KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-08-06 15:06  WAK 33 - 26.08.2006, relacja
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

W dniu wczorajszym odbyło się tradycyjne, już 33 spotkanie WAK... Tym razem gościem specjalnym był Mistrz Kojak, który dzielił się z nami wrażeniami z Dubrovnika (ach, ci Chińczycy!... ;-) ). Szczegółowej i pełnej listy obecności nie podam, bo skład zmieniał się na tyle dynamicznie, że trudno było nad tym zapanować, proszę zatem o uzupełnienie najlepiej kogoś, kto zarządza Księgą Obecności. W sumie przewinęło się chyba ponad 20 osób. No i kilka fotek:




Modele oczywiście także były...:





--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
27-08-06 16:09  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
Hook6   

 

Oto lista odczytna bezpośrednio z księgi obecnosci:
- woy-tek
- Saburo
- Kojak
- Lisu
- Stealh
- Duźgu
- T 34
- BeBe
- Suchar
- mario9
- Dirty Homik
- Miś i Misia
- Chopin
- Rajden
- Graba i Miłka "Lilith"
- Rajkub
- Wars-ik i Nela
- Hook6

Cieszy to, że są ludzie którzy jadą z drugiego końca kraju, żeby być na WAK-u. Cieszy również to, ze grupa zaczyna być odwiedzana przez entuzjastów i sympatyków - czy to modelarswa, czy to WAK-u jako takiego, czy być może sympatyków jakichś konkretnych WAK-manów :-)
Niniejszym ogłaszam również że na wniosek kolegi Kojaka przy braku głosowania oraz sprzeciwów w sposób całkowicie naturalny


Kolega Kojak

został samoistnie uznany za honorowego i zamiejscowo ulokowanego rasowego WAKmana.
W związku z tym będzie brał udział we wszystkich naszych inicjatywach i otrzymywał pocztę sygnowaną "do WAK-u". W najbliższym możliwym terminie stanie się również posiadaczem normalnej WAK-mańskiej koszulki.
Trzeba tez wspomnieć o różnych pamiątkach które Kojak przywózł nam z Dubrownika (oprócz wspomnień i opowieści).

Jeszcze o czymś będzie poźniej

--

 
27-08-06 21:22  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
Hook6   

 

Pieknie wykonana ulotka mistrzostw w Dubrowniku z ciekawie zrobionym planem trafienia na imprezę i autografem Kojaka



Na ręce nasze wpłynęła również poczta



zawierająca:



na:



czyli Miłki i Graby.

Tu wersja dla słabiej widzących -

Czyli - 2 września WAK extra w kościele św. Marcina na Ostrowie Tumskim

--

 
28-08-06 06:29  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Tak, to była moja specjalna wyprawa do Wrocławia – tylko w celu uczestnictwa na WAK-u. W tym miejscu chciałbym szczególnie podziękować koledze Saburo za gościnę i dach nad głową :) oraz przewodnictwo po Wrocławiu, oraz wszystkim WAK-owcom za serdeczne przyjęcie.
Zresztą co by ty dużo opowiadać czy pisać – to po prostu trzeba przeżyć, kto nie był choć raz, niech żałuje. Ciężko to opisać ale ujmę to w jednym zdaniu: Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera i niezapomniane spotkania oraz rozmowy o wszystkim.

--
PozdrawiamKojak

 
28-08-06 11:28  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No cóż, to teraz moja chyba kolej na fotorelację :)








 
28-08-06 11:28  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Taaa... a mnie znowu wygnalo gdzies w Polske i znowu nie moglem :((. Ludzie, wezcie zmiencie ten feralny termin :P bo jak tak dalej pojdzie to nigdy na ten WAK nie zajade :/

--
**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
28-08-06 12:42  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ze względu na to, że miałem aparat (zrobiłem nie wiele zdjęć). A wszystkich jest jakieś 76(??), ciekawe kto tak "trzaskał". Pamiętam jakąś wojnę na "flesze", do tej pory mam przed oczami czarne kręgi ;-)
Zacznę skromnie od modeli (zwłaszcza, że nikt nie chce zamieścić jej zdjęć (super Syrena Sport) na końcu):




cdn.

--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (28-08-06 21:09)

 
28-08-06 14:20  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Parę "rzutów" ogólnych na WAKowską Familię :







cdn.

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
28-08-06 16:29  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Może i ja coś wtrącę. Był to mój drugi WAK w życiu i jeszcze teraz nim żyję. Atmosfera była pierwszoklaśna. Ludu sporo, modeli także. Poprostu żyć, nie umierać. Aha, przypomniało mi się. Czy posiada ktoś zdjęcia z bardzo emocjonującej ewakuacji Manhattanu. Poprostu byłaby to wielka strata, gdyby świat się o tym nie dowiedział. I jeszcze jedno. Dopiero teraz dowiedziałem się, jaki ja jestem niefotogeniczny:).

 
28-08-06 17:07  Re: WAK 33 - 26.08.2006, relacja
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Zaraz "niefotogeniczny", nie przesadzaj ;-D
Jak załaduję resztę zdjęć (łącznie z ewakuacją) to zapodam...
"Misiowa" wreszcie nasza ;-D




--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (28-08-06 17:59)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024