KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
14-10-06 14:32  Re: SKAWINA
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Sys'u NIE JADŁEŚ ZAPIEKANEK W SKAWINIE????!!!!!!! Nie żartuj sobie;-) To jest obowiązkowy punkt konkursu!!! Przy dworcu PKP jest kiosk z zapiekankami. Nie spotkałem lepszych!!! StuG może to spokojnie potwierdzić!!! No nie Grzesiu?
A poważnie też się wybiorę w niedzielę raczej na dwie godzinki. Obowiązkowo na zapiekankę!!! ;-)

 
14-10-06 15:27  Re: SKAWINA
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Tak, tak zapiekanki to była chyba najlepsza rzecz, w całej naszej podróży z Tuchowa w 2004 roku:) Teoretycznie w tym miejscu nie powinno być ludzi (trochę ponuro), a czasem nie ma gdzie postawić samochodu:)) Kolejka cały czas w granicach 10-15 osób, ale szybko idzie:) I wszyscy biorą po 3-4 zapiekanki:))
Łukaszu - chętnie znowu bym się tam wybrał:))

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
15-10-06 21:19  Re: SKAWINA
Piotr   

Witam wszystkich nieprzychylnych i przychylnych Skawinie!!
Kilka słów na temat waszych wypowiedzi.Jestem ze Skawiny i staram się pomagać przy tym konkursie.

Car -nie jest do końca tak jak piszesz.W każdym mieście jest jakieś tałatajstwo i staramy się coś ztym zrobić.Nie jest tak czarno jak napisałeś.
Sys -jak co roku bojkotuje nasze zawody.Nie ma co robić?Wystarczy kupić bilet za 2,50 i ruszyć w Kraków.Tam na pewno jest co robić.
Orlik-jeżeli będziesz w tym roku w Skawinie to spróbuj naszego kebaba z "Istambułu".

Mimo waszych czarnych obrazów wszystkich Was serdecznie zapraszam.

P.S.Tu znajdzicie wiadomości n.t. konkursu- http://www.centrum-skawina.com.pl/index.php?module=Calzone&view=event&eid=86&date=10/21/2006




Post zmieniony (15-10-06 21:23)

 
18-10-06 14:40  Re: SKAWINA
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Pytanie do GEKOnów i nie tylko: czy wybiera się ktoś z Was do Skawiny z Gliwic? Chętnie bym się zabrał - oczywiście partycypuję w kosztach. Oczywiście wolałbym w niedzielę.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
18-10-06 20:04  Re: SKAWINA
Piotr   

Do sysa!!!

Długo się namyślałem co Ci odpowiedzieć.Może za ostro,ale bez obrazy.

O jakie atrakcje Ci chodzi. Może byś chciał rozegrać te mistrzostwa w Parku Rozrywki w Chorzowie.Tam jest OK.Myślałem że chodzi CI o zawody modelarskie a nie o rozrywkę.

