( spotkanie wypada w dzień moto-bajzlu a w tajemniczeni wiedzą o co chodzi ;-) prawda Grzesiu (w)?)


Pozdrawiam wszystkich

 
13-12-06 19:37  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska nr 23
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Krzysiek, to moze zbierzesz reszte ekipy i zjawicie sie na Sjescie w pelnym umundurowaniu? :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
13-12-06 19:47  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska nr 23
krzychu :-) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cała ekipa się nie pojawi bo wieczorem mamy impreze z gośćmi i trzeba się nimi zająć. Ale moze pogadam, to przyjadę w mundurze ;-). Do sjesty jescze trochę czasu wiec pomyslę. Z tego co wiem to jedn z naszych kolegów ( który na razie nie zdradze b nie wiem jak jego plany wyglądają) tez przymierza sie do rekonstrukcji tyle że z troche wcześniejszej kampani. Więc może i on by przyjechał?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024