KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-10-06 22:45  Skawina 21-22.10.2006 - relacja
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Niby to mają być Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych, a cisza taka że aż dzwoni...
W Modelarzu 8/2006 gdzieś tam na samym końcu, małymi literkami...


Gdyby ktoś miał ochotę
21 - 22 października 2006

--

 
09-10-06 16:33  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

jak zwykle nic ciekawego tam nie będzie(wiem co mówię bo kilka razy tam byłem)... napewno przyjedzie tam stała ekipa medalowych wyjadaczy ;) wstyd tylko, że zawody tej rangi mają tak słabą oprawę reklamową i jak zwykle.... zero...powtarzam ...zero atrakcji...
...wydaje mi się, że każde inne miejsce jest lepsze od Skawiny...
... już kilka lat temu słyszałem, że impreza ma być przeniesiona ale jak widać beton organizacyjny w ZG LOKu jest nie do przebicia ;)
...
..
.ale żeby być sprawiedliwym to powiem, że z tych nudów to chodzi się tam po tej wielkiej hali i zaczepia modelarzy, gada się o modelarstwie, i gada...i gada... ;)

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
10-10-06 08:37  Re: SKAWINA
Ryba 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dokladnie z tym betonem ZG LOK to prawda. Pochodze z miasteczka na zachodzie Polski i czynnie uczestnicze w zyciu modelarskim Klubu z tej jakze przepieknej miescinki:):):)organizowalem w tym roku Zawody Navigi klas "C", ubiegalismy sie rowniez o organizacje Mistrzostw Polski Modeli Kartonowych wszystko juz bylo dograne wladze LOK-u mowily tak beda na 100% i sa przeniesione ze Skawiny do ...Nas wlasnie:), i na niedlugi okres przed planowanym terminem zawodow kiedy drukowaly sie juz informatory, wykonalismy telefon do Zarządu LOK-u proszac o oficjalne pismo potwierdzajace przyznanie organizacji zawodow i tu wielkie zdziwienie stanelismy w oslupieniu niestety zawody pozostaja w Skawinie, w LOK-u nikt nic nie wie nie udziela sie zadnych wyjasnien poprostu zawody pozostaja w Skawinie, streszczajac ktos(....?)rzekl jedno slowo i MP ponownie w Skawinie,... a wiec milej imprezy!!!



Post zmieniony (10-10-06 08:42)

 
12-10-06 18:43  Re: SKAWINA
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czyli z tego wynika, że będę sam ze swoimi ,,druciakami,,

Pozdrawiam !

 
13-10-06 10:25  Re: SKAWINA
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Do Skawiny zawsze warto pojechać na zapiekankę!!!
StuG'u - prawdę mówię, no nie?;-))))

 
13-10-06 10:43  Re: SKAWINA
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Planuje pojechać do Skawiny. Nie byłem nigdy na tym konkursie. Post Sysa trochę mnie zniechęcił, ale jednak jadę.

--
pzdr
Kemot

 
13-10-06 22:06  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

nieeeee no nie jest tak źle...powtarzam tylko, że tam nie ma co robić.... zawsze były jakieś "przekręty";) aż do tych skrajnych gdzie sędzia ocenia swe modele, nieraz trzeba zastanowiać się czy większy odrazu oznacza lepszy... wielu starych wyjadaczy medalowych...nie za bardzo jest gdzie usiąść (no chyba, że trybuny będą dostępne)...nic tylko łazić po hali jak na spacerniaku...ogólnie świat zamyka się w 500metrach oddzielających halę od internatu...
...przygnębiająco...radzę przybyć tam dopiero w sobotę... ja z racji odległości musiałem tam zjawiać się już w piątek...z rana...na sobotę nie miałbym co przyjeżdżać bo tam był taki anachronizm, że modele przyjmowali modele tylko do godziny 10.00 czy jakoś tak...

...zapomniałem dodać, że zdobyłem tam w latach 90tych parę medali(od złotych po brązowe) więc żeby nikt mi tu nie zarzucił jakiegoś uprzedzenia ;)

...Kemot...ogólnie wszędzie jest dobrze jak się jedzie tam pierwszy raz... ale drugi, trzeci....po przyjeździe napewno jednak przyznasz mi rację...Mistrzostwa Polski nie powinny być organizowane w mieście Skawina ale w jakieś atrakcyjniejszej miejscowości....

