KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
10-04-20 12:31  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam,
Przymierzam się do sklejania parowozu OL 49 1:25 z modelika. Chciałem podglądać relację Pana Mariusza, ale niestety już jej nie ma. Nie mogę znaleźć również zdjęć, które kiedyś Pan Mariusz udostępnił. Nie mam doświadczenia w modelach kolejowych i wiem, że sklejenie wycinanki bez dodatkowych zdjęć będzie problemem nawet jak to będzie malowany standard. Będę wdzięczny modelarzowi za przesłanie lub udostępnienie pakietu zdjęć Pana Mariusza.
Pozdrawiam
Adam

 
13-04-20 19:10  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Daruj sobie ten model. Zacznij od czegoś innego.

--

 
13-04-20 23:53  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Jak Ty Robert napisałeś, że mam sobie darować to tak zrobię. Szkoda wycinanki aby zmarnować. Mogłem przed zakupem rozeznać dokładniej temat. Dawno temu kupiłem OL 49 z pierwszego wydania i odłożyłem jak zobaczyłem ile trzeba poprawic. Dowiedziałem się, że jest wydanie poprawione więc kupułem razem z kompletem elementów wyciętych laserowo. Czytając jednak forum zobaczyłem, że to trudny model a chciałbym skleić parowóz i mieć swój metr szczęścia. Podpowiedz proszę w takim razie jaki parowóz powinienem kupić, który jest dobrze opracowany i ma czytelną instrukcję montażu?

Pozdrawiam
Adam

 
17-04-20 20:23  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
klint   

Bry.
Mam Oleke i nieomieszkam się ją zrobić a co do błędów masz fotki. Moim skromnym zdaniem klawy model
, fakt ze ostoja spier... i nie tylko ale można zrobić z niej klawy model, więc Adam dawaj. No i nie NIE NARZEKAMY., PAROWÓZ SAM SIE NIE SKLEI

 
18-04-20 00:36  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Klint a gdzie te fotki mogę znaleźć bo odnośniki do nich nieaktualne? Nie ma chętnego, aby podrzucił.
Masz rację nie ma co narzekać wyjdzie jak wyjdzie. Koledzy pomogą:).

Post zmieniony (18-04-20 00:37)

 
18-04-20 08:13  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
klint   

Kiedyś na tym forum była super relacja z budowy tego loka a autorem był kol. Robert B ,zapewniam że było na co popatrzeć i na czym się wzorować.
Pozdrawiam Piotr.

 
18-04-20 10:20  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Tak znam tą relację Robert B projektował swoją Oleke. Wierzę, że pomoże jak się zatnę :).

 
20-04-20 21:31  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Chętnie pomogę. Mimo wszystko i tak proponuję inny model ;)
TKt48 albo Ty2

--

 
21-04-20 09:13  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dziękuję Robert.

 
21-04-20 11:31  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu OL-49
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Robert jeszcze pytanie czy miałeś na myśli te wydania?
https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/kolejki/1/25/tkt48-1/25-angraf
https://www.mojehobby.pl/products/Parowoz-Ty-2.html

Ty2 jest raczej niedostępny :(.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024