RUPIECIARNIA ;-)   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Co tu trafia i dlaczego?

Relacje i galerie bez zdjęć... Kto z nas lubi oglądać to co niewidzialne i jaki jest sens trzymać to dalej na Forum? Oczywiście Autor może poprawić zdjęcia w wątku przeniesionym do Rupieciarni i wtedy materiał wróci na Forum.

Jaka jest procedura dostania się do Rupieciarni?

  1. Wątki z galerią lub relacją, w których przestają byc widoczne fotki, są sukcesywnie wyłapywane przez moderatrów i przenoszone do Rupieciarni.
  2. Na profilu Autora oraz w Jego postach pod avatarkiem widoczna jest stosowna informacja, jako zachęta do działania.
  3. W Rupieciarni wątek "składowany" jest w oczekiwaniu na poprawienie zdjęć przez litościwego Autora lub Jego informację z prośbą o usunięcie wątku (trzeba zmienić temat wątku na [KOSZ]).
Jak tu NIE trafić?

Zajrzeć od czasu do czasu do swojego profilu, w którym łatwo można przejrzeć i uporządkować swoje zbiory oraz poświęcić na to parę chwil - dla wspólnego dobra i korzyści, a wstawiając relację lub galerię zadumać sie chwilę i pomyśleć o forum jako o zbiorze cennych informacji, które powinny być dostępne dla wszystkich jeszcze przez parę ładnych lat albo i dłużej ;-)

Darmowe serwisy hostujące zdjęcia. Straciłem fotki w swoich galeriach i relacjach! Co robić?!
  1. Ponarzekać / wściec się / rzucić monitorem lub zapłakać
  2. Potem podumać / zasępić się / znowu zapłakać albo wypić coś mocnego (np. sok pomidorowy z pieprzem)
  3. Klnąc zmienić temat wątku na [KOSZ] dając tym do zrozumienia, że zdjęć przywrócić się nie da i wątek można skasować, albo...
  4. Znaleźć inny hosting (może google albo flickra?), poszukać starych zdjęć w swoim archiwum i poprawić galerie, dająć o tym znać dumnie w wątku RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji aby moderatorzy mogli je łatwo wyłapać i przenieść z powrotem na Forum.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-11-21 15:53  [G] FSR Tarpan 233 Aswer 1:25 Powiadomienia e-mail są wyłączone 
Wolf1128 

Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13
 

Dzień dobry.
Przedstawie kolejny model który udało mi się ukończyć.Wydawnictwo Answer Kartonowe Hobby Samochód Dostawczy Tarpan 233.
Opracowanie bardzo przyjemne, wszystko ładnie pasuje, rysunki oraz instrukcja klarowne.Jedyny problem jaki napotkałem to ramki szyb w drzwiach,za nic nie pasowały, był za duże.Ale jeśli weźmiemy pod uwagę to jak były spasowane oryginalne Tarpany to w tym opracowaniu nie ma się do czego przyczepić :))))
Kilka fotek:

Pozdrawiam:)

Post zmieniony (27-11-21 20:16)

 
27-11-21 16:49  Odp: [G] FSR Tarpa 233 Aswer 1:25
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

Nie ma fotek

--
Model udany, to model który sprawił nam przyjemność i nauczył nas czegoś nowego

 
27-11-21 17:19  Odp: [G] FSR Tarpa 233 Aswer 1:25
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, pamiętam ten samochód, jak byliśmy ze szkoła na wykopkach(1979ri późnię} to dowozili żarło fajne czasy były.

 
27-11-21 17:28  Odp: [G] FSR Tarpa 233 Aswer 1:25
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Wiesz że fajny model. Wydawał mi się marny obiekt na model. A trzeba będzie go zakupić.

 
27-11-21 19:18  Odp: [G] FSR Tarpa 233 Aswer 1:25
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Fajny model, a kolekcja jeszcze lepsza.
Gratulacje

Popraw w tytule wątku - Tarpan

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
27-11-21 20:16  Odp: [G] FSR Tarpan 233 Aswer 1:25
Wolf1128 

Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13
 

Dziękuje:) poprawione

 
27-11-21 21:13  Odp: [G] FSR Tarpan 233 Aswer 1:25
wilk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Fajny.
Ten dźwig to Star z MM?

--
pozdro

 
27-11-21 21:29  Odp: [G] FSR Tarpan 233 Aswer 1:25
Wolf1128 

Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13
 

Dziękuje.Tak Star jest z MM.I to opracowanie Stara jest świetne.

 
27-11-21 22:21  Odp: [G] FSR Tarpan 233 Aswer 1:25
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Fajny SUV Ci wyszedł :) Ten wypukły napis na tylnej klapie dodaje smaczka tej maszynce :) Jakiś czas temu zanabyłem to to opracowanie,ale za bardzo się mu nie przyglądałem,chyba pora bliżej się zaznajomić "Polskim Koniem Roboczym".

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
29-11-21 17:46  Odp: [G] FSR Tarpan 233 Aswer 1:25
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Miałem okazję jeździć zupełnie nowym Tarpanem i był brzydszy od tego kartonowego. :-))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024