KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
31-03-19 23:23  [P] Lokomotywa S200 (T669) Powiadomienia e-mail są wyłączone 
Merlin 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Poszukuje planów lokomotywy jak w temacie S200 (T669).

 
29-05-19 20:18  Odp: [P] Lokomotywa S200 (T669)
Merlin 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Zlecę wykonanie kół do lokomotywy jak w temacie skala 1:25 (odlewy żywiczne lub wydruk z drukarki 3D). Koła chciałem zrobić obrotowe. Jeśli ułatwiło by to to mogę wykonać projekt 3D lub koło "matkę" do wykonania odlewu (mosiądz lub poliamid) lecz niestety nie mam dostępu do dokumentacji.

 
20-06-19 20:24  Odp: [P] Lokomotywa S200 (T669)
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

 
20-06-19 22:37  Odp: [P] Lokomotywa S200 (T669)
Merlin 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Bardzo dziękuję kierowniku za rysunek. Teraz już nie muszę nic kombinować z wymyślaniem jaki koło ma przekrój. Koła wykonam najprostszą metodą jak dla mnie czyli toczone z drewna.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo  |  Wyloguj się  |  Mój profil   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 
  • W treść "postu" można wstawiać grafikę, linki, adres e-mail oraz wyróżnić tekst pogubiając go lub podkreślając. Warto przy tym korzystać z "helpu", który można znaleźć w górnej cześci strony (nad kreską). Pamiętaj, że wstawiane rysunki muszą mieć poprawnie wpisany URL pod ktorym się znajdują w sieci (pełny adres począwszy od np. "http://www..").

  • Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)

  • Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia wypowiedzi o treściach uznanych powszechnie za obraźliwe oraz naruszających w jakikolwiek sposób prawa autorskie lub regulamin forum.

 
  Odpowiedz na tę wiadomość
 Imię lub Nick: brzydal
 Adres e-mail: tadeusz.bialon.priv@gmail.com
 
Użyj podpisu (sygnaturki)
   


© konradus 2001-2024