KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-03-18 14:12  [P] Drezyna KOLZAM WM-10
Merlin 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Witam

zamierzam rozpocząć budowę małego projektu wydanego niedawno przez Answer czyli jak w temacie - Drezyna KOLZAM WM-10. Zakupiłem wycinankę i lasery od wydawcy, ale po przejrzeniu model jest jak dla mnie zbyt mocno uproszczony. Czy posiada ktoś jakiekolwiek materiały podwozia, silnika i układu przeniesienia napędu bo w sieci jest tego jak na lekarstwo. Proszę o pomoc i jakiekolwiek zdjęcia, plany itp.

 
25-03-18 17:05  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Niestety, WM-ką do której miałem dostęp już od kilku lat się golimy, ale jeśli ktoś będzie mógł się podzielić materiałami to z chęcią skorzystam, oczywiście jak kartonowa drezyna do mnie dotrze i stwierdzę to samo co Gienek_.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
25-03-18 17:23  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
Seweryn 

 

Też chętnie materiały przyjmę, model mam. W mojej ocenie bardzo dobra baza do waloryzacji. Viking chyba kiedyś wrzucał zdjęcia tej drezyny z Bielska.

--
Seweryn

 
25-03-18 17:45  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
walkiria 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 18
Galerie - 1
 
 
25-03-18 18:51  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Odpowiadam wszystkim pytającym mnie o to. To nie ja jestem ukryty pod nickiem Gienek. Już od kilku lat nic nie sklejam, niczego nie projektuję, chociaż obserwuję Konradusa.
A może kolega Gienek zmieniłby nieco swój nick, to nie byłoby pomyłek.
Pozdrawiam gienek

--
gienek

 
25-03-18 19:06  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
Merlin 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

walkiria dziękuję za link do zdjęć, piękna sprawa. Teraz raczej nie będę miał wątpliwości jak co wykonać.

Co do nicku to nie sprawdzałem wcześniej czy jest inny użytkownik, założyłem taki bo taki miałem lata temu na innym forum kartonowym.

Post zmieniony (25-03-18 19:14)

 
25-03-18 20:45  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
zremb 

 

Patryk.K w dziale KOLEJ zamieścił kilka swoich fotek.
WM 10 + PWM 10

--

Post zmieniony (25-03-18 20:45)

 
25-03-18 21:43  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A możesz zamieścić jakieś zdjęcia arkuszy czy rysunków montażowych. Sam się zastanawiam nad tym modelem, a wydawca nie daje nic na stronie. Sam odebrałem dzisiaj EN57 i też drażnią mnie uproszczenia o których jakbym wiedział to mocniej bym się nad kupnem zastanowił.

 
25-03-18 21:45  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Jutro mogę wstawić zdjęcia arkuszy.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
26-03-18 16:31  Odp: [P] Drezyna KOLZAM WM-10
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jasne Andrzeju. Dla mnie temat nie jest w ogóle pilny.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024