KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-03-13 11:24  P.panc.Śmiały z I wś-malowany czy nie?
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Ot,mam dylemat. W produkcji na macie jest ten p.panc. GPM dał malowanie a,la gun metal.
Na innych forach modelarskich autorzy malują go róznymi odcieniami szarości.
Przeglądając fotografie wujka Google skłaniam się ku opinii że skład nie był malowany,miał naturalny kolor płyt pancernych. Co wy na to?

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
07-03-13 16:35  Odp: P.panc.Śmiały z I wś-malowany czy nie?
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jest książka "Pociąg pancerny Śmiały w trzech wojnach", może Ci to pomoże. Ale żeby niemalowany... po mojemu był szary. :-)

--


 
11-03-13 12:22  Odp: P.panc.Śmiały z I wś-malowany czy nie?
Boro 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Na bazie rysunków z książki wspomnianej wyżej przez Mario, do swojego Śmiałego dobrałem kolor 145 z Humbrola. To może nie jest idealny odpowiednik (mało niebieski) ale biorąc pod uwagę późniejszą obróbkę cieniami, rdzą itp. to wygląda prawie idealnie. Właśnie skończyłem ten model i przymierzam się do wstawienia galerii.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024