KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-03-13 14:33  Aerograf-czy warto?
marek2122   

Witam, chciałbym kupić aerograf w cenie do 150zł. Znalazłem coś takiego na Allegro http://allegro.pl/aerograf-k831-kompresor-akum-zestaw-air-brush-i3013095027.html Czy warto kupić ten sprzęt? Zaznaczam że będzie to pierwszy aerograf dla mnie, nigdy nie malowałem wcześniej modeli.

 
06-03-13 16:38  Odp: Aerograf-czy warto?
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Aerograf - no pewno, że warto. Kompresor - też warto, aczkolwiek z takimi jak w zamieszczonym w linku nie miałem do czynienia. Mam bardziej tradycyjną maszynę.

--
Pozdrawiam
___________________________

 
06-03-13 17:55  Odp: Aerograf-czy warto?
leetomek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja również jak autor jestem ciekaw tego zestawu, chciałbym rozpocząć zabawę z aerografem :D i gównie na plastykach ... czy warto go zakupić ?

 
07-03-13 00:21  Odp: Aerograf-czy warto?
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Ja za swój zestaw dałem 200 funtów. Ale fajnie się maluje (na razie zaprawki na samochodzie).

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
07-03-13 17:37  Odp: Aerograf-czy warto?
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Takiej zabawki to raczej należy unikać. Kompresorem tego nazwać nie można, a bardziej pompka akwarystyczna :D
Jak coś to już bardziej ten zestaw http://allegro.pl/kompresor-z-butla-aerograf-tg-180-zestaw-malowania-i3007148554.html
lub ten http://allegro.pl/stanley-kompresor-bezolejowy-sprezarka-5l-8bar-fv-i3058949958.html plus np TG180

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
06-11-13 19:05  Odp: Aerograf-czy warto?
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Wybaczcie odświeżenie tematu

http://allegro.pl/aerograf-130k-kompresor-mini-zestaw-do-malowania-i3654003944.html

Czy taki zestaw jest wart rozpatrzenia? Jako amator i nowicjusz domyślam się, że nic lepszego nie jest mi potrzebne. W sklepach "stacjonarnych" zabójcze ceny. W Warszawie Pan chciał mi skompletować zestaw za jedyne 620 złotych...

 
06-11-13 20:55  Odp: Aerograf-czy warto?
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak dla mnie, to zaczynałem od o wiele gorszego sprzętu. teraz pracuję na zbliżonym i jestem zadowolony. Mimo że aerograf nie jest żaden firmowy, to starcza w zupełności. Ja osobiście bym ten zestaw kupił. Ale to jest tylko moje zdanie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
07-11-13 07:32  Odp: Aerograf-czy warto?
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Więc właśnie, mówiąc o gorszym sprzęcie masz na myśli aerograf czy kompresor?
Zastanawiam się nad sensem inwestowania w taki kompresor. Nie wymagam ciszy ani wydajności, chcę po prostu w miarę schludnie nałożyć farbę, wcale nie nadzwyczaj precyzyjnie.

 
07-11-13 15:06  Odp: Aerograf-czy warto?
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Chodzi mi właśnie o kompresor, bo zaczynałem od inhalatora. Jeżeli masz kasę to kup taki zestraw o którym piszesz, a jeśli chcesz zapłacić mniej to już raczej bez kompresora tylko z jakimś ,,wynalazkiem" typu właśnie inhalator, którym też idzie malować. A jak będzie pomalowane to wg mnie bardziej zależy od malarza :) niż od tego czy będzie używał takiego kompresora, czy inhalatora. Bo jak ktoś nie będzie umiał malować to najlepszy sprzęt nie pomoże.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
07-11-13 16:03  Odp: Aerograf-czy warto?
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuję.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024