KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
13-03-04 20:04  Wrocław 27.03.2004
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Witam szanowne zbiegowisko kartonowe z Wrocławia i pobliskich terenów rekreacyjnych. Proponuję kolejne spotkanie odbyć 27.03.2004 poczynając od godz. 17. Na miejsce spotkania może wstępnie przyjmiemy "Pracoffnię", ale może uda się do dnia spotkania znaleźć bardziej odpowiedni lokal ( uśmiech w stronę Chopina:-) ), dlatego też proszę uważnie śledzić wątek do dnia spotkania. O ewentualnej zmianie oczywiście damy znać. Wszystkich modelarzy, zlepiaczy i ugniataczy kartonu zachęcam do przytargania wytworów swoich rąk, celem poddania ich druzgocącej krytyce :-) .
A tak na ucho mówiąc to po kątach słychać szepty jakoby znowu miał nas odwiedzić jakiś gość, tym razem ( jak i ostatnio) przedstawiciel rodzaju męskiego, ale to tylko pogłoski :-).

Pozdrawiam, Rajkub

 
13-03-04 20:10  Re: Wrocław 27.03.2004
zuza_ 

 

Widze, ze Wroclaw staje sie WIELKIM OSRODKIEM SPOTKAN modelarzy
z calej Polski, ciagle ktos do Was przyjezdza, az pozazdroscic by sie chcialo :)

Cale szczescie, ze Szczecin tez goscie odwiedzaja od czasu do czasu :)

"Biały Żuraw rozpościera skrzydła."
GG: 392383

 
13-03-04 23:22  Re: Wrocław 27.03.2004
Hook6   

 

Będę.
Przyjeżdżają, bo tylko u nas można poznać tylu forumowiczów naraz (pomimo tego, że nie zawsze wszyscy jesteśmy). A my - jak sama wiesz - jesteśmy gościnną ekipą.

 
14-03-04 14:12  Re: Wrocław 27.03.2004
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Jak się nic nie zmieni to będę. Mogę się chwilę spóżnić. Akurat 27.03 pracuję

 
14-03-04 14:18  Re: Wrocław 27.03.2004
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sie obada! Sie dowie! Sie oglosi! Narazie zostanmy przy PRACOFFNI. Rozmowy z innym zaprzyjaznionym lokalem trwaja.

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
14-03-04 16:50  Re: Wrocław 27.03.2004
Ka21k 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A gdzie ta PRACOFFNIa? Byc może też zawitam (w końcu).

Karton mnie wyzywa :))) (że go nie mam czasu kleić)
Ka21k GG: 4571542

 
14-03-04 16:52  Re: Wrocław 27.03.2004
Hook6   

 

Więzienna 6 (albo 9) - pod drugiej stronie ulicy jest Galeria Italiana. Jak wskazuje ulica budynek dawnego więzienia miejskiego.

 
14-03-04 17:04  Re: Wrocław 27.03.2004
Ka21k 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nadal nic mi to niemówi. Nie jestem z Wrocławia może jakieś dokładniejsze wskazówki? Jak dojść tam od dworca głównego?

Karton mnie wyzywa :))) (że go nie mam czasu kleić)
Ka21k GG: 4571542

 
14-03-04 18:34  Re: Wrocław 27.03.2004
Hook6   

 

Wiesz co? Umówimy się na dworcu o 16.30 pod kasą nr 1 i pojedziemy tam razem OK? (Rajkub wybaczysz?) Z wyglądu podobny jestem do mojego logo ( ewentualnie popatrz na zdjęciach z poprzednich relacji). Jeśli miejsce spotkania się zmieni to i tak możemy razem jechać.

 
14-03-04 21:26  Re: Wrocław 27.03.2004
Ka21k 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Hook bardzo ci dziękuję za zaangażowanie, ostatecznie czy będę czy nie uda mi się dojechać powim w przeddzień spotkania. Wtedy będzie pewne i nie będziesz niepotrzenie czekał na mnie.

Karton mnie wyzywa :))) (że go nie mam czasu kleić)
Ka21k GG: 4571542

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024