... Ryba...coś słyszałem że MP miały być przeniesione...ale cóż jak widać organizator w osobie Pana Małysy ze Skawiny ma większą siłę przebicia;)... może jakby tam nikt nie przyjechał............................hehe ;)
....bawcie się dobrze ;)

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
13-10-06 22:48  Re: SKAWINA
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a po zmroku nie chodżcie ul. Bukowską - to oaza przestepczosci, nigdny nie wiadomo zza którego drzewa wyleci tasak...a tak poważnie, to 3 lata temu to był piekny konkurs, duzo modeli, duzo ludzi, handel. a potem..potem został beton, zapiekanki i Bukowska:)

 
13-10-06 23:41  Re: SKAWINA
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Abstrachując od konkursu, to zapiekanki są pierwsza klasa - tutaj pełna zgodność z Orlikiem:)))

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
14-10-06 00:06  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a nie jadłem... ale obok internatu była knajpa...fajne laski...fajne ;)

--

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

Post zmieniony (14-10-06 00:08)

 
14-10-06 14:32  Re: SKAWINA
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Sys'u NIE JADŁEŚ ZAPIEKANEK W SKAWINIE????!!!!!!! Nie żartuj sobie;-) To jest obowiązkowy punkt konkursu!!! Przy dworcu PKP jest kiosk z zapiekankami. Nie spotkałem lepszych!!! StuG może to spokojnie potwierdzić!!! No nie Grzesiu?
A poważnie też się wybiorę w niedzielę raczej na dwie godzinki. Obowiązkowo na zapiekankę!!! ;-)

 
14-10-06 15:27  Re: SKAWINA
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Tak, tak zapiekanki to była chyba najlepsza rzecz, w całej naszej podróży z Tuchowa w 2004 roku:) Teoretycznie w tym miejscu nie powinno być ludzi (trochę ponuro), a czasem nie ma gdzie postawić samochodu:)) Kolejka cały czas w granicach 10-15 osób, ale szybko idzie:) I wszyscy biorą po 3-4 zapiekanki:))
Łukaszu - chętnie znowu bym się tam wybrał:))

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
15-10-06 21:19  Re: SKAWINA
Piotr   

Witam wszystkich nieprzychylnych i przychylnych Skawinie!!
Kilka słów na temat waszych wypowiedzi.Jestem ze Skawiny i staram się pomagać przy tym konkursie.

Car -nie jest do końca tak jak piszesz.W każdym mieście jest jakieś tałatajstwo i staramy się coś ztym zrobić.Nie jest tak czarno jak napisałeś.
Sys -jak co roku bojkotuje nasze zawody.Nie ma co robić?Wystarczy kupić bilet za 2,50 i ruszyć w Kraków.Tam na pewno jest co robić.
Orlik-jeżeli będziesz w tym roku w Skawinie to spróbuj naszego kebaba z "Istambułu".

Mimo waszych czarnych obrazów wszystkich Was serdecznie zapraszam.

P.S.Tu znajdzicie wiadomości n.t. konkursu- http://www.centrum-skawina.com.pl/index.php?module=Calzone&view=event&eid=86&date=10/21/2006




Post zmieniony (15-10-06 21:23)

 
18-10-06 14:40  Re: SKAWINA
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Pytanie do GEKOnów i nie tylko: czy wybiera się ktoś z Was do Skawiny z Gliwic? Chętnie bym się zabrał - oczywiście partycypuję w kosztach. Oczywiście wolałbym w niedzielę.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
18-10-06 20:04  Re: SKAWINA
Piotr   

Do sysa!!!

Długo się namyślałem co Ci odpowiedzieć.Może za ostro,ale bez obrazy.

O jakie atrakcje Ci chodzi. Może byś chciał rozegrać te mistrzostwa w Parku Rozrywki w Chorzowie.Tam jest OK.Myślałem że chodzi CI o zawody modelarskie a nie o rozrywkę.

