KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
18-11-06 23:36  [Zaproszenie] GEKO XII 24.11.2006 17:00 u Stacha48
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Co Państwo na to? I tradycyjne pytanie: gdzie?

--

__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli


Post zmieniony (23-11-06 20:15)

 
20-11-06 11:42  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

No ja nie wiem czy będe, ale już rozglądałem się za lokalem.
Co powiecie na 4art ??
http://www.4art.gliwice.pl/
lokalizacja niedaleko tej, w której bywaliśmy poprzednio

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
20-11-06 20:53  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Ja mam jeszcze jedną propozycję: w Gliwicach działał lub nadal jeszcze działa klub modelarski Top Gun - modalarsto lotnicze i chyba też plastikowe. Znalazłem też tu klub modelarzy redukcyjnych ale mail do Pana Szymona Pudlika niestety jest nieaktualny. Nie wiem czy te modelarnie istnieją, ale ktoś kto mieszka bądź czasem bywa w Gliwicach mógłby zagadać z kimś z tych modelarni, i może tam zorganizowalibyśmy kolejne GEKO(a)? Ja niestety bywam w Gliwicach bardzo rzadko, ale postaram się tam uderzyć, tylko nie wiem kiedy. Pomożecie? A odpowiedź brzmi .....

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
21-11-06 19:56  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
stach48 

 

Ja uważam że już nie ma co cudowac bo za mało czasu zostało a spotkanie będzie przecież jubileuszowe (tak panowie to już roczek).
Zapraszam więc wszystkich ponownie do siebie a przez nastepny miesiąc spokojnie poszukamy jakiejś przystani ;)))))) Co Wy na to ?????????
NAJLEPSZEGO=

 
21-11-06 20:19  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Stachu, ja jestem wszystkimi kończynami na TAK!

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
21-11-06 20:49  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Ja również, ale rachunek to stachu nam wystawi słony:)
Nie chcemy Stasiu nadwyrężać Twojej gościnności (naprawdę), ale chyba u Ciebie jest the best:) Więc jeśli nadal deklarujesz przyjęcie nas do siebie, to chyba skorzystamy co nie?:)

Co na to żona?:>

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
21-11-06 21:12  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Ja również jestem jaknajbardziej ZA ! Stachu rules - jak mawiali starożytni indianie.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
22-11-06 17:45  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
Tede 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tym razem i ja się przyłączę. Stachu, gdzie to dokladnie jest ?

Tomek

 
22-11-06 18:19  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
stach48 

 

USZANOWANIE !!!!!
No to jesteśmy umówieni (strasznie się cieszę). Będę w gotowości bojowej od godz. 17.00. Podaję namiary dla tych, którzy ich nie znają: Stanisław Dziekan-Gliwice Jagiellońska 27/7 (drugie piętro po prawej stronie) tel-/032/ 238 95 58 kom. 501 452 569
Skype-Stach 48-GG w profilu.
NAJLEPSZEGO
PS-1-Grzesiu nie martw się jak nam moja połowica będzie przeszkadzac to zamkniemy ją w jakiejś szafie lub piwnicy i po problemie;))))))))))))
PS-2-Martwię się że Jańcio się nie odzywa (jutro do niego zadzwonię}



Post zmieniony (22-11-06 18:21)

 
22-11-06 19:50  Re: GEKO XII 24.11.2006 ?
stach48 

 

Skleroza rzeczywiście nie boli;))))))
Tomku mam nadzieję że trafisz bez problemu i że bedzie Ci towarzyszył Ushi ze swoim Tigrem (chyba masz z nim kontakt a on coś się nie odzywa)
NAJLEPSZEGO

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024