KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-10-09 13:55  [zdjęcia] szczegółowe parowozu Oi2-29
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

http://www.4shared.com/dir/22508091/66703446/sharing.html
Udało mi się dostać na teren lokomotywowni w Zajączkowie Tczewski i pstryknąć trochę zdjęć tamtejszemu parowozowi-pomnikowi. Większych problemów z tym nie było, musiałem jednak obiecać, że nie będę wchodził na tory;). Może przydadzą się komuś w czasie budowy/waloryzacji niedawno wydanego modelu. Zdjęcia czasem się powtarzają, gdyż były robione na dwa aparaty. Sam parowóz jest niestety w dość kiepskiej kondycji, co widać na niektórych zdjęciach, a szkoda:(. Kiepsko też, że stoi on w tak niedostępnym miejscu, ale może w ten sposób uniknął kompletnej dewastacji przez wandali.
Mam nadzieję, że dobrze podlinkowałem pliki, robiłem to pierwszy raz i jakby było coś nie tak, postaram się poprawić:)

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
29-10-09 14:59  Odp: [Zdjęcia] Oi2-29
uboottd 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

A jakby ładnie się uśmiechnąć dałoby się je gdzieś wystawić w jednym zipie ?

 
30-10-09 11:09  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu Oi2-29
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

By się dało:) tak miało byc w zamysle, jak widac coś nie poszło jak należy;) Na poczatku tygodnia zrobię poprawkę, teraz jestem trochę zabiegany...

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
02-11-09 12:21  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu Oi2-29
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Teraz powinno być łatwiej:)
Oi2.zip

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
06-11-09 19:45  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu Oi2-29
bambuko 

 

Dolaczam sie do podziekowan za zdjecia i zipa :-)
Czy ten egzemplarz w Tczewie, to jedyny zachowany?

--
"Why bother to argue with fools, they just drag you down to their level and beat you with experience"

 
07-11-09 15:38  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu Oi2-29
Tfofimow   

Z tego co wiem to w Polsce ostał się tylko jeden egzemplarz Ojejki :) - właśnie ten tczewski. Co ciekawe to w Niemczech śmiga z pociągami retro żywa Br24, która przed sprzedażą dla zachodnich sąsiadów była na ilostanie PKP. Pozdrowienia

 
13-11-09 16:13  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu Oi2-29
bambuko 

 

I jak by ktoś chciał zbudować model, to oryginalne rysunki są do nabycia na przykład tutaj :-)
Chyba ze ktoś wie gdzie je można w Polsce dostać?

--
"Why bother to argue with fools, they just drag you down to their level and beat you with experience"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024