 
19-10-06 09:05  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witaj Zośka...spokojnie;)...tak łatwo się nie obrażam ;)
... Jak wiemy o jakości konkursu nie tylko świadczą modele ale i cała otoczka... wiadomo, że chętniej się jedzie w miejsce ,w którym się nie było lub w miejsce które dostarczy wrażeń estetycznych... jak pisałem wcześniej, poprostu Skawina wydaje mi się mało atrakcyjnym miejscem, a perspektywa wyjazdu do Krakowa może być oczywiście jakąś tam alternatywą ale to jakby nie to samo(a nawiasem mówiąc czemu np.MP nie są w Krakowie?!)... pozatym uważam, że Mistrzostwa Polski powinny odbywać się w różnych miejscowościach, a nie jak to jest do teraz od XXlat w jednej... kurcze ;) pozwólcie wykazać się innym;)
... no nie wiem,być może wpływ na mnie ma to, że MP w Skawinie odbywają się jesienią a jak wiadomo jest to okres trochę mało optymistyczny...może wystraczy go przenieść na czerwiec-słoneczko,ciepełko ;)...
...ogólnie po tych zawodach przyjeżdżałem najbardziej zmęczony , jedynym plusem byli na niej ludzie i modele,ale po 50 rundach wokół hali miałem już dosyć...do tego zero atrakcji(cały czas się czepiam), nie było gdzie usiąsć, wszystko odbywało się "na stojaka"... i proszę mi wierzyć nie było to tylko moje zdanie...hehe(teraz mi się przypomniało) byłem na jednej edycji tych zawodów w których nagrody(GPM) leżały na stole, i po odebraniu medalu+dyplomu szło się do stołu i wybierało(trochę żenująca sytuacja)...miałem to szczęście, że byłem w połowie stawki;) coś tam mi się skapło;) ale Ci co byli przy końcu... :/
...w Skawinie byłem ostatnim razem w 2002roku, a i w 1997,sys w 1998 ;),1999... i zawsze było tak samo, dlatego nie chcę mi się nawet sprawdzać czy coś się zmieniło (ale po wpisach Orlika i Stuga wnioskuję, że nie za wiele)...Leeon zapytał się, co jest grane że MP już za pasem a tu taka cisza...no cóż...mogłem napisać, że właściwie nie ma o czym gadać... Zośka...właściwie to też powinno Was martwić, że taka jest cisza i nie ma co tu mojej opini przyrównywać do bojkotu!;)
...Niemniej zdaję sobie sprawę, ile trudu kosztuje organizacja takiego konkursu i to cenię. Ale może pomyśleć o zmianie lokalizacji MP?...może wyszło by to na korzyść modelarzy?....

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
19-10-06 09:13  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...no i dalej...jak widzę nie zmieniło się samo przyjmowanie modeli...anachronizm w postaci przyjmowania modeli w godzinach 7-9 w sobotę?...Ci co jadą po kilkaset kilometrów mogą albo przyjechać w piątek(co podraża całą zabawę), albo "naginać" do Was przez całą noc, zdać modele i ...paść na ryjek ;) ...

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
19-10-06 19:31  Re: SKAWINA
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam. Cóż, dla mnie, mieszkańca Krakowa, Konkurs w Skawinie jest atrakcyjny z wiadomych względów :) i oby trwał tam dalej... jeśli chodzi zaś o jesienny termin to jest doskonały ! Wszak w maju i czerwcu często odbywają się po trzy imprezy w jednym terminie i to nieraz w nieodległych od siebie miejscowościach.
Trudno się jednak nie zgodzić z niektórymi zarzutami Sys'a. Co prawda, po przeniesieniu konkursu do pięknego budynku Gimnazjum, warunki się polepszyły i jest gdzie usiąść, to jednak atrakcyjność miejsca jest gorsza ! Należy zapomnieć o tym aby na miejscu napić się choć kawy czy coś zjeść. A do osławionych zapiekanek czy do centrum droga daleka..( bardzo ).
Inną sprawą jest ... tzw. propaganda. Zośka, który deklaruje że ..." jest ze Skawiny i stara się pomagać przy tym konkursie" - odezwał się dopiero na krytykę Sys'a. A wcześniej...
nie chciało Mu się, nie czuł potrzeby zawiadomienia innych ?
A MODELARZ ? - LOK'owskie pismo notkę o LOK'owskich Mistrzostwach Polski drukuje malutkimi literkami na 27-mej stronie w wiadomościach z kraju i ze świata. I w tym samym numerze informację o lokalnym konkursie w OLEŚNICY zamieszcza na 3-ciej
stronie, z dużym tytułem w podkolorowanej ramce. ( gratuluję kolegom z tego miasta że potrafili o to zadbać ! )
Coś chyba w tym interesie jednak trochę szwankuje.
O sprawach regulaminowych nie wypowiadam się bo jestem raczej kibicem...
Pozdrawiam wszystkich a organizatorom życzę by nie dali sobie zabrać tej imprezy !

Leon

--

 
21-10-06 19:55  Re: SKAWINA
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cześć
Mam przyjemność zamieścić foteczki z konkursu, gdzie miałam śmiałość wystawić również swoje dziełko. Zostały wykonane jeszcze przed oceną sędziów.
Oto zdjęcia, najpierw to, co pływa...




Post zmieniony (21-10-06 20:22)

 
21-10-06 20:00  Re: SKAWINA
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

lata...

 
21-10-06 20:16  Re: SKAWINA
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

jeździ...


 
21-10-06 20:19  Re: SKAWINA
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

oraz inne...


