KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
26-10-06 20:19  Re: GEKO XI 27.10.2006 u Stacha48 godz. 17
Tede 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No a ja nie mogę przyjść. W takim razie będę za miesiąc i przyniosę ze sobą coś nowego. Bawcie się dobrze.

Pozdrawiam,

Tomek

 
28-10-06 09:02  Re: GEKO XI 27.10.2006 u Stacha48 godz. 17
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Z doświadczenia wiem, że StuG nie zrobi w tym stuleciu relacji z Geko, wiec nieudolną próbę niniejszej podejmę ja. Właściwie to tylko zamieszczam zdjęcia. Niestety w aparacie nie działa lampa błyskowa (w sumie to działa ale wtedy kiedy akurat najmniej się tego człowiek spodziewa) więc jakość zdjęć jest taka sobie.

Od lewej: Danka, Jańcio, Pit Blank, StuG, Gienek, Ziga


Na pierwszym planie pływadło Stacha i model wraz z autorem


Piklingi Jańcia (skala 1:48)


Jańcio "dobrze się bawi", Danka z resztą też...


Dwie Wieże StuGa (Jańco rozgląda się z jednej)


i tegoż samego L6/40


Jak ten chłop robi te modele skoro ręce mu tak latają - patrz zdjęcie:)


StuG prześmiewca


Jańcio robi "TA! TA! TA! TAA!" do okrętu Pit Blanka


"jak mi sie nie przestaniesz drapać po głowie to zobaczysz!"


nastała ciemność


Brakuje niestety zdjęć pancernika i 2 pozostałych modeli w 3D Stacha, i również całej zawartości szafy LeStacha - masy modeli w 2D - takiej ilości "makulatury" jeszcze nie widziałem. No i muszę dodać, że Stachu ma po conajmniej 2 egzemplarze każdego MM, a np. Tempesta miał ich 7 - to w sumie nie był odosobniony przypadek - za to Stachu takim chyba jest:)

Było bardzo miło i wogóle, i nakradłem (pożyczyłem tylko żeby pooglądać) garść MMów:)

--

__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli


Post zmieniony (28-10-06 10:17)

 
28-10-06 13:08  Re: [relacja] GEKO XI u Stacha48
stach48 

 

Serdecznie dziekuję za to że mogłem byc z Wami. Przepraszam za wszelkie uchybienia gospodarza (ale cuż człowiek się starzeje).
Marcin jest w wieku mojego młodszego syna ale zapomniał nam przywieżc dyplomy z konkursów w Porąbce i Kędzierzynie (o medalach i makaronie nie odważam się wspominac).
Stug po trzyletnim (pefekcyjnym) sklejaniu czolgu, autorstwa Gienka dostał od niego w prezencie model FAMO (chciałbym dożyc chwili kiedy go skończy;)))))
NAJLEPSZEGO i do zobaczenia za miesiąc.

 
28-10-06 21:18  Re: [relacja] GEKO XI u Stacha48
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Było bardzo fajnie . StuG nie daj sie prosic wrzuć małe conieco z tego co udało Ci się zapisać na Twoim aparacie , będzie weselej . Pozdrowienia szczególne dla Gienka za " plany modelarskie" które zostały przeczytane po społu a z których uszczchnąłem tylko trochę alę zdołałem docenić ich wartość zwłaszcza procentową .

Pozdrawiam

HEY HEY !

 
29-10-06 12:40  Re: [relacja] GEKO XI u Stacha48
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

No tak było naprawde fajnie
Impreska prawie jak rodzinna ;)
Każdy coś przyniósł do pokazania co widać na fotkach
Pod koniec spotkania padło pare propozycji lokalowych i postaramy się je spawdzic do następnego razu.

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
29-10-06 14:02  Re: [relacja] GEKO XI u Stacha48
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dziękuję za to, że mogłem byc z Wami. Jestem już w domu i wspominam miniony piatek. Dobrze, że mnie Danusia wyciągnęla, bo zostałbym na dlużej.
Pozdrawiam

--
gienek

 
29-10-06 14:09  Re: [relacja] GEKO XI u Stacha48
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

No tak, wypada mi potwierdzić tylko, że impreza była przednia:)
Zaczęło się od dzwonka u drzwi, który wytworzył bliskowschodni nastrój we wchodzących:) Nie tylko ja na to zwróciłem uwagę:))
Okazało się, że Stachu posiada niezły zestaw hangarów (czytaj pokoi), także mieliśmy do wyboru do koloru:)

Ponieważ piątkowy wieczór miał być tym z większą nieco frekwencją, musieliśmy nieco rozciągnąć stół (Pit Blank walczy:). POnieważ nie ma nic za darmo za dodatkowe 30 cm stołu zniżył się on nam o 5 cm:P


Każdy przyniósł coś do pooglądania, chyba tylko Ziga się wyłamał, ale on przyniósł przynajmniej siebie:) Gienek przyniósł z modeli kiełbasę rzeszowską, herbatę w butelce po wyborowej (JAŃCIO szybko "uchwycił" temat), Dankę i FAMO:)

A oto nasz gospodarz Staszek, który "leguralnie" co 15-30 minut robił nam wykład na temat "seksu dzikich buszmenów", a także miał dla nas dwa kawały i wierszyk o wróbelku (jak Brzózka-Brzózkiewicz z Lalamido:):) Potem jak już wszyscy prawie poszli rozgadał się o nozykach:)

Odbyło się też uroczyste przekazanie swoistej nagrody (FAMO), którą ufundował Gienek za wykonanie przez niego zaprojektowanego 7TP (odbiera jakiś grubas, luźno spokrewniony z autorem modelu:):)

Dwa kolejne zdjęcia obrazują ładnego autora i brzydki model (niestety tak wychodzi z lampą - pigmenty górą:P). Na pierwszym zdjęciu pełen ubaw i radocha z buźki wyrasta, ale już na drugim... "zaraz zaraz, to przecież ja zaprojektowałem":P

Końcowe zdjęcia "ogółu" i wyśmienitej zabawy:) Oprócz wspomnianego dwuwieżowca, były też inne wspaniałości - kadłub Yukikaze (wersja Stacha to Yakikuze:P) Pit Blanka, Airwolf in details Chatona, dwa piździki JAŃCIA no i masa sprzętu Stacha (nie wspominając o tajemniczej szafie, przy której IPN, KGB, WSI, MPK, WC i Teleranek wysiadają:P).

Z tego miejsca chcę serdecznie Was pozdrowić i podziękować:)
Za miesiąc znowu będzie ubaw:)

--

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

Post zmieniony (29-10-06 15:06)

 
29-10-06 19:29  Re: [relacja] GEKO XI u Stacha48
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Fakt, impreza była przednia, "modele" Gienka wyśmienite ;-), a StuG znowu bezprawnie wykorzystał hasło zasłyszane przeze mnie po seansie "South Parku" ;-)))
P.S. Stachu, jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko.

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024