KOLEJ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z kolejnictwem - pociągi, lokomotywy, parowozy, inne pojazdy szynowe, historia, muzea i skanseny, dokumentacja, linki...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
29-05-07 16:31  [zdjęcia] szczegółowe parowozu towarowego Ty2
Precyzyjny 
moderator

Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1

Wszyscy chętni mogą teraz skorzystać ze zdjęć parowozów Ty2-1401 i Ty2-953, które zrobiłem w skansenie w Kościerzynie oraz podczas parady w Wolsztynie. Zdjęcia te są mi pomocne podczas budowy modelu parowozu Ty2 ( tutaj relacja z budowy )

Można też wszystkie zdjęcia ściągnąć w formie samorozpakowującego się pliku ty-2 male.exe - 26.06MB

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

Odpowiedz na tę wiadomość 

24-07-07 15:04  Re: [zdjęcia] szczegółowe parowozu towarowego Ty2
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3

Witam. Dorzucam kilkadziesiąt zdjęć tendra a raczej jego elementów. Sory, że nie które mogą być podobne ale ta nijako dokumentacja techniczna okaże się komuś potrzebna.
Jeżeli będą potrzebne jakieś zdjęcia dodatkowe to służę pomocą.

06-10-11 07:56  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu towarowego Ty2
Siokszar 

Czy jest możliwość zaktualizowania linka pliku zbiorowego do zdjęć Precyzyjnego?
Ten stary już wygasł, a ściąganie pojedynczo to masakra :-(

--

06-10-11 08:55  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu towarowego Ty2
Łosiu 

Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1

czemu masakra - zakładając że masz Winde i zainstalowanego jakiegoś IE (nawet jak używasz na codzien czegoś innego) otwierasz wszystkie fotki w IE (klikanie środkowym przyciskiem myszy idzie szybko jeśli masz ustawiane otwieranie na karcie w tle), szukasz w katalogu Documents and settings katalog temporary internet files (gdzieś u katalogu uzytkownika -> ustawienia lokalne -> ) i tam wszyskie będa ściągniete :-)

Zawsze tym sposobem ściągam fotki których nie mogę ściągnąć hurtowo getrightem albo mają blokade ściągania jak na czasem flickerze :-))

tylko najpierw trzeba wyczyścić ten katalog żeby łatwiej je potem znaleźć wśród śmieci. potem sortowanie wielkością albo czasem ściągniecia i voila! :-))

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

03-03-17 20:01  Odp: [zdjęcia] szczegółowe parowozu towarowego Ty2
Krzysztof55   

Witam !
Ponieważ jestem nowy i na dodatek starej daty ( 1955 ) mam problem.Tak jak pisał kolega wcześniej link do zdjęć już nie działa , a rady typu : masz windę albo EI to jakaś magia.
Powidzcie NORMALNIE jak zdobyć te zdjęcia.
Pozdrawiam.
Krzysztof

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018