KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
03-09-18 21:19  STOP segregacji i dyskryminacji!!!
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Jeśli zależy Ci, żeby zapobiec segregacji uczniów na tych co mogą uczyć się w szkole i tych co ze względu na swą niepełnosprawność powinni, według obecnej władzy, siedzieć w domu weź udział w akcji i podpisz. > KLIK

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
05-09-18 00:32  Odp: STOP segregacji i dyskryminacji!!!
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Oczywiście podpisałem. Pracuję w placówce specjalnej, także ten problem bezpośrednio mnie nie dotyczy, ale taka segregacja nie powinna mieć miejsca. Mało tego, obecny rząd wprowadził przepisy, że niepełnosprawni nauczyciele nie mogą dostawać dodatkowych zastępstw ani jakichś nadgodzin, czyli mają tylko "goły etat"...

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
05-09-18 11:54  Odp: STOP segregacji i dyskryminacji!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Podpisałem, ale już widzę, jak Zalewska się wycofuje... Ona nie zna słów "Przepraszam, podjęłam złą decyzję".

 
05-09-18 13:47  Odp: STOP segregacji i dyskryminacji!!!
andre   

Od razu podpisałem .Nikt nie powinien być wykluczony pomimo że mój syn niepełnosprawny uczęszcza do szkoły specjalnej .

--
-----
Pozdrowienia dla wszystkich
Andrzej

 
07-09-18 13:02  Odp: STOP segregacji i dyskryminacji!!!
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Liczba podpisów +1
:-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024