KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-07-17 09:47  Poszukuje zdjęć wagonu SSlma 44
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Koledzy -poszukuje zdjęć dotyczących wagonu SSlma 44 - zwłaszcza zdjęć dotyczących całego systemu hamulcowego i pneumatycznego oraz podwozia oraz zdjęć i rysunków tegoż modelu z platformą startową V2 za informacje będę bardzo wdzięczny . Albo choćby informacje gdzie taki wagon stoi i gdzie można go obejrzeć . Pozdrawiam .

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
07-02-18 20:51  Odp: Poszukuje zdjęć wagonu SSlma 44
widip     

Ciekawy temat!

 
08-02-18 18:07  Odp: Poszukuje zdjęć wagonu SSlma 44
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

na tych rysunkach widać urządzenia hamulcowe od zewnątrz, można ułożenie pod wagonem wykombinować.
http://docplayer.org/44587352-Inhaltsverzeichnis-inhaltsverzeichnis.html

 
09-02-18 19:54  Odp: Poszukuje zdjęć wagonu SSlma 44
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Dziękuje( Kierowniku ) już raz otrzymałem od Ciebie tę stronę i korzystam z tych informacji przy tworzeniu modelu wagonu . W internecie znalazłem model wagonu z rakietą firmy DRG Modell Berlin – Eisenbahn-Modellbau aus Berlin. lecz po przejrzeniu kilku zdjęć z Penneminde z przygotowania rakiety do startu z platformy kolejowej doszedłem do wniosku że jest to tylko dobry chwyt reklamowy gdyż wiele elementów tego modelu się nie zgadza. Mam zamiar wstawić nową stronę na Konradusie lecz na stronie modeli gdyż na tej stronie jak było ustalone nie wolno mi prowadzić relacji z budowy modelu - szkoda .W przyszłości zapraszam kolegów do zaglądania na wątek budowy modelu wagonu SSlma44
i jeszcze jedna sprawa udało mi się uzyskać plany samego wagonu za co bardzo dziękuje koledze z forum kolejowego i bardzo miłemu Panu z Niemiec z którego jest ten wycinek książki który mi przesłałeś .Pozdrawiam .

--

Post zmieniony (09-02-18 19:55)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024