KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
11-01-19 17:11  Witam wszystkich
euro_tuned   

Witam, jestem tutaj nowy a że nie znalazłem temat do przywitania się to założyłem nowy. Mam na imię Stanisław i jestem z Krakowa. Z modelami kartonowymi nie miałem wcześniej styczności dlatego się tutaj zarejestrowałem. Odnalazłem temat z poradnikiem dla nowocjuszy, czy jeszcze jakaś lektura jest szczególnie polecana na początek? Aha i czy da się zmienić styl forum bo w tym niebardzo mogę się odnaleźć.
pozdrawiam

Stanisław

 
12-01-19 13:32  Odp: Witam wszystkich
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Witaj na forum,
Nie bardzo (!) rozumiem co masz na myśli pisząc o "stylu" forum.
Osobiście od dobrych paru lat, jak i zapewne inni użytkownicy forum doskonale się "odnajduję".
Pozdrawiam,
Ryszard

 
12-01-19 19:35  Odp: Witam wszystkich
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

To jest w ogóle BARDZO niegrzeczne, wejść po raz pierwszy na istniejące od wielu lat forum i od razu wnioskować o zmianę jego stylu, bo "się nie mogę odnaleźć".
To nowicjusz ma się dostosować do forum, a nie forum do nowicjusza.

 
12-01-19 19:54  Odp: Witam wszystkich
euro_tuned   

Od kiedy to zapytanie czy da się zmienić styl forum jest równoznaczne z wnioskowaniem o zmianę?

 
12-01-19 21:16  Odp: Witam wszystkich
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Od 11 stycznia br. od godz. 17.11.
Jeżeli pytanie brzmi ": czy da się zmienić styl forum" to chodzi o ewentualną (jeśli się da) zmianę czyli nie ma różnicy między pytaniem a wnioskowaniem bo finalnie skutek ma być ten sam - zmiana.

 
13-01-19 10:23  Odp: Witam wszystkich
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Witam nowego kolegę.
Ja w przeciwieństwie do moich zbyt przewrażliwionych kolegów odniosłem wrażenie że pytanie dotyczyło możliwości indywidualnej zmiany/edycji skórki forum, jej wyglądu czy jakoś tak. Nie znam się za bardzo na tym ale jedno co zrozumiałem to że nie chodziło o zmianę całości dla wszystkich ale raczej o możliwość personalizacji czy tam edycji pod własny swój gust. A gusta jak wiadomo są różne. Ponoć tak można zrobić na niektórych forach.
Tutaj o ile wiem nie ma takiej możliwości.
Poradniki poradnikami i na początek wystarczą ale najważniejsze jest własne doświadczenie. Zaczynaj więc śmiało swoją przygodę z kartonem bo to piękne hobby.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
13-01-19 13:31  Odp: Witam wszystkich
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zgadza się Stary, niektóre fora mają możliwość przełączenia stylu, użytkownicy mogą dopasować grafikę kolory wyświetlania wątków i nie jest to wnioskowanie o zmianę, tylko szukanie opcji :)
Euro, to forum wygląda tak jak wygląda i nie ma opcji zmiany stylu. I cieszymy się z tego ;)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
13-01-19 15:29  Odp: Witam wszystkich
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie wiem dlaczego, gdy pojawia się na forum nowy forumowicz i coś "przeskrobie" od razu pojawiają się "ormowcy" w stylu Akry i Ryszarda i następuje lekcja pouczania - przykład błędów językowych, dziwne tylko, gdy możemy zobaczyć błędy znanych uczestników forum, a nie daj Boże wydawców jakoś ci "ormowcy" siedzą cicho, no bo po co się narazić.
Ciekawy jestem, czy Akra i Ryszard będą w stanie napisać - przepraszamy błędnie odczytaliśmy wypowiedź euro_tuneda ?

Post zmieniony (13-01-19 15:30)

 
13-01-19 16:13  Odp: Witam wszystkich
euro_tuned   

Dzięki za odpowiedzi, dobrze że ktoś na tym forum nadaje na tych samych falach:)
Dokładnie taka była moja intencja. Na niektórych forach można w panelu sobie zmienić wygląd forum na inny i tyle. Nie żebym krytykował wygląd ale zapytać można. O to zapytałem i wystarczyło odpisać że nie ma takiej możliwości. Bez teorii spiskowych. Mimo falstartu planuję zostać tutaj dłużej i na nikogo się nie obrażam! ;) Zaczynam sklejać model Star 28/29 w skali 1:25 od firmy modelik i mimo że relacji tego konkretnego modelu nie znalazłem to myślę, że znajdę i tak dużo cennych wskazówek. Gdyby ktoś miał do czynienia jednak z tym modelem to na pewno nie omieszkam zapytać o kilka spraw ale do tego chyba trzeba osobny temat tylko czy przy tym wysokim poziomie modelarstwa ktoś chciałby czytać relację ze zmagań żółtodzioba.

Post zmieniony (13-01-19 16:25)

 
13-01-19 16:34  Odp: Witam wszystkich
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Halogen - ZAPOMNIJ O MNIE, tyle razy Cię już o to prosiłem. Ja nie komentuję Twoich wypowiedzi i proszę o rewanż

euro-tunned: gdybyś precyzyjniej się wypowiedział w pierwszym wpisie, nie byłoby "problemu".

Post zmieniony (13-01-19 16:37)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024