RUPIECIARNIA ;-)   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Co tu trafia i dlaczego?

Relacje i galerie bez zdjęć... Kto z nas lubi oglądać to co niewidzialne i jaki jest sens trzymać to dalej na Forum? Oczywiście Autor może poprawić zdjęcia w wątku przeniesionym do Rupieciarni i wtedy materiał wróci na Forum.

Jaka jest procedura dostania się do Rupieciarni?

  1. Wątki z galerią lub relacją, w których przestają byc widoczne fotki, są sukcesywnie wyłapywane przez moderatrów i przenoszone do Rupieciarni.
  2. Na profilu Autora oraz w Jego postach pod avatarkiem widoczna jest stosowna informacja, jako zachęta do działania.
  3. W Rupieciarni wątek "składowany" jest w oczekiwaniu na poprawienie zdjęć przez litościwego Autora lub Jego informację z prośbą o usunięcie wątku (trzeba zmienić temat wątku na [KOSZ]).
Jak tu NIE trafić?

Zajrzeć od czasu do czasu do swojego profilu, w którym łatwo można przejrzeć i uporządkować swoje zbiory oraz poświęcić na to parę chwil - dla wspólnego dobra i korzyści, a wstawiając relację lub galerię zadumać sie chwilę i pomyśleć o forum jako o zbiorze cennych informacji, które powinny być dostępne dla wszystkich jeszcze przez parę ładnych lat albo i dłużej ;-)

Darmowe serwisy hostujące zdjęcia. Straciłem fotki w swoich galeriach i relacjach! Co robić?!
  1. Ponarzekać / wściec się / rzucić monitorem lub zapłakać
  2. Potem podumać / zasępić się / znowu zapłakać albo wypić coś mocnego (np. sok pomidorowy z pieprzem)
  3. Klnąc zmienić temat wątku na [KOSZ] dając tym do zrozumienia, że zdjęć przywrócić się nie da i wątek można skasować, albo...
  4. Znaleźć inny hosting (może google albo flickra?), poszukać starych zdjęć w swoim archiwum i poprawić galerie, dająć o tym znać dumnie w wątku RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji aby moderatorzy mogli je łatwo wyłapać i przenieść z powrotem na Forum.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-03-17 23:14  [R] OSHKOSH T-3000 MODELIK 1/25 Powiadomienia e-mail są wyłączone 
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Witam jakiś czas temu zacząłem dłubaninę przy Oshkosh T-3000. Model dość duży i nie należący do łatwych ale nigdzie mi się nie spieszy i będę powoli sobie dłubał.
Na pierwszy rzut poszła rama

Następnie przyszła pora na zbiornik wody



Mosty napędowe taż poszły pod skalpel czekają na zabudowę zawieszenia

Powoli robią się tez koła ale ich fotki wrzucę jak będzie co pokazać każde z nich składa się z około 250 części więc roboty sporo

--

Post zmieniony (21-03-17 23:21)

 
22-03-17 07:40  Odp: [R] OSHKOSH T-3000 MODELIK 1/25
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

W takim razie zasiadam na widowni.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
02-04-17 20:54  Odp: [R] OSHKOSH T-3000 MODELIK 1/25
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Trochę wczoraj podłubałem i powstała rama dla silnika


--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
11-07-18 22:06  Odp: [R] OSHKOSH T-3000 MODELIK 1/25
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Widzę że zdjęcia poznikały postaram się to naprawić na razie chciałem pokazać postępy w budowie kół dwa do szlifowania dwa położony podkład a na dwóch kolor:


--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024