RUPIECIARNIA ;-)   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Co tu trafia i dlaczego?

Relacje i galerie bez zdjęć... Kto z nas lubi oglądać to co niewidzialne i jaki jest sens trzymać to dalej na Forum? Oczywiście Autor może poprawić zdjęcia w wątku przeniesionym do Rupieciarni i wtedy materiał wróci na Forum.

Jaka jest procedura dostania się do Rupieciarni?

  1. Wątki z galerią lub relacją, w których przestają byc widoczne fotki, są sukcesywnie wyłapywane przez moderatrów i przenoszone do Rupieciarni.
  2. Na profilu Autora oraz w Jego postach pod avatarkiem widoczna jest stosowna informacja, jako zachęta do działania.
  3. W Rupieciarni wątek "składowany" jest w oczekiwaniu na poprawienie zdjęć przez litościwego Autora lub Jego informację z prośbą o usunięcie wątku (trzeba zmienić temat wątku na [KOSZ]).
Jak tu NIE trafić?

Zajrzeć od czasu do czasu do swojego profilu, w którym łatwo można przejrzeć i uporządkować swoje zbiory oraz poświęcić na to parę chwil - dla wspólnego dobra i korzyści, a wstawiając relację lub galerię zadumać sie chwilę i pomyśleć o forum jako o zbiorze cennych informacji, które powinny być dostępne dla wszystkich jeszcze przez parę ładnych lat albo i dłużej ;-)

Darmowe serwisy hostujące zdjęcia. Straciłem fotki w swoich galeriach i relacjach! Co robić?!
  1. Ponarzekać / wściec się / rzucić monitorem lub zapłakać
  2. Potem podumać / zasępić się / znowu zapłakać albo wypić coś mocnego (np. sok pomidorowy z pieprzem)
  3. Klnąc zmienić temat wątku na [KOSZ] dając tym do zrozumienia, że zdjęć przywrócić się nie da i wątek można skasować, albo...
  4. Znaleźć inny hosting (może google albo flickra?), poszukać starych zdjęć w swoim archiwum i poprawić galerie, dająć o tym znać dumnie w wątku RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji aby moderatorzy mogli je łatwo wyłapać i przenieść z powrotem na Forum.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 22 z 24Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24  ->  => 
24-02-21 21:20  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Wottek - no nie wiem - ja nie widzę dalej zdjęć - jest tylko czarny znak zakaz wjazdu:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-05-21 17:52  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Dzień dobry.
Nie wiem czy można przywrócić [Relacja/Galeria] Polski trałowiec ORP Jaskółka (Military Model 2/97)? Bo zdjęcia gotowego modelu zostały uzupełnione, ale zdjęć z samego klejenia brak.

--
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."

 
25-05-21 20:29  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

MirZ - przywróciłem, ale zmień tytuł wątku na GALERIA i przekopiuj zdjęcia gotowego modelu do pierwszego postu. Będzie czytelniej.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
28-03-24 22:45  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Rzadko ostatnio zaglądam na forum, ale widzę, że z jakiegoś powodu mam wątki w rupieciarni.
Zdjęcia u mnie widoczne, pewnie się tam znalazły po chwilowej awarii ssl na moim hostingu.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
29-03-24 23:19  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hastur napisał:

> Rzadko ostatnio zaglądam na forum, ale widzę, że z jakiegoś powodu mam wątki w rupieciarni.
> Zdjęcia u mnie widoczne, pewnie się tam znalazły po chwilowej awarii ssl na moim hostingu.

Cześć. Nie widzę fotek w tych 5 wątkach. U mnie wygląda to tak:



pozdr,
k.

 
01-04-24 18:05  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Konradus, jak coś poprawiłem galerię w A7V i Wieży Nyskiej.

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

Post zmieniony (01-04-24 18:24)

 
01-04-24 23:31  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kruszyna napisał:

> Konradus, jak coś poprawiłem galerię w A7V i Wieży Nyskiej.

Dzięki :)

pozdr,
k.

 
16-04-24 20:10  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 5
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Szefuńciu, robota jest, proszę przywrócić galerię > https://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=28686&t=28686&page=1

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
17-04-24 09:23  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@ceva
się robi.
pozdr,
k

 
17-04-24 17:52  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 5
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Kierowniku, kolejna...
https://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=28675&t=28675&page=1

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 22 z 24Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24  ->  => 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024