RUPIECIARNIA ;-)   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Co tu trafia i dlaczego?

Relacje i galerie bez zdjęć... Kto z nas lubi oglądać to co niewidzialne i jaki jest sens trzymać to dalej na Forum? Oczywiście Autor może poprawić zdjęcia w wątku przeniesionym do Rupieciarni i wtedy materiał wróci na Forum.

Jaka jest procedura dostania się do Rupieciarni?

  1. Wątki z galerią lub relacją, w których przestają byc widoczne fotki, są sukcesywnie wyłapywane przez moderatrów i przenoszone do Rupieciarni.
  2. Na profilu Autora oraz w Jego postach pod avatarkiem widoczna jest stosowna informacja, jako zachęta do działania.
  3. W Rupieciarni wątek "składowany" jest w oczekiwaniu na poprawienie zdjęć przez litościwego Autora lub Jego informację z prośbą o usunięcie wątku (trzeba zmienić temat wątku na [KOSZ]).
Jak tu NIE trafić?

Zajrzeć od czasu do czasu do swojego profilu, w którym łatwo można przejrzeć i uporządkować swoje zbiory oraz poświęcić na to parę chwil - dla wspólnego dobra i korzyści, a wstawiając relację lub galerię zadumać sie chwilę i pomyśleć o forum jako o zbiorze cennych informacji, które powinny być dostępne dla wszystkich jeszcze przez parę ładnych lat albo i dłużej ;-)

Darmowe serwisy hostujące zdjęcia. Straciłem fotki w swoich galeriach i relacjach! Co robić?!
  1. Ponarzekać / wściec się / rzucić monitorem lub zapłakać
  2. Potem podumać / zasępić się / znowu zapłakać albo wypić coś mocnego (np. sok pomidorowy z pieprzem)
  3. Klnąc zmienić temat wątku na [KOSZ] dając tym do zrozumienia, że zdjęć przywrócić się nie da i wątek można skasować, albo...
  4. Znaleźć inny hosting (może google albo flickra?), poszukać starych zdjęć w swoim archiwum i poprawić galerie, dająć o tym znać dumnie w wątku RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji aby moderatorzy mogli je łatwo wyłapać i przenieść z powrotem na Forum.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 
15-09-06 12:31  Re: Może by tak coś większego? Me-323 GIGANT [fotorelacja]
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Jestem pełen podziwu dla jakości i tempa budowy. Już żałuję, że mnie nie bedzie w Porąbce:( bo bardzo bym chciał ogladnąć na żywo tego kolosa:) Gratuluję ukończenia "mini mesia";)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
15-09-06 19:39  Re: Może by tak coś większego? Me-323 GIGANT [fotorelacja]
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Chaton : Te białe krawędzie to przekłamanie aparatu, grila zrobiłem z siatki pochodzącej z kopalnianego filtra siatkowego :) Tak zdjęcia zrobię w jakimś plenerze, to tylko kwestia czasu :)

Hayabusa : Może będziesz miał go okazję jeszcze zobaczyc :) Nie pali się, cierpliwości :)

Sas : Model został sklejony tak jak zażyczył sobie tego wydawca plus minimalne udziwnienia z mojej strony. Skrzyń nie ma, bo piechota właśnie wysiadła.
P.S. Kiedy zobaczymy coś Twojego ?

Pozdrawiam szebi !

--

Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

Post zmieniony (15-09-06 20:00)

 
15-09-06 20:41  Re: Może by tak coś większego? Me-323 GIGANT [fotorelacja]
Wojciech Cięciwa   

Szebi :)
Moje powoli powstaje tyle, ze w tempie zolwia ...
Pokazywalem co nieco w zeszlym tygodniu, jak dobrze pojdzie to dzis znowu skleje co nieco ..

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
22-09-06 19:13  Re: Może by tak coś większego? Me-323 GIGANT [fotorelacja]
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam!
Wymodelowałem trawkę i mogłem rozpocząć desant, narazie skromnie bo niewiedziałem co mnie czeka, zestrzelili mi rozpoznanie no i trzebabyło ryzykować i to dla jednej ciężarówki :)



Chodzi mi po głowie cysterna lotniskowa produkcji Henschela 1:33 ...
Pozdrawiam szebi !

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
05-10-06 16:46  Re: Może by tak coś większego? Me-323 GIGANT [fotorelacja]
kurnikoff   

mam pytanie : gdzie kupiles ten model?? szukam na internecie i jest Me-323 ale plastikowy i skala 1:72.

.......................................

kurnikoff -

Jesteś Nowy na tym Forum , zatem witam serdecznie!

Proszę jednak równie serdecznie , abyś poza oglądaniem zdjęć modeli także uważnie czytał wszystkie wpisy w ocenianych przez Ciebie wątkach.
Naprawdę , dowiesz się wtedy kto wydał model , jakich technik używa modelarz etc...

A ten konkretny model wydał GPM - można odszukać ich stronę internetową i ewentualnie zamówić.

I jeszcze jednego się czepię ; pisz staranniej , zaczynaj zdanie wielką literą i używaj polskich znaków!

Pozdrawiam!

MARIUSZ

 
05-10-06 19:49  Re: Może by tak coś większego? Me-323 GIGANT [fotorelacja]
Nimrod-PW   

Gigantyczny model i gigantyczna jakość. Gratuluje wytrwałości przy sklejaniu.

 
26-03-20 22:45  Odp: [Relacja/Galeria] Może by tak coś większego? Me-323 GIGANT
marcin   

Witam. Szebi, kleje giganta i mam do Ciebie pytanie, jak poradziłeś sobie z dźwigarami w skrzydłach, dokładnie chodzi mi o drugą połowę skrzydła gdzie jest załamanie, zmiana geometrii. Masz może jakieś zdjęcie z budowy? Wydaje mi się ,że w wycinance jest błąd ale nie jestem pewnien- może to jakaś lamigówka geometryczna. pozdrawiam Marcin p.s może ktoś z kolegów na formum pomoże?:)

Post zmieniony (26-03-20 22:46)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024