KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
12-11-18 17:41  Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Mam prośbę do kolegów z działu kolejowego -wykonuje modele wagonów i szukam inspiracji .Modele wagonów do wykonania z papieru w skali 1:25 jeśli tylko będą zdjęcia , plany i kilka informacji na ich temat postaram się je wykonać , no i oczywiście zainteresowanie danym wagonem -proszę potraktować moją prośbę poważnie będę bardzo zobowiązany za podpowiedzi . Pozdrawiam .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
13-11-18 08:56  Odp: Wagony - modele
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Od dłuższego czasu chodzi za mną taka mała szutrówka 41/2WS - ja pewnie zrobiłbym go w 1:45, niemniej temat jest dosć ciekawy a sam wagon ma atrakcyjną bryłę.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
16-11-18 10:55  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Dziękuję za podpowiedź model ciekawy - pomyślę . Proszę o więcej ciekawych tematów do wykonania.Pozdrawiam .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
24-11-18 20:11  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Czekam na następne propozycje .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
27-11-18 07:11  Odp: Wagony - modele
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

A tak z ciekawości... napadłeś na jakiś bank z dokumentacją taboru? ;)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
29-11-18 20:34  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Chciałby znaleźć taki bank i jeszcze aby pieniążki same wpływały na konto - jak dostaję jakiś ciekawy temat to zaczynam wertować wszelkie informacje i zawsze coś ciekawego znajduje - a następnie staram się wykonać fajny model z jak największą ilością detal i jak najdokładniej jak mogę , dla tego proszę o ciekawe modele wagonów zawsze coś może fajnego powstać i przy okazji moja wiedza o wagonach się powiększa . Pozdrawiam i jak zawsze proszę o wpisy .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
30-11-18 12:47  Odp: Wagony - modele
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Tadeuszu. Mnie od pewnego czasu kręcą takie "nieoczywiste i fikuśne" konstrukcje. Rzecz jasna na rynku nie ma wielu modeli wagonów typowych powszechnych, a co dopiero "cudaków". Moze jednak spodoba CI sie któryś z tematów.

Fajnym sprzętem jest np koparka Waryński K-611 K osadzona na platformie 401Z.

W Chabówce stoi wagon z kamionkowymi zbiornikami do przewozu kwasu - aż się prosi o realizację.

Jest też cała seria obniżonych wieloosiowych platform do przewozu wysokich i ciężkich ładunków...

Zrób w 25, a ja sobie pomniejszę :D

Pozdrowienia z Beskidów :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
30-11-18 20:16  Odp: Wagony - modele
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Ciekawe pomysły zwłaszcza wagony do przewozu wysokich ładunków - latem miałem możliwość zrobienia kilkunastu zdjęć takich wagonów są rewelacyjne , co do Chabówki musiałbym zrobić kilkanaście zdjęć aby nie szukać tego modelu po różnych forach . Widzę że daleko mieszkasz lecz okolica PIĘKNA uwielbiam Beskidy zwłaszcza jesienią w życiu byłem tam kilkanaście razy . Co do modeli jeśli tylko wyjdzie jakiś w skali 1:25 to dam Ci znać -a może pomogę trochę inaczej nie obiecuję . Pozdrawiam ja mieszkam koło zalewu Jeziorsko - Dobra .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
11-12-18 09:46  Odp: Wagony - modele
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

witam jeśli macie panowie jakieś sugestie co projektować to zapraszam do tego wątku http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=318988&t=318988&filtr=0&page=1
tam można wpisywać propozycje ewentualnie tez kto co robi żeby nie powielać tematów, ponieważ bywa tak że dwóch projektantów robi to samo
co do wagonów do przewozu kwasu to mam szczegółowe plany takowego jakby coś to mogę go opracować.
Pozdro

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
15-12-18 18:19  Odp: Wagony - modele
pawcio37   

Jeśli szutrówka to proponuję 204Vb, zdjęcia mam i mogę przesłać. Może być też zestaw do odśnieżania 411S - też mam jakieś foto i coś z dokumentacji.

Post zmieniony (15-12-18 19:04)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024