KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
13-01-14 17:23  Odp: Club0.pl - modelarstwo kolejowe w wielkości O i Oe
club0.pl   

Koledzy, przyjaciele, znajomi,

Niestety po bardzo przykrych doświadczeniach (w tym i moich) na forum modelarstwo.info podjęliśmy decyzję, że dopóki w Polsce w środowisku modelarzy kolejowych nie poprawi się, to forum będzie zamknięte do wglądu dla publicum. Wystarczy spojrzeć na bocznicę na modelarstwie i odechciewa się wszystkiego.

Również nie damy powodów na portalu informacyjnym do upustu złości, zazdrości, frustracji i głupocie, a więc nie będzie też możliwości pisania komentarzy pod publikowanymi news'ami. My tych komentarzy czy inwektyw nie potrzebujemy do funkcjonowania w klubie, więc twardo będziemy tylko pokazywać nasze działania bez jakiejkolwiek możliwości komentowania.

Nikt nie chce od Was wszystkiego kolego Darecki IV, my chcemy tylko to, aby wśród nas nie było takich praktyk jak na modelarstwie.info.
Jest nas mało <50 osób, będzie zapewne ok.100 i to będzie nasz świat i tylko nasz świat, a rąbka tego co robimy będziemy sami uchylali i sami decydowali co jest warte pokazania na portalu informacyjnym www.club0.pl Tam właśnie będzie można w pigułce zobaczyć co się robi w 0 w Polsce, bez konieczności rejestrowania się na forum.

Na tym zakończy te dywagacje i jeszcze raz zapraszam na portal wszystkich, a chcących być aktywnymi modelarzami w 0 zapraszam do rejestracji na forum.

Konrad

 
14-01-14 08:20  Odp: Club0.pl - modelarstwo kolejowe w wielkości O i Oe
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

...Nikt nie chce od Was wszystkiego kolego Darecki IV...
To raczej tyczyło tego wpisu kolegi Viking_BB :
...w weekend upgradowałem sobie system w makówce i okazało się, że uaktualnienia wymagają rejestracji... dokąd ten świat zmierza?!

Swoją drogą tu na Konradusie można czytać i oglądać tematy bez rejestracji i niczemu to nie szkodzi (jeśli ktoś z zarejestrowanych się wychyla to jest od tego moderator -moderator NIE popierający kolesi robiących szlam denny !! -jak to ma miejsce na tamtych forach) więc nie wiem w czym problem ?
Osobiście nie muszę oglądać twojego forum bo zapewniam cię że dla mnie nic ciekawego tam nie ma, ponieważ za długo siedziałem w temacie aby coś mnie mogło jeszcze zadziwić.
Chodziło mi raczej o osoby które nie znają tematu a mogły by sie tym hobby zarazić.
Same "nagłówki", ze ktoś coś robi, to niestety za mało.
Nie mniej jednak życzę powodzenia :-)
Pozdrawiam

 
14-01-14 09:11  Odp: Club0.pl - modelarstwo kolejowe w wielkości O i Oe
club0.pl   

Kolego Dariuszu
właśnie trwa dyskusja na naszym form na ten temat i wszyscy są zdania,że nie potrzeba nam zaglądać do dyskusji na temat budowy tego czy owego, gdzie często te dyskusje są mniej ciekawe niż same fragmenty z budowy czy prezentacji.

Aby móc kogoś "zarazić" to padają dwa pytania :
- kogo ?
Otóż kogo, my nie liczymy na tzw. całkiem "zielonych" bo oni zaczynają w 99,99% od H0, więc my liczymy na bardziej doświadczonych np skalą H0, TT albo też doświadczonych kartonworkiem.

- w jaki sposób ?
ano w taki, że chcemy i pokazujemy serial z budowy w odcinkach (1), (2), (3)… itd. Więc jak ktoś chce śledzić postępy danych prac na portalu, to wpisze w wyszukiwarkę nazwę interesującego go tematu i wysypią mu się opublikowane odcinki z budowy w tym tylko temacie (jeszcze nie gotowe, ale zaraz będzie)

Myślę, że patrzysz oczami "starego wyjadacza" a nie żółtodziuba. A jako stary wyjadacz przecież możesz napisać do admina krótkiego maila i już jesteś wśód nas. Czy to takie porażające ? Nie chcemy i nie dopuścimy publicum do wczytywania się w nasze dywagacje czy problemy, wystarczy że publikujemy same smaczki, a jak kogoś wkręcą te smaczki to napisze do nas i zapewne będzie wśród nas.

pozdrawiam serdecznie

Post zmieniony (14-01-14 20:58)

 
14-01-14 20:21  Odp: Club0.pl - modelarstwo kolejowe w wielkości O i Oe
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

No dobra, niech i tak będzie, ja was rozumiem doskonale.
Pozdrawiam :-)

 
15-01-14 22:09  Odp: Club0.pl - modelarstwo kolejowe w wielkości O i Oe
club0.pl   

Viking_BB już jest z nami i ma nawet dział "Tabor/Kartonwork 1:43", kolej na Ciebie Darecki z Twoimi ładnymi kartonworkami...

 
23-01-14 12:40  Odp: Club0.pl - modelarstwo kolejowe w wielkości O i Oe
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Hehe , jak już to występy były by w metalu jednak nic z tego, zapytaj Nemo i Megido co oni na mój udział w Twoim forum, a zrozumiesz dlaczego się nie zapisałem i nie zapiszę :-)
Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024