Jutro wyniki :)

 
21-10-06 20:29  Re: SKAWINA
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Dzieki za fotki i trzymam kciuki za ocene Twojego dziełka ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
22-10-06 01:34  Re: SKAWINA
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

w sumie to na tych fotkach to są wszystkie biorace w wystawie modele....

 
22-10-06 10:39  Re: SKAWINA
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Witam,
Jeśli ktoś może mi powiedzieć kogo jest SCUD -A to będę wdzięczny .
Stawiam na Pana Janka z Warszawy ale oczywiście mogę się mylić.
Pozdrawiam - Jacek

 
23-10-06 14:33  Re: SKAWINA
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Jacku, strzał w 10-tkę. To model Pana Urbanowicza, z którym miałem przyjemność chwilke porozmawiać. Zresztą to nie jedyny Jego model na wystawie w Skawinie.

Z tego co odczytałem z wyników....

SCUD A (3-cie miejsce) i dalej kolejno....
KRAZ 255B
BTR-152 W-1
PTS
FORD GPA JEEP
M113




--
pzdr
Kemot

 
23-10-06 18:42  Re: SKAWINA
kOzi 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

styl pana Urbanowicza jest rozpoznawalny, modele są bardzo... plastyczne... to chyba właściwe słowo... duża dbałość o detale i umiejętność pracy farbą... miło popatrzyć...

--
kOzi 5827819
... modelarz kartonowy... co kupi to pakuje do kartonu...

 
23-10-06 18:49  Re: SKAWINA
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Dodam tylko, że ten piekny model nie jest wykonany wczoraj:) Na konkursie modeli kartonowych o puchar prezesa LOK w dniach 5-6.12.1998(!) zdobył I miejsce w klasie otwartej pojazdów gąsienicowych:)

Pozdrawiam

--

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

Post zmieniony (23-10-06 18:49)

 
23-10-06 23:18  Re: SKAWINA
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

I tak w kółko jeżdzi po wszelkich konkursach. Wiele innych zresztą też. Bez sensu.

--

 
24-10-06 09:19  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

StuG napisał:

"Dodam tylko, że ten piekny model nie jest wykonany wczoraj:) Na konkursie modeli kartonowych o puchar prezesa LOK w dniach 5-6.12.1998(!) zdobył I miejsce w klasie otwartej pojazdów gąsienicowych:)"

...coś mi świta (byłem na Pucharze Prezesa w 1998)... poszperam w archiwum.

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
24-10-06 11:40  Re: SKAWINA
kOzi 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Na PP w zeszłym roku też był...

--
kOzi 5827819
... modelarz kartonowy... co kupi to pakuje do kartonu...

 
24-10-06 11:43  Re: SKAWINA
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

A moze ktoś ma wyniki ?

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
24-10-06 14:44  Re: SKAWINA
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

kOzi - nie widzialem modelu SCUDA w ubieglym roku na PP. W innych latach też nie byl wystawiany.Mimo leciwego wieku model wygląda świetnie.
Pozdrawiam.

 
25-10-06 10:48  Re: SKAWINA
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Wyniki, sorry za jakość. Więcej nie udało się z moich fotek wycisnąć.





Przy okazji, pytanie.

Co to za model dioramy, ktora dostała 100 punktów?
Jakoś ją przegapiłem i nie sfotografowałem. Dziwne troche (że jej nie zauważyłem) bo to musial być model idealny.

Wykonawca Kopacki Dawid z Goleniowa, WILHELMSHAWEN

pzdr
Kemot

Post zmieniony (25-10-06 18:43)

 
25-10-06 18:47  Re: SKAWINA
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Kemot - nie wiem czy nie naruszyłeś przypadkiem ustawy o ochronie danych osobowych:)

A co do SCUDa to niech sobie jeździ po wystawach - kto mu broni? Może mieć i nawet 100 lat i chyba ma prawo wziąć udział (przynajmniej raz) w każdym konkursie.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
25-10-06 21:04  Re: SKAWINA
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Te wyniki to nic tajnego. Wisialy najzwyklej na ścianie i każdy kto chciał mógł je przeczytać.

--
pzdr
Kemot

 
26-10-06 10:20  Re: SKAWINA
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tomku - czy wiesz, kto był sędzią głównym w Skawinie oraz kto sędziował okręty?

--
MacGregor

 
26-10-06 11:02  Re: SKAWINA
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


sędzią głównym był pan Zygmunt Markiewicz z Gdańska

 
26-10-06 18:10  Re: SKAWINA
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Niestety Grzegorz, nie pamiętam. W zasadzie poza Tomkiem Guzem mało znałem osób ze składów sędziowskich.

--
pzdr
Kemot

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024