RUPIECIARNIA ;-)   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Co tu trafia i dlaczego?

Relacje i galerie bez zdjęć... Kto z nas lubi oglądać to co niewidzialne i jaki jest sens trzymać to dalej na Forum? Oczywiście Autor może poprawić zdjęcia w wątku przeniesionym do Rupieciarni i wtedy materiał wróci na Forum.

Jaka jest procedura dostania się do Rupieciarni?

  1. Wątki z galerią lub relacją, w których przestają byc widoczne fotki, są sukcesywnie wyłapywane przez moderatrów i przenoszone do Rupieciarni.
  2. Na profilu Autora oraz w Jego postach pod avatarkiem widoczna jest stosowna informacja, jako zachęta do działania.
  3. W Rupieciarni wątek "składowany" jest w oczekiwaniu na poprawienie zdjęć przez litościwego Autora lub Jego informację z prośbą o usunięcie wątku (trzeba zmienić temat wątku na [KOSZ]).
Jak tu NIE trafić?

Zajrzeć od czasu do czasu do swojego profilu, w którym łatwo można przejrzeć i uporządkować swoje zbiory oraz poświęcić na to parę chwil - dla wspólnego dobra i korzyści, a wstawiając relację lub galerię zadumać sie chwilę i pomyśleć o forum jako o zbiorze cennych informacji, które powinny być dostępne dla wszystkich jeszcze przez parę ładnych lat albo i dłużej ;-)

Darmowe serwisy hostujące zdjęcia. Straciłem fotki w swoich galeriach i relacjach! Co robić?!
  1. Ponarzekać / wściec się / rzucić monitorem lub zapłakać
  2. Potem podumać / zasępić się / znowu zapłakać albo wypić coś mocnego (np. sok pomidorowy z pieprzem)
  3. Klnąc zmienić temat wątku na [KOSZ] dając tym do zrozumienia, że zdjęć przywrócić się nie da i wątek można skasować, albo...
  4. Znaleźć inny hosting (może google albo flickra?), poszukać starych zdjęć w swoim archiwum i poprawić galerie, dająć o tym znać dumnie w wątku RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji aby moderatorzy mogli je łatwo wyłapać i przenieść z powrotem na Forum.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
02-05-19 18:41  Odp: [R] T-34/85 wydawnictwo WAK
Pavvelek  

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 



Chodzi mi o zatuszowanie np czegoś takiego stąd mój pomysł żeby to upaćkać jakimś ala błotem

 
02-05-19 18:43  Odp: [R] T-34/85 wydawnictwo WAK
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Po co paćkać coś co jest upaćkane?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
02-05-19 19:05  Odp: [R] T-34/85 wydawnictwo WAK
Pavvelek  

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To nie upaćkane tylko zdarte

 
02-05-19 19:57  Odp: [R] T-34/85 wydawnictwo WAK
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja bym to zalał superglutem, przeszlifował, potem nałożył cieniutką warstwę szpachlówki,. Potem znowu szlif, jeśli będzie konieczne - poprawka szpachlowania i szlifowanie, a potem malowanie całego modelu.

 
02-05-19 20:14  Odp: [R] T-34/85 wydawnictwo WAK
Sławko   

Widać, że materia kartonowa jeszcze sprawia Ci pewne problemy.
Ja bym Ci poradził abyś spróbował ten model skleić do końca ćwicząc techniki formowania kartonu oraz jego łączenia.
Jak już dobrniesz do końca sam ocenisz ile błędów popełniłeś, ile miejsc jest takich gdzie chciałbyś coś poprawić i wtedy oceń czy dodatkowym brudzeniem będziesz w stanie zamaskować to co niedoskonałe.
Potraktuj ten model jak poligon ćwiczebny.
Wyciągając wnioski z błędów, ćwicząc palce i oczy masz szanse poprawić swoje umiejętności :)

 
02-05-19 20:49  Odp: [R] T-34/85 wydawnictwo WAK
Pavvelek  

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

I właśnie tak mam zamiar zrobić 😀

 
02-05-19 22:07  Odp: [R] T-34/85 wydawnictwo WAK
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

Moje posty w tym temacie do poprawienia, nie mogą takie zostać. Petrov ma raczej co innego na myśli i chyba wiem o co mu chodzi, a ja się miotam. Myślałem nad tym w dzień. Czyli jutro spróbuję tu przeprosić.

Model fajny, na stronie WAKu na zdjęciach poglądowych soczysta zieleń i orzełek, albo gwiazda do wyboru na wieży. Niestety chyba w rzeczywistości nie jest taka soczysta. I T-34 tak opracowany to jest w ogóle taki temat gdzie można przy budowie dodać coś od siebie, żeby zrobić taki nie całkiem standard, ale zasadniczo w takich modelach... czy malowanie... hmm... Raczej tak jak przewidział projektant - i dla kogo. To ma na myśli Petrov. Szkolny model i takie powinno być jego wykonanie, jak z nut etiudę, zgodnie z zamysłem kompozytora.

 
03-05-19 07:22  Odp: [R] T-34/85 wydawnictwo WAK
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Kolego Pavvelek, działaj dalej i się nie poddawaj. Jak sklei tak skleisz i będzie dobrze, każdy ukończony model przybliża do osiągnięcia jak najlepszego poziomu. Skończysz go to baw się na nim różnymi technikami, washami, pastelami, olejami i czym tylko chcesz.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024