KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-10-18 15:39  Pociągi ratownicze PKP
czesław.g 

 

Witam.
Szukam wiadomości na temat składu pociągu ratunkowego . W sumie chodzi mi o typy wagonów , lokomotyw , dźwigów. A także układ w jakim
jadą na miejsce wypadku .

--
czesław.g

 
29-10-18 05:42  Odp: Pociągi ratownicze PKP
czesław.g 

 

Witam.
http://pociagdokolei.blogspot.com/2013/06/specjalny-pociag-ratownictwa.html


na tej stronie znalazłem coś na ten temat

--

Post zmieniony (29-10-18 05:49)

 
30-11-18 20:19  Odp: Pociągi ratownicze PKP
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Na ten temat również myślałem fajny pomysł lecz wagonów mnóstwo no i oczywiście T 55 w wersji ewakuacyjnej . Gdzieś znalazłem dźwig -plan do tego zestawu a najlepiej poszukaj na stronie Modelarstwo.info - strona forum kolejowego , następnie Prawdziwa kolej i tam na którejś stronie jest wiele informacji na temat takiego sprzętu .Pozdrawiam .

--

Post zmieniony (30-11-18 20:23)

 
11-12-18 09:48  Odp: Pociągi ratownicze PKP
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

siema czesław ja zacząłem projekt dźwigu EDK750 może w przyszłości zrobi sie cały składzik http://www.konradus.com/forum/read.php?f=30&i=3490&t=3490&filtr=0&page=1

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024