PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Projekt Grupowy - Dział Ogólny

Założenia i cele projektu, zasady uczestnictwa, sprawy organizacyjne i wszelkie inne informacje związane z projektem grupowym ''50 lat Małego Modelarza''

Historia Wydawnictwa, ciekawostki i wspomnienia modelarskie związane z Małym Modelarzem itp

Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-07-07 17:13  [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Uruchomiłem Projekt "50 lat MM" :-)
Czy będzie potrzebny - czas pokaże ;-)
Czy się sprawdzi i jak sprawnie będzie działał mechanizm- sami ocenicie i przetestujecie ;-)
Czy będzie się zapełniał galeriami - zależy od Was ;-)

Stan prac w dniu dzisiejszym(7.07.2007) to:
- w miarę (mam nadzieję) funkcjonalny mechanizm dodawania galerii do spisu
- na początek uruchomione zostały 3 roczniki i można do nich dopisywać galerie, pozostałe będę zapełniał danymi i aktywował sukcesywnie oraz wedle kolejności zgłoszeń (patrz zgłoszenia uczestnictwa)

Te parę galerii, które można już zobaczyć w spisie, są przeniesione przeze mnie z naszego forum. Były mi niezbędne do testów i przeniosłem je bez wiedzy Autorów - mam nadzieję, że mi to wybaczą ;-)

Starałem się dopracować w miarę czytelnie układ spisu/zbioru galerii, a mechanizm przeglądania i dodawania wpisów jest znany wszystkim, bo oparty na silniku naszego forum.

Proszę, poczytajcie to co jest w nagłówku, szczególnie informacje o samym projekcie, zasadach uczestnictwa oraz procedurach wstawiania galerii. Wszelkie pytania dotyczące tych tematów wpisujcie w odpowiednich wątkach - w tym dziale starałem się przygotowanać pole i takie założyłem. Pytania oraz wszelkie sprawy dotyczące natury ogólnej projektu możecie wpisywać w bieżącym wątku.

Bieżący dział, oprócz spraw dotyczących samego projektu (t.j. organizacji, zasad, zgłoszeń itp) jest również przeznaczony na rozmowy i informacje dotyczące historii Małego Modelarza, a w szególności na wspominki, ciekawostki itp.


:-)

--

 
03-08-07 18:45  Re: [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

3.08.2007 - ukończyłem budowę "szkieletu" spisu. Widoczne są już wszystkie roczniki oraz zawartość, czyli wydane numery łącznie z danymi podstawowymi - nazwami, odsyłaczami do kart WSMK oraz wszystkie okładki. Bardzo dziękuję za pomoc :-)

Do dnia dzisiejszego uczestnictwo w projekcie zgłosiło 56 forumowiczów i zostało dodanych 128 galerii.

:-)

--

 
12-08-07 02:16  Re: [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


11.08.2007 - dodałem mechanizm wyświetlania ikonki informującej o uczestnictwie w Projekcie. Ikonka jest widoczna pod nickami/avatarkami forumowiczów biorących udział w projekcie. Kliknięcie przenosi do Karty Uczestnika Projektu czyli galerii osobistych.

Przypominam tym, którzy zgłosili uczestnictwo, a jeszcze nie dodali galerii, że mają taką możliwość ;-) Ikonka pod ich nickami/avatarkami jest widoczna, choć jej kliknięcie jeszcze nic nie daje ;-)

Aktualnie pracuję nad listą uczestników, która będzie dostępna na stronie Projektu.

Do dnia dzisiejszego uczestnictwo w projekcie zgłosiło 76 forumowiczów, a liczba dodanych galerii wynosi 194.

--

 
12-08-07 12:56  Re: [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


12.08.2007 - Lista Uczestników Projektu jest już dostępna

http://www.konradus.com/forum/mm_users.php

--

 
17-08-07 23:53  Re: [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ze względu na fakt, że na głównej stronie Forum pokazywanych jest tylko 5 ostatnio dodanych galerii, a biorąc pod uwagę to, że np. dzisiaj przybyło ich około dwudziestu - trudno jest być na bieżąco. Postanowiłem udostępnić tymczasowo pełną historię galerii w wersji roboczej - z myślą o tych, którzy śledzą rozwój i zmiany w Projekcie. To jest tymczasowy i roboczy widok i jako funkcja będzie dostepny ze strony statystyk Projektu, które teraz przygotowuję.

http://www.konradus.com/forum/mm_all.php

--

 
26-08-07 20:46  Re: [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

26.08.2007 - Dodałem "mini statystyki" na stronie głównej projektu.
www.mm.konradus.com

W statystykach są prezentowane następujące dane:
1. Ilość wydanych numerów Małego Modelarza
2. Ilość wydanych roczników Małego Modelarza
3. Ilość galerii w naszym projekcie
4. Liczba uczestników projektu
5. Data i czas aktualizacji t.j. dodania ostatniej galerii.

--

 
26-01-18 15:45  Odp: [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
Arche 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2


 - 1

Witam czy mogę poprosić o aktualizację rocznika 2013 konkretnie mam ukończony model mig-29 7-8-9/2013 Z góry dzięki .

 
27-01-18 20:33  Odp: [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Arche napisał:

> Witam czy mogę poprosić o aktualizację rocznika 2013

OK. Zaraz uzupełnię.

pozdr,
k.

 
07-02-22 19:11  Odp: [Projekt - 50 lat MM] aktualny stan (start: 7.07.2007)
jmx62   

Witam!
Czy można prosić o aktualizację tematu?
Już są modele z rocznika 2016.
Z góry dziękuję!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024