KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
24-11-06 22:46  Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
krzychu :-) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Chociaż festiwal zaczyna się dopiero jutro to ja już zaczynam relacje.
Dziś było gorąco. Ustawianie modeli, zapisy do konkursów ( a tych będzie dużo), spotkanie ze znajomymi i poznawanie nowych osób ze światka. Chociaż nie miałem aparatu ( ani nikt z kolegów) to już było co oglądać. Jutro od rano kolejna dawka emocji. Już jest około 50 modeli w konkursie mikro ( jak by ktoś chciał wystawić to zapraszamy), sporo jest też w konkursie LOK-u. Basen dla płyawków też już stoi napełniony wodą.
Mówię wam ludzie- będzie się działo.

--
Łódzka Sjesta Modelarska

 
24-11-06 22:54  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

tak - z redukcyjnych modeli co nieco juz stoi, głownie z Łodzi miasta i okolic, ale czekamy na więcej!!!
oczywiście modelarstwo przejawia się też już w bardzeij żwawej formie, o czym swiadczyły dochodzące do nas ciągłe hałasy z toru HPI ;-)
ale da się wytrzymac z tym :D
a relacja z MikroKonkursu bedzie tu: http://www.mikromodele.fora.pl/viewtopic.php?t=438

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
24-11-06 22:57  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

O, chlopaki juz do domu wrocili :) To moze jednak mi podeslecie te listy, jak je macie? ;-)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
26-11-06 17:00  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Chłopaki... co jest ?
Miała być relacja...

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
26-11-06 17:34  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Mieszkania na wiosne też miały być . Ha ha ha

 
26-11-06 18:17  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Ja byłem dziś , widziałem - fajna impreza ale jedno ale po 30 min od smrodu spalin miałem dość - głowa mi napęczniała, żona też zaczeła marudzić i to co słyszałem od innych - szczególnie rodziców to ten smród spalin był nieznoośny połączony z hałasem.
Panowie organizatorzy na przyszły raz zorganizujcie wietrzenie porządne hali bo się ludziska zniechęcą. Ja się zniechęciłem - nie lubie być masochgistą i oddychać spalinami.

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
26-11-06 19:27  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Skromna ekipa WAKu Puczini , Chris, Homik , Rajkub wzmocniona posiłkami z Kłodzka w osobie Krzycha 74 wróciła już do Wrocławia.
Wrażenia z części koleżeńsko - kartonowej ekstra.
Natomiast wielki minus to zdominowanie imprezy przez ryczące, jazgoczące i śmierdzące ganiające jak oszalałe ( w tym i pomiędzy nogami zwiedzająch) modele (?) samochodów (?).
Maverick 33 skapitulował po pół godziny , my "filtrowaliśmy " dym i łomot całą sobote i dzisiaj do 13, a biedni nasi Łodzianie musieli to wytrzymac do wieczora ;-)
Cały wysiłek modelarzy kartonowych i plastikowców został dość mocno przyćmiony własnie przez efekty dźwiekowo - węchowe dolatujące z prawie połowy sali zaanektowanej na jakieś mistrzostwa ganiających potworków.

Kolegom z Łodzi bardzo dziekujemy z gorące przyjęcie, szczególne podziękowania dla Krzycha :-) za przygarnięcie całej naszej ekippy pod swój dach.
Nie dajcie się zdominować rycząco-smorodzącym potworkom. Życzę Wam taki dużej imprezy ale wyłącznie kartoniarskiej, noooo moze w połaczeniu z plastikowcami i modelarzami redukcyjnymi. ;-)

Jeszcze raz dziekuje za spotkanie ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
26-11-06 19:40  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Tak ,Rakub ma rację te śmierdziuchy spalinowe jazgotaly niemilosiernie.QWKAK też zaliczył halę sportową oczywiscie z nastawieniem na oglądanie wystawy ekologicznych kartoniarzy.Czasami ten jazgot nie dawał dojść do slowa. I tylko myślalem z trwogą co się stanie jak taka metalowa rozpedzona do niebotycznych obrotów sruba okrętowa sie urwie i wpadnie w tlum.Nieszczęście gotowe-na przyszly rok sygnalizuje temat organizatorom.Brawa dla niezmordowanego BERPA za prowadzenie szkólki modelarskiej dla najmlodszych.Patrzylem z radością jak te maluchy z poważną /bo przecież mama stoi obok /miną ,trochę nieporadnie składaly proste modele pojazdow czy smoków.I radość z otrzymanego dyplomu. W przyszlym roku też meldujemy swoje przybycie.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
26-11-06 20:11  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

I mnie dziś zawiało do Łodzi. Zgadzam się, że zupełnym nieporozumieniem było wprowadzenie pod dach modeli spalinowych. Przy tak ładnej pogodzie śmiało można je było wyprowadzić na zewnątrz, pozostawiając w środku elektryczne. Pomijając modelarstwo kartonowe, duże wrażenie na mnie wywołałay miniatury statków i okrętów. Korzystając z okazji, na stoisku GPM zrobiłam małe zakupy, o których mam nadzieję wkrótce się dowiecie.
A teraz to na co czekamy, czyli foteczki.

P.S. W ten weekend odbywał się festiwal modelarski w M1 w Czeladzi. Uważam, że to doskonały pomysł, ponieważ wzbudził wielkie zainteresowanie nie tylko modelarzy, ale i stałych klientów centrów handlowych, propagując w ten sposób modelarstwo wśród młodych ludzi.

Najpierw kartony

 
26-11-06 20:13  Re: Relacja z VI Festiwalu Modelarstwa
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

i modele pozakartonowe

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024