KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-11-13 15:59  [S] Parowóz Pm36-2 "Piękna Helena"
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Szukam fotek i rysunków do Pm36-2. Szczególnie interesuje mnie ostoja, bo mam tylko rysunki z boku i góry. Potrzebuję trochę przekrojów poprzecznych.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
24-09-19 20:18  Odp: [S] Parowóz Pm36-2 "Piękna Helena"
lajkonik 

 

Witam MBig .Znalazłem twój wpis i chciałbym zapytać czy w temacie Pm36 -1 masz może jakieś materiały które by pomogły w budowie parowozu.

 
25-09-19 08:55  Odp: [S] Parowóz Pm36-2 "Piękna Helena"
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Oooo Piotruś, bierzesz się za dużą lokomotywę znów? Rób rób, ja popaczam. Teź chcę ją skleić, kiedy już będę wprawnym modelarzem :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
26-09-19 15:34  Odp: [S] Parowóz Pm36-2 "Piękna Helena"
lajkonik 

 

Biorę się za nią ,nie wiem jak szybko ukończę ale postaram się jak najbardziej odwzorować coś czego niestety już niema .Liczę na pomoc kolegów zbieraczy różnego rodzaju zdjęć ,dokumentacji, rysunków.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024