RUPIECIARNIA ;-)   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Co tu trafia i dlaczego?

Relacje i galerie bez zdjęć... Kto z nas lubi oglądać to co niewidzialne i jaki jest sens trzymać to dalej na Forum? Oczywiście Autor może poprawić zdjęcia w wątku przeniesionym do Rupieciarni i wtedy materiał wróci na Forum.

Jaka jest procedura dostania się do Rupieciarni?

  1. Wątki z galerią lub relacją, w których przestają byc widoczne fotki, są sukcesywnie wyłapywane przez moderatrów i przenoszone do Rupieciarni.
  2. Na profilu Autora oraz w Jego postach pod avatarkiem widoczna jest stosowna informacja, jako zachęta do działania.
  3. W Rupieciarni wątek "składowany" jest w oczekiwaniu na poprawienie zdjęć przez litościwego Autora lub Jego informację z prośbą o usunięcie wątku (trzeba zmienić temat wątku na [KOSZ]).
Jak tu NIE trafić?

Zajrzeć od czasu do czasu do swojego profilu, w którym łatwo można przejrzeć i uporządkować swoje zbiory oraz poświęcić na to parę chwil - dla wspólnego dobra i korzyści, a wstawiając relację lub galerię zadumać sie chwilę i pomyśleć o forum jako o zbiorze cennych informacji, które powinny być dostępne dla wszystkich jeszcze przez parę ładnych lat albo i dłużej ;-)

Darmowe serwisy hostujące zdjęcia. Straciłem fotki w swoich galeriach i relacjach! Co robić?!
  1. Ponarzekać / wściec się / rzucić monitorem lub zapłakać
  2. Potem podumać / zasępić się / znowu zapłakać albo wypić coś mocnego (np. sok pomidorowy z pieprzem)
  3. Klnąc zmienić temat wątku na [KOSZ] dając tym do zrozumienia, że zdjęć przywrócić się nie da i wątek można skasować, albo...
  4. Znaleźć inny hosting (może google albo flickra?), poszukać starych zdjęć w swoim archiwum i poprawić galerie, dająć o tym znać dumnie w wątku RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji aby moderatorzy mogli je łatwo wyłapać i przenieść z powrotem na Forum.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-06-19 00:09  [G] Mary Arctica, JSC, 1:400 Powiadomienia e-mail są wyłączone 
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Witam odwiedzających, zainteresowanych i przechodniów,
gdy Roma jest prawie na ukończeniu przedstawiam Wam model grenlandzkiego kontenerowca, którego sklejałem w "między czasie". Wycinankę otrzymałem w 2017 roku na konkursie LOK w Warszawie za błąd w moim nazwisku na dyplomie, sam raczej bym jej nie kupił, bo nie mój klimat, ale jak już się dostało to warto skleić. Model przyjemny w budowie, stosunkowo prosty. Zapraszam do galerii:-)

Projekt modelu: Bartosz Czołczyński
Długość modelu: ~28cm

Na początek model bez kontenerów


i z kontenerami (można je wykonać jako zwykłe sześciany lub urozmaicić wycinając niektóre z nich, na co się zdecydowałem)








PZDR

Feci quod potui faciant meliora potentes

Post zmieniony (16-06-19 00:12)

 
16-06-19 06:10  Odp: [G] Mary Arctica, JSC, 1:400
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Fajny model. Właśnie też zaczynam kleić statki i okręty z JSC. Dopiero wychodze z tymi modelami na prostą, bo na początku sobie je traktowałem jako ot takie prościaki i kleiłem na tak zwane szybko , co szybko się przeradzało w manewr cevy. I z tymi modelami trzeba robić lepiej dobrze i powoli niz próbować ekspresową budowę. A co tego statku to będąc na Grenlandi wypatrywaliśmy go tygodniami kiedy przypłynie bo najpierw nam przysłali za krótkie i za mało blachodachówki. A następna dostawa to nie jest tam tak hop siup tylko w praktyce 2 miesiące to ekspres.

 
16-06-19 09:48  Odp: [G] Mary Arctica, JSC, 1:400
kari   

... fajnie, że coraz więcej produktów JSC znajduje finał na forum, "Mary Arctica" wygląda całkiem nieźle;
jednak brakuje mi w nim relingów; szczególnie na pokładach nadbudówki ;-)
... za to uwagę zwracają kontenery z napisem JSC MODELS:-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
16-06-19 12:22  Odp: [G] Mary Arctica, JSC, 1:400
MarioTechNet 

 

Fajny, bardzo mi się podoba - Pozdrawiam

 
17-06-19 08:48  Odp: [G] Mary Arctica, JSC, 1:400
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Cieszę się, że się podoba:-)
@ABC, pierwszy model JSC jaki popełniłem to był Conrad i ścigacze, pierwsze wydanie. Było to 20 lat temu A ja miałem wówczas 13 lat. Bardzo mi przypasowały. I w zasadzie, jezeli chodzi o pierwsze wydania, to sklejonych mialem ponad połowę. Uważam, że te modele są dla początkujących jak i mocno zaawansowanych modelarzy. Na półce kilka modeli JSC lezy i czekają na swoją kolej:-)
@kari, założenie było takie, że ten model powstaje z tego co wycinanka oferuje, bez dodatków. Model powstawał jako zabijacz czasu na nockach.;-)

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024