 
19-10-06 09:05  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witaj Zośka...spokojnie;)...tak łatwo się nie obrażam ;)
... Jak wiemy o jakości konkursu nie tylko świadczą modele ale i cała otoczka... wiadomo, że chętniej się jedzie w miejsce ,w którym się nie było lub w miejsce które dostarczy wrażeń estetycznych... jak pisałem wcześniej, poprostu Skawina wydaje mi się mało atrakcyjnym miejscem, a perspektywa wyjazdu do Krakowa może być oczywiście jakąś tam alternatywą ale to jakby nie to samo(a nawiasem mówiąc czemu np.MP nie są w Krakowie?!)... pozatym uważam, że Mistrzostwa Polski powinny odbywać się w różnych miejscowościach, a nie jak to jest do teraz od XXlat w jednej... kurcze ;) pozwólcie wykazać się innym;)
... no nie wiem,być może wpływ na mnie ma to, że MP w Skawinie odbywają się jesienią a jak wiadomo jest to okres trochę mało optymistyczny...może wystraczy go przenieść na czerwiec-słoneczko,ciepełko ;)...
...ogólnie po tych zawodach przyjeżdżałem najbardziej zmęczony , jedynym plusem byli na niej ludzie i modele,ale po 50 rundach wokół hali miałem już dosyć...do tego zero atrakcji(cały czas się czepiam), nie było gdzie usiąsć, wszystko odbywało się "na stojaka"... i proszę mi wierzyć nie było to tylko moje zdanie...hehe(teraz mi się przypomniało) byłem na jednej edycji tych zawodów w których nagrody(GPM) leżały na stole, i po odebraniu medalu+dyplomu szło się do stołu i wybierało(trochę żenująca sytuacja)...miałem to szczęście, że byłem w połowie stawki;) coś tam mi się skapło;) ale Ci co byli przy końcu... :/
...w Skawinie byłem ostatnim razem w 2002roku, a i w 1997,sys w 1998 ;),1999... i zawsze było tak samo, dlatego nie chcę mi się nawet sprawdzać czy coś się zmieniło (ale po wpisach Orlika i Stuga wnioskuję, że nie za wiele)...Leeon zapytał się, co jest grane że MP już za pasem a tu taka cisza...no cóż...mogłem napisać, że właściwie nie ma o czym gadać... Zośka...właściwie to też powinno Was martwić, że taka jest cisza i nie ma co tu mojej opini przyrównywać do bojkotu!;)
...Niemniej zdaję sobie sprawę, ile trudu kosztuje organizacja takiego konkursu i to cenię. Ale może pomyśleć o zmianie lokalizacji MP?...może wyszło by to na korzyść modelarzy?....

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
19-10-06 09:13  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...no i dalej...jak widzę nie zmieniło się samo przyjmowanie modeli...anachronizm w postaci przyjmowania modeli w godzinach 7-9 w sobotę?...Ci co jadą po kilkaset kilometrów mogą albo przyjechać w piątek(co podraża całą zabawę), albo "naginać" do Was przez całą noc, zdać modele i ...paść na ryjek ;) ...

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
19-10-06 19:31  Re: SKAWINA
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam. Cóż, dla mnie, mieszkańca Krakowa, Konkurs w Skawinie jest atrakcyjny z wiadomych względów :) i oby trwał tam dalej... jeśli chodzi zaś o jesienny termin to jest doskonały ! Wszak w maju i czerwcu często odbywają się po trzy imprezy w jednym terminie i to nieraz w nieodległych od siebie miejscowościach.
Trudno się jednak nie zgodzić z niektórymi zarzutami Sys'a. Co prawda, po przeniesieniu konkursu do pięknego budynku Gimnazjum, warunki się polepszyły i jest gdzie usiąść, to jednak atrakcyjność miejsca jest gorsza ! Należy zapomnieć o tym aby na miejscu napić się choć kawy czy coś zjeść. A do osławionych zapiekanek czy do centrum droga daleka..( bardzo ).
Inną sprawą jest ... tzw. propaganda. Zośka, który deklaruje że ..." jest ze Skawiny i stara się pomagać przy tym konkursie" - odezwał się dopiero na krytykę Sys'a. A wcześniej...
nie chciało Mu się, nie czuł potrzeby zawiadomienia innych ?
A MODELARZ ? - LOK'owskie pismo notkę o LOK'owskich Mistrzostwach Polski drukuje malutkimi literkami na 27-mej stronie w wiadomościach z kraju i ze świata. I w tym samym numerze informację o lokalnym konkursie w OLEŚNICY zamieszcza na 3-ciej
stronie, z dużym tytułem w podkolorowanej ramce. ( gratuluję kolegom z tego miasta że potrafili o to zadbać ! )
Coś chyba w tym interesie jednak trochę szwankuje.
O sprawach regulaminowych nie wypowiadam się bo jestem raczej kibicem...
Pozdrawiam wszystkich a organizatorom życzę by nie dali sobie zabrać tej imprezy !

Leon

--

 
21-10-06 19:55  Re: SKAWINA
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cześć
Mam przyjemność zamieścić foteczki z konkursu, gdzie miałam śmiałość wystawić również swoje dziełko. Zostały wykonane jeszcze przed oceną sędziów.
Oto zdjęcia, najpierw to, co pływa...




Post zmieniony (21-10-06 20:22)

 
21-10-06 20:00  Re: SKAWINA
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

lata...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024