KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
22-10-17 21:35  Poszukuję fotek Pt31
klint   

Jak w temacie szukam szczegółowych fotek tego loka, może ktoś z koleżeństwa dysponuje takowymi?

Pozdrawiam.

 
26-10-17 21:33  Odp: Poszukuję fotek Pt-31
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dawaj na @ do mnie ;)

--

 
27-10-17 08:13  Odp: Poszukuję fotek Pt-31
klint   

Poszlo

 
11-03-18 14:56  Odp: Poszukuję fotek Pt31
klint   

Może wiecie gdzie stoi ten lok to sam wybiorę się i pocykam fotek skoro nikt ich nie posiada.
Interesowała by mnie lokalizacja śląska.

 
11-03-18 17:33  Odp: Poszukuję fotek Pt31
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Jedna lokomotywa Pt31-64 stoi w Chabówce Pt31-49 w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej.Dużo wspólnych elementów jak osprzęt w budce czy kotła jest taki sam jak w Pu29. Niestety szczegółowych zdjęć tego loka nie posiadam

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
11-03-18 20:12  Odp: Poszukuję fotek Pt31
klint   

Dzieki za info, myslalem ze bedzie mniejszy klopot z fotkami. Ale widze ze sie mylilem.

 
15-03-18 14:50  Odp: Poszukuję fotek Pt31
uboottd 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Poszukam, powinieniem mieć kilka fotek takich ciut szczegółowszych. Ale jak Śląsk to Chabówka jest dobrym miejscem, Nie tragicznie daleko i bardzo dobry dostęp do kompletnej petuchy. Ta Jaworzyńska zdaje się jest trochę w częściach i w hali.

 
15-03-18 21:43  Odp: Poszukuję fotek Pt31
klint   

Dzięki za wszystko co podeślesz, wszystko się przyda. Jak będę w Sączu to machnę jeszcze parę fot Tktki i podjadę do Chabówki. Bo jak tu coś ustrugać bez dokładnych fotek.

Pozdrawiam Piotr.

 
16-03-18 07:06  Odp: Poszukuję fotek Pt31
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Klintu, daj znać kiedy się będziesz wybierać do Chabówki. Może i ja się kopnę z Pingwiniastym :) Będzie zbiorowe fotografowanie i pomiary :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
16-03-18 08:39  Odp: Poszukuję fotek Pt31
klint   

@Viking_BB mysle ze bedzie to latem, Teraz mam na tapecie inna bajke:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024