KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
11-03-04 09:01  19 marca KKL
jaceksw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

KKL zaprasza wszystkich.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
= 19 marca 2004 r. =
Dom Kultury "Podgórze" w Krakowie, ul. Krasickiego 18
godz. 17.00 - 20.00 sala nr 6

Tematem Spotkania beda smolooty MiG, jezeli macie jakas literature, plany, wycinanki, zdjecia itp. to prosimy o zabranie ze soba.


Jacek

 
13-03-04 12:54  Re: 19 marca KKL
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jacku !
Czy interesuje Cię konkretny typ czy to hasełko generalne.
Migów jest ... no, dość sporo a jak się wie czego szukać to łatwiej znaleźć ;-)
Ja trochę zbierałem tylko o tych co latały u nas.

Pozdrówki
Leon

 
13-03-04 13:31  Re: 19 marca KKL
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jeżeli Leeon przyniesie ,,Miga-17,, to ja mogę przynieść ,, Lima-6,, w opracowaniu / chyba Grabowskiego/ a wydanego przez,,MM ,, w roku 1989-90 / i porobimy sobie porównania co jakości opracowania , w porównaniu z dostępnymi żródłami.

Pozdrawiam !

 
13-03-04 19:35  Re: 19 marca KKL
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Wybieram się do Krakowa w czerwcu br. na Kongres Polskiego Towarzystwa Urologicznego.Chętnie bym sie wtedy z Wami spotkał...

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
15-03-04 09:25  Re: 19 marca KKL
MobyDick   

Leeon, odpowiadam za Jacka bo wspólnie ten pomysł razem omawialiśmy. Temat spotkania brzmi: "Migi .......", w związku z tym powinniśmy przynieść na to spotkanie wszystko to co wiąże się z tematem i co uznamy za ciekawe.
Gotowe modele, modele w postaci płaskiej, zdjęcia itd. .
Jak ktoś ma fragment jakiegoś Miga w skali 1:1 to też może przynieść.
Jeżeli ktos czuje się na siłach i dysponuje wiedzą ( ja nie ) to może przygotować jakieś krótkie opowiadanie na temat ( chciałem uniknąć słowa "referat ).

 
15-03-04 10:27  Re: 19 marca KKL
jaceksw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzieki MobyDick, ja przyniose materialy o "dwudziestympierwszym", mam tego sporo.


J.

 
15-03-04 20:46  Re: 19 marca KKL
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

MARIUSZ !

My też chętnie się z Tobą spotkamy - zapraszamy serdecznie.
Co prawda do czerwca jeszcze trochę czasu ale kontakt internetowy mamy na bieżąco,
więc szczegóły doprecyzujemy później.
A może spotkamy się też "po drodze" na jakimś konkursie ? Planujemy zwiedzić żywiecką ŚRUBKĘ w sobotę 27-go lub w niedzielę. Nie wybierasz się ?

Pozdrawiam
Leon /KKL/

 
15-03-04 22:51  Re: 19 marca KKL
Hook6   

 

Sorry, że się wtrącam ale może zacznijcie przynosić na swoje spotkania to, nad czym aktualnie pracujecie? My we Wrocławiu tak robimy i jest to bardzo ciekawe. Na przykład Puczini ostanio przyniósł tylko maszt od Regulusa i też było co zobaczyć. Zresztą... - zobaczcie sami w relacjach ze spotkan konradusów we Wrocławiu.

Bo tak sobie pomyślałem czytając o Waszym spotkaniu co ma przynieść o Migach typowy pacerniak...

 
16-03-04 09:57  Re: 19 marca KKL
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Hook 6 !

Spoko wodza, olimpijski spokój, zimna krew, na wszystko mamy czas i na ,,obgadywanie,, jakiegoś elementu modelu jeżeli ktoś coś przyniósł, i na temat wiodący. My ta wiemy dlaczego robito to tak a nie inaczej ale nie zdradzimy tego bo tojest nasza ,,tajermnica,, a w ostateczności mamy ,,pod nosemm Muzeum Lotnictwa i to też jest jakimś bodżcem. Jako ciekawostkę powiem, że znaczna większość z naszej paki to samolociarze gdzie dwóch to typowi ,,szachomaniaki,, / ja również / a ci co sklejają coś innego to też nie gardzą tym co latało po polskim niebie, ot i cała prawda.
Ponadto rozważamy aby w okresie letnim nasze spotkania organizować też ,,Pod Skrzydłem,, chodzi tu o niedzielne spotkania w Muzeum Lotnictwa pod skrzydłem ,,Iła-14,, / tam jest najwięcej cienia /


Pozdrawiam !

Andrzej K.

 
16-03-04 10:00  Re: 19 marca KKL
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

LEEON !

Przyniesiesz tego ,,Miga -17,, bo nie wiem czy mam przynieść ,,Lima,,

andrzej

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024