KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-02-12 22:29  Film niepubliczny - Robercie B. przeczytaj.
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jestem w "posiadaniu" linku do filmu niepublicznego zamieszczonego na You Tube. Akcja filmu to Toruń Gł początek ( chyba) lat 70, a tam pod parą Ol49-100 , Pt47 -161, Pm2-29 ,Tr 245-20 ,Ok1-? wrak Pm3-5 i cała masa Ty2, generalnie Toruń tętniący życiem. Chciałbym podzielić się tym filmem ze wszystkimi MK i modelarzami z tego forum, ale nie wiem, czy mi wolno, ponieważ film niepubliczny jest rodzajem filmu prywatnego i mogą go oglądać osoby mające odpowiedni link, a sam film nie jest oznaczony na koncie jako prywatny. Jak sam sobie tłumaczę, to konkretnego linku nie wolno mi udostępnić, ogólnie na tym forum, ale wolno mi go przesłać np. mailem do jakiejś konkretnej osoby, dobrze kumam, czy nie?

Post zmieniony (14-02-12 22:39)

 
15-02-12 08:57  Odp: Film niepubliczny
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Dobrze kumasz. Chętnie bym obejrzał po podesłaniu linka.Oczywiście tylko do mojej dyspozycji.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
15-02-12 09:20  Odp: Film niepubliczny
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

jak do mnie wyslesz to tez będzie tylko do mojej dyspozycji

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
15-02-12 10:36  Odp: Film niepubliczny
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Poproszę :-)

--


 
15-02-12 15:44  Odp: Film niepubliczny
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Za prawdę powiadam wam, że film jest zajefajny, ale skądinąd i zupełnie nieoczekiwanie dowiedziałem się, że autorem filmu jest Robert B. , znany na tym forum i zacny gość. Musimy więc wszyscy razem i jednym głosem krzyczeć: Robercie daj nam link plizzzz .

 
15-02-12 16:01  Odp: Film niepubliczny
Rosynant 

 

Przyłączam się do apelu amz20. Robercie prosimy o link!!!

 
15-02-12 19:02  Odp: Film niepubliczny - Robercie B. przeczytaj.
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Ok. To Ja te filmy wrzuciłem i podesłałem linka kilku osobistościom :) No i filmy zaczęły żyć własnym życiem. Film pt. VOlL 1 (3), ma grubo ponad 200 odsłon a raptem rozesłałem film może 8 osobom.
Muszę zaznaczyć, że ja nie jestem autorem tych filmów (musiałbym mieć dzisiaj z 80 lat) i nie posiadam do nich praw autorskich, między innymi dlatego filmy są niepubliczne !
Andrzeju, już widziałeś te filmy ;)
Jednak ze względu na to, że jest to forum modelarskie, a owe filmy mogą być bardzo przydatne przy odtwarzaniu wyglądu tych pięknych maszyn, z okresu ich największej świetności (lata 50,60,70,80)
Ostrzegam również, że obejrzenie tych filmów może spowodować lekki szok.
Tak więc podeślę linki ale tylko i wyłącznie na adres @.
Wiecie ACTA i te sprawy.
Muszę zaznaczyć również, że jeśli zrobi się wokół nich "gorąco" wtedy zmienię status tych filmów z niepublicznych na prywatne.
Proszę o adresy @

--

 
17-02-12 18:46  Odp: Film niepubliczny - Robercie B. przeczytaj.
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Potwierdzam zarąbistą zawartość. Zgrałem sobie na płytkę, a kiedy wszyscy w domu już śpią, to sobie "ładuję akumulatory". Jaki piękny jest świat z pióropuszami pary!

 
17-02-12 22:29  Odp: Film niepubliczny - Robercie B. przeczytaj.
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Wielkie podziękowania Robert. Przez ostatnie osiem lat (razem wziętych) moich wyjazdów do Wolsztyna nie widziałem tylu parowozów pod parą jak w każdej dziesięciominutowej sekwencji każdego z filmów.Jeszcze raz ogromnie DZIĘKUJĘ .

 
18-02-12 16:41  Odp: Film niepubliczny - Robercie B. przeczytaj.
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

To fakt, jest ich tam trochę. I tak jak pisał kierownik, te filmy ładują akumulatory, a przede wszystkim mamy rzeczywisty obraz parowozów z czasów ich regularnej służby.
Czasami jak nie chce mi się dłubać przy Oelce, to puszczam sobie film i wracam do pracy :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024