KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-10-15 13:31  Super Model i Tadeusz Czekawy
Łukasz   

Witam, mam pytanie. O co chodziło w konflikcie pomiędzy tymi wydawcami?
Z góry dziękuje.

--
,,W życiu trzeba płynąc podprąd, z prądem płyną same śmieci''

 
08-10-15 16:47  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Zapewne o kasę :-) jak zwykle.
Więc nastąpił rozwód. a nie prościej jest zapytać samych zainteresowanych?
--

Post zmieniony (08-10-15 16:48)

 
08-10-15 23:31  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Łukasz   

Raduss- a jak ich odszukac?

--
,,W życiu trzeba płynąc podprąd, z prądem płyną same śmieci''

 
11-10-15 14:28  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


http://wsmk.konradus.com/f1wyd.php?wydawca=czekaw

Z tego co pamiętam konflikt dotyczył praw do tytułu (Super model) i loga. Finał sprawy miał miejsce w sądzie, który uznał roszczenia wydawnictwa Omix. Szczegółów konfliktu nie znam.

--
http://www.kartonowa.pl

 
11-10-15 15:05  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

W szczególności... miałem do czynienia z paroma modelami sygnowanymi SuperModel. P.11c mam do dziś i naprawdę się zastanawiam, do czego to miało służyć.
Nie wiem, kto to firmował. Nie chcę wiedzieć.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
12-10-15 11:53  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Łukasz   

Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam modelarską brac!

--
,,W życiu trzeba płynąc podprąd, z prądem płyną same śmieci''

 
14-10-15 08:36  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Kolniak 

 - 3

A'propos dziwacznych modeli z Omixu - dla mnie nic nie przebije "modelu statku kosmicznego Omix 2000" (nazwę podaję z pamięci, więc trochę mogę się mylić). Miał to ktoś w rękach?

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
14-10-15 12:00  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Łukasz   

Mam ten model jeszcze nie sklejony (kupiłem do kolekcji, jestem bardziej zbieraczem niz sklejaczem). Jak wyszedł bodaj w 1998r. próbowałem to skleic bez powodzenia instrukcja nie czytelna (w Bletchy Park by tego nie rozszyfrowali), mysliwce jako tako wyszły, aha a karton zdecydowanie za gruby łamliwy. Kolniak moge podesłac Ci fotki.

--
,,W życiu trzeba płynąc podprąd, z prądem płyną same śmieci''

 
14-10-15 12:25  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Kolniak 

 - 3

Jeśli możesz, to wstaw je tu. Ja niestety też to kupiłem - raczej przed 1998, bo to rok urodzenia mojej córki i mam powód, by ten rok dobrze pamiętać. Zniechęcił mnie po pierwszych przymiarkach. Ale i tak najbardziej mnie wtedy rozśmieszyło nazywanie modelem czegoś, co było tylko gadżetem reklamowym firmy.

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
15-10-15 10:37  Odp: Super Model i Tadeusz Czekawy
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Ja mam miga-29 znaczy się miałem, teraz spoczywa w półce na chętnego do sklejenia u mnie na modelarni. Ciekaw jestem czy da się to skleic. Mam wrażenie ze ten model to w jakiś sensie kopia z małego modelarza. Dodano tylko wnęki podwozia i lotki.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024