RUPIECIARNIA ;-)   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Co tu trafia i dlaczego?

Relacje i galerie bez zdjęć... Kto z nas lubi oglądać to co niewidzialne i jaki jest sens trzymać to dalej na Forum? Oczywiście Autor może poprawić zdjęcia w wątku przeniesionym do Rupieciarni i wtedy materiał wróci na Forum.

Jaka jest procedura dostania się do Rupieciarni?

  1. Wątki z galerią lub relacją, w których przestają byc widoczne fotki, są sukcesywnie wyłapywane przez moderatrów i przenoszone do Rupieciarni.
  2. Na profilu Autora oraz w Jego postach pod avatarkiem widoczna jest stosowna informacja, jako zachęta do działania.
  3. W Rupieciarni wątek "składowany" jest w oczekiwaniu na poprawienie zdjęć przez litościwego Autora lub Jego informację z prośbą o usunięcie wątku (trzeba zmienić temat wątku na [KOSZ]).
Jak tu NIE trafić?

Zajrzeć od czasu do czasu do swojego profilu, w którym łatwo można przejrzeć i uporządkować swoje zbiory oraz poświęcić na to parę chwil - dla wspólnego dobra i korzyści, a wstawiając relację lub galerię zadumać sie chwilę i pomyśleć o forum jako o zbiorze cennych informacji, które powinny być dostępne dla wszystkich jeszcze przez parę ładnych lat albo i dłużej ;-)

Darmowe serwisy hostujące zdjęcia. Straciłem fotki w swoich galeriach i relacjach! Co robić?!
  1. Ponarzekać / wściec się / rzucić monitorem lub zapłakać
  2. Potem podumać / zasępić się / znowu zapłakać albo wypić coś mocnego (np. sok pomidorowy z pieprzem)
  3. Klnąc zmienić temat wątku na [KOSZ] dając tym do zrozumienia, że zdjęć przywrócić się nie da i wątek można skasować, albo...
  4. Znaleźć inny hosting (może google albo flickra?), poszukać starych zdjęć w swoim archiwum i poprawić galerie, dająć o tym znać dumnie w wątku RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji aby moderatorzy mogli je łatwo wyłapać i przenieść z powrotem na Forum.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
23-06-22 10:42  [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny Powiadomienia e-mail są wyłączone 
aragorn001 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Witam, przedstawiam ukończony już dobrych parę lat wstecz model kartonowy wszystkim pewnie znanego z książki okrętu podwodnego "Nautilus".

Skala to w przybliżeniu 1:200 by pasował do moich współczesnych podwodniaków. Wzorowałem się na opisach z książki, projekt od samego początku autorski, kadłub piankowany, oklejany, szlifowany, dodane listwy z imitacjami nitów, malowany i z widocznymi śladami przebycia 20,000 mil podmorskiej żeglugi.

Musiałem go lekko odkurzyć i zapraszam do skromnej galerii.

















Dodatkowo zdjęcia z salonu kapitana Nemo, oświetlenie już działa:






--

Post zmieniony (23-06-22 11:14)

 
23-06-22 10:53  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Ooo... Ale bajer!
Chyba jeden z najfaniejszych Nautilusów jakie widziałem.
Za oknem coś jest? :)
Jakie to duże ci wyszło? Materiał to karton ?

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
23-06-22 11:00  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
aragorn001 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Za oknem jest salon kapitana Nemo, stół na mapy, czerwone zasłony, globus, kanapa do siedzenia, dałem tam oświetlenie, ale baterie już padły. Tak to karton, całość ma 35cm, co daje 1:200, opis z książki to 70m długości i 8m szerokości

--
Sklejacz kartonowych modeli od ponad 40 lat. Raz coś się uda, innym razem nie za bardzo.

Ulubione tematy to żaglowce, okręty i dioramki opowiadające historie

 
23-06-22 11:20  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jestem pod wrażeniem - bardzo mi się podoba a szczególnie ta "industrialna" podstawa !
Super projekt i wykonanie !
Moje gratulacje !

 
23-06-22 11:24  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Super, bardzo ciekawy model.

 
23-06-22 11:33  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
Ondrasz 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 2

Bardzo mi się całość podoba. Model, podstawka, "brudzing". Po prostu [nomen omen] KAPITALNY!

--
Wszystko jest trudne zanim stanie się proste. - Thomas Fuller

 
23-06-22 12:15  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Świetny!
Ogromne gratulacje za pomysł, wykonanie i prezentację.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
23-06-22 18:05  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, bardzo ciekawa konstrukcja, ładne wykonanie i to wnętrze, pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
23-06-22 18:15  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
aragorn001 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Dzięki za dobre słowo, chciałem by wyglądał jak dobrze przechodzony i przybrudzony.
--

Post zmieniony (23-06-22 18:16)

 
23-06-22 22:24  Odp: [G] Nautilus Juliusza Verne'a - projekt własny
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Cóż, choć nie na szynach, to jednak fajna rzecz!!!

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024