KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
08-10-06 22:45  Skawina 21-22.10.2006 - relacja
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Niby to mają być Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych, a cisza taka że aż dzwoni...
W Modelarzu 8/2006 gdzieś tam na samym końcu, małymi literkami...


Gdyby ktoś miał ochotę
21 - 22 października 2006

--

 
09-10-06 16:33  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

jak zwykle nic ciekawego tam nie będzie(wiem co mówię bo kilka razy tam byłem)... napewno przyjedzie tam stała ekipa medalowych wyjadaczy ;) wstyd tylko, że zawody tej rangi mają tak słabą oprawę reklamową i jak zwykle.... zero...powtarzam ...zero atrakcji...
...wydaje mi się, że każde inne miejsce jest lepsze od Skawiny...
... już kilka lat temu słyszałem, że impreza ma być przeniesiona ale jak widać beton organizacyjny w ZG LOKu jest nie do przebicia ;)
...
..
.ale żeby być sprawiedliwym to powiem, że z tych nudów to chodzi się tam po tej wielkiej hali i zaczepia modelarzy, gada się o modelarstwie, i gada...i gada... ;)

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
10-10-06 08:37  Re: SKAWINA
Ryba 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dokladnie z tym betonem ZG LOK to prawda. Pochodze z miasteczka na zachodzie Polski i czynnie uczestnicze w zyciu modelarskim Klubu z tej jakze przepieknej miescinki:):):)organizowalem w tym roku Zawody Navigi klas "C", ubiegalismy sie rowniez o organizacje Mistrzostw Polski Modeli Kartonowych wszystko juz bylo dograne wladze LOK-u mowily tak beda na 100% i sa przeniesione ze Skawiny do ...Nas wlasnie:), i na niedlugi okres przed planowanym terminem zawodow kiedy drukowaly sie juz informatory, wykonalismy telefon do Zarządu LOK-u proszac o oficjalne pismo potwierdzajace przyznanie organizacji zawodow i tu wielkie zdziwienie stanelismy w oslupieniu niestety zawody pozostaja w Skawinie, w LOK-u nikt nic nie wie nie udziela sie zadnych wyjasnien poprostu zawody pozostaja w Skawinie, streszczajac ktos(....?)rzekl jedno slowo i MP ponownie w Skawinie,... a wiec milej imprezy!!!



Post zmieniony (10-10-06 08:42)

 
12-10-06 18:43  Re: SKAWINA
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czyli z tego wynika, że będę sam ze swoimi ,,druciakami,,

Pozdrawiam !

 
13-10-06 10:25  Re: SKAWINA
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Do Skawiny zawsze warto pojechać na zapiekankę!!!
StuG'u - prawdę mówię, no nie?;-))))

 
13-10-06 10:43  Re: SKAWINA
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Planuje pojechać do Skawiny. Nie byłem nigdy na tym konkursie. Post Sysa trochę mnie zniechęcił, ale jednak jadę.

--
pzdr
Kemot

 
13-10-06 22:06  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

nieeeee no nie jest tak źle...powtarzam tylko, że tam nie ma co robić.... zawsze były jakieś "przekręty";) aż do tych skrajnych gdzie sędzia ocenia swe modele, nieraz trzeba zastanowiać się czy większy odrazu oznacza lepszy... wielu starych wyjadaczy medalowych...nie za bardzo jest gdzie usiąść (no chyba, że trybuny będą dostępne)...nic tylko łazić po hali jak na spacerniaku...ogólnie świat zamyka się w 500metrach oddzielających halę od internatu...
...przygnębiająco...radzę przybyć tam dopiero w sobotę... ja z racji odległości musiałem tam zjawiać się już w piątek...z rana...na sobotę nie miałbym co przyjeżdżać bo tam był taki anachronizm, że modele przyjmowali modele tylko do godziny 10.00 czy jakoś tak...

...zapomniałem dodać, że zdobyłem tam w latach 90tych parę medali(od złotych po brązowe) więc żeby nikt mi tu nie zarzucił jakiegoś uprzedzenia ;)

...Kemot...ogólnie wszędzie jest dobrze jak się jedzie tam pierwszy raz... ale drugi, trzeci....po przyjeździe napewno jednak przyznasz mi rację...Mistrzostwa Polski nie powinny być organizowane w mieście Skawina ale w jakieś atrakcyjniejszej miejscowości....

... Ryba...coś słyszałem że MP miały być przeniesione...ale cóż jak widać organizator w osobie Pana Małysy ze Skawiny ma większą siłę przebicia;)... może jakby tam nikt nie przyjechał............................hehe ;)
....bawcie się dobrze ;)

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
13-10-06 22:48  Re: SKAWINA
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a po zmroku nie chodżcie ul. Bukowską - to oaza przestepczosci, nigdny nie wiadomo zza którego drzewa wyleci tasak...a tak poważnie, to 3 lata temu to był piekny konkurs, duzo modeli, duzo ludzi, handel. a potem..potem został beton, zapiekanki i Bukowska:)

 
13-10-06 23:41  Re: SKAWINA
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Abstrachując od konkursu, to zapiekanki są pierwsza klasa - tutaj pełna zgodność z Orlikiem:)))

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
14-10-06 00:06  Re: SKAWINA
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a nie jadłem... ale obok internatu była knajpa...fajne laski...fajne ;)

--

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

Post zmieniony (14-10-06 00:08)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024