KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
16-12-18 19:25  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Przepraszam za powielenie tematu propozycji budowy modeli wagonów nie jestem w stanie konkurować z takimi sławami jak kolega Draccus
choć staram się wykonywać modele niszowe właśnie wykonuję model wagonu z działem 194 mm produkcji Francuskiej i mam nadzieję że nikt go wcześniej nie zaczął wykonywać . Następnym wagonem jest niemiecki wagon z działem 150 mm prawie na ukończeniu , obydwa modele to sporo mojego wolnego czasu szukania informacji i samozaparcia gdyż informacji mało zdjęć również , mam nadzieję że modele się spodobają kolegą . Pozdrawiam i nadal proszę o pomysły na ciekawe wagony nie koniecznie popularne .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
28-12-18 20:48  Odp: Wagony - modele
orkan   


A może coś takiego .

--
,,Dwojaka jest natura Polaka"

 
28-12-18 20:53  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

fajny model już myślałem nad jego wykonaniem i materiałów - zdjęć mam również sporo zobaczymy . Pozdrawiam .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
25-02-19 20:16  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Widzę że podpowiedzi się skończyły - czyżby koledzy nie mieli pomysłów na fajne wagony - szkoda . Pozdrawiam .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
27-02-19 10:36  Odp: Wagony - modele
Wojciech Cięciwa   

Co to znaczy "fajne wagony" ?
Co innego będzie "fajne" dla mnie - pasjonata II RP, co innego dla pasjonata Dzikiego Zachodu a jeszcze co innego dla pasjonata współczesnych pociągów.
O czym Ja myślałem? np. o czteroosiowym wagonie towarowym (np. GGhs) albo czteroosiowa węglarka na wózkach typu Diamond (typu OO) czy też platformy (SSml).
Bo wiem, że moja jest niesklejalna ( z powodu wadliwego podziału na elementy)

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
03-03-19 11:09  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Pomyślimy -może da coś z tego zrobić .Pozdrawiam .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
04-03-19 10:27  Odp: Wagony - modele
Wojciech Cięciwa   

Jakby coś, 'jakieś' rysunki do tego mam ...

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
04-03-19 14:00  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Wojtku kiedyś widziałem że chciałeś wykonać model Luks Torpedy i...... co z pomysłem . Pozdrawiam.

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
04-03-19 17:35  Odp: Wagony - modele
Wojciech Cięciwa   

1:0 dla "misia" .....
trochę materiałów mam, ale chyba trochę za mało, żeby myśleć o czymś poważniejszym...

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
04-03-19 20:58  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Gdyby były plany tego wagonu i choćby kilkanaście zdjęć dobrej jakości to model za kilkanaście tygodni jest - też myślałem nad jego wykonaniem lecz jeśli ktokolwiek wpisze że zaczyna wykonywać jakiś model to moja ciekawość kieruję na inne tory i przyglądam się rezultatom czyjejś pracy
,chyba najlepsza forma poznania modelu i możliwości osoby która go wykonuje . Można się wiele nauczyć od dobrych specjalistów i wiele dowiedzieć , a na forum tutejszym mamy wielu uzdolnionych Fachowców miło jest popatrzeć na ich modele . Trochę się rozpisałem czas wracać do mojego wagonu z działem 194 mm i pomalutku go kończyć . Pozdrawiam .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024