KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-12-06 17:07  Warsztaty modelarskie w Warszawie 9.12.2006
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Z inicjatywy naszego opiekuna z ramienia LOK-u powstal pomysł zrobienia warsztatów modelarskich dla dzieci z domu dziecka w Warszawie. Pomysl godny uznania bo dzieciaki już cos posklejaly i chca sie pochwalic a także podpatrzeć troche techniki u nas,starych wyjadaczy. Zapraszamy więc wszystkich miejscowych i przyjezdnych do siedziby LOK-u na ul.Chocimską 14 w godz.10.30 -13.00 /albo i dłuzej / z modelami i bez.Modele mogą byc w różnym stadium budowy jak i sklejone. Chodzi o pokazanie mlodemu narybkowi kartonowemu co można zrobic,jak zrobic i co poprawic. Przewidziano mini konkurs dla wszystkich uczesnikow warsztatów i nagrody/ modele kartonowe nie tylko z MM-a/. Zapraszam serdecznie. 4 piętro sala tradycji.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
08-12-06 20:27  Re: Warsztaty modelarskie w Warszawie /jutro tj09.12.06 /
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Cholernie żałuje że nie mogę przyjść i wesprzeć tej wspaniałej inicjatywy. Liczę że inni nasi koledzy zdołają się zjawić. Ja niestety jestem uziemiony przez małą w domu.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
09-12-06 17:17  Re: Warsztaty modelarskie w Warszawie /jutro tj09.12.06 /
OzzY 

 

na szbko i bez opisu


 
09-12-06 18:11  Re: Warsztaty modelarskie w Warszawie /jutro tj09.12.06 /
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Wstawię szczegółową relację jutro.Na razie na szybko wg OzzegO: dzieciaki jak sie okazało juz kleją i to calkiem nieżle czego dowodem byly modele budowli,odrzutowy Messer,żaglowiec,potęzna rakieta,dwie male dioramki wojenne,jeden prom pasazerski,jeden druciak i 3 plastikowe samoloty (fe). Zaskoczeni nieco poziomem prezentowanym przez gości postanowiliśmy sprawdzic ich umiejetności w praktyce.
Pod noz poszly darmowe modele z netu,wydrukowane przez Michala czyli dwie szt.okretow podwodnych Konfederacji i prosty samochod terenowy. Efekt pracy mlodzików na ostatnim zdjęciu. Oprócz tego dużym wzięciem cieszył się mlotek i wybijaki oraz cyrkiel Olfy.Byla także lekcja retuszu plakatowkami krawędzi modeli. W sumie milo i sympatycznie.Autorzy sklejonych modeli otrzymali wyrożnienia i nagrody,a caly zespół puchar od szefostwa LOK-u i kupkę modeli różnych wydawnictw .

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
09-12-06 20:33  Re: Warsztaty modelarskie w Warszawie /jutro tj09.12.06 /
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

To ja dorzucę jeszcze coś od siebie ;o) Gości z domu dziecka miało być więcej, ale jeden (najstarszy zresztą) gdzieś się po drodze zawieruszył. Oprócz jednego renegata plastikowego, widocznego na drugim zdjęciu w górnym rzędzie (stwierdził że on tylko plastikowe skleja ;o) ) dzieciaki świetnie sobie radziły z tą szlachetną materią.
W przerwie od klejenia Grimal zaprowadził dzieciaki do krótkofalówki i mogły sobie pogadać z kimś z Indii (pewnie po indiańsku ;-) ), oczywiście prace nabrały tempa gdy zbliżał się termin oddania prac :D







--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
09-12-06 21:26  Re: Warsztaty modelarskie w Warszawie /jutro tj09.12.06 /
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No to jestem pod dużym wrażeniem. Brawo.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
10-12-06 22:29  Re: Warsztaty modelarskie w Warszawie /jutro tj09.12.06 /
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Oto nasi mali goście:


i ich modele:










--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
10-12-06 22:33  Re: Warsztaty modelarskie w Warszawie /jutro tj09.12.06 /
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

I jeszcze :





--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
11-12-06 09:39  Re: Warsztaty modelarskie w Warszawie /jutro tj09.12.06 /
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Piękną imprezę zorganizowaliście chłopaki. Szkoda, że dopiero teraz się o niej dowiedziałem. Niestety bałagan poprzyjadzowy nie pozwolił mi nawet na przeglądanie internetu, o przybyciu nie wspomnę :(((

Mam nadzieję, że przy kolejnej takiej okazji (a mam nadzieję, że taka będzie) będę mógł się pojawić i coś dzieciakom pokazać.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024