KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-05-13 19:40  Kolejna ciekawostka kartonowa , zabytek ... (MIG-15 - MON 1956/57/59)
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Witam panowie modelarze , trafiłem taką oto fotkę w necie i muszę przyznać , że mnie to lekko zadziwiło . Moje pytanko do Was , kto posiada coś takiego i mógłby machnąć fotki zawartości tego modelu , tak aby można było sobie popatrzeć i choć oczy nacieszyć . Proszę goraco koledzy , podarujcie mi odrobinę luksusu jakim byłyby takie fotki . Pozdrowienia zasyła Marek .

 
12-05-13 01:49  Odp: Kolejna ciekawostka kartonowa , zabytek ......
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Według mojej wiedzy były trzy monowskie wydania Miga-15, wszystkie autorstwa Zdzisława Gryglickiego: w 1956, 57 i 59 roku. Ja posiadam wydanie 2 z 57 roku. Prawdopodobnie te 3 modele nie różnią się aż tak bardzo między sobą, więc jeśli chcesz, mogę zrobić poglądowe zdjęcia i tu wstawić :)

Okładka jest taka:



pzdr,
k.

 
12-05-13 08:30  Odp: Kolejna ciekawostka kartonowa , zabytek ......
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

To ja poproszę te fotki , chetnie sobie popatrzę . Pozdrawia Ciebie Marek . P.S. z okładki widać małe zmiany między nimi np ten na ciemno niebieskim tle ma dodatkowo numer 22 na dziobie i czerwoną końcówkę statecznika pionowego . Ten model to rocznik 1956 .

Post zmieniony (12-05-13 08:37)

 
12-05-13 13:54  Odp: Kolejna ciekawostka kartonowa , zabytek ......
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

> andy
> To ja poproszę te fotki , chetnie sobie popatrzę

Proszę bardzo.










pzdr,
k.

 
13-05-13 06:44  Odp: Kolejna ciekawostka kartonowa , zabytek ... (MIG-15 - MON 1956/57/59)
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Fajno to wszystko wygląda , dziękuję za odpowiedz i kłaniam się nisko , Marek .

 
13-05-13 10:50  Odp: Kolejna ciekawostka kartonowa , zabytek ... (MIG-15 - MON 1956/57/59)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

andy napisał:
> Fajno to wszystko wygląda , dziękuję za odpowiedz i kłaniam się nisko

Z wzajemnością. Jeśli interesowałoby Cię coś jeszcze z mojej kolekcji to śmiało pisz, chętnie wstawię fotki zawartości. Muszę też kiedyś uzupełnić ten stary wpis, minęło 10 lat i przybyło mi kilka "nowych" modeli z MON :)

pzdr,
k.

 
13-05-13 20:30  Odp: Kolejna ciekawostka kartonowa , zabytek ... (MIG-15 - MON 1956/57/59)
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Chciałbym w miarę możliwości zobaczyć zawartość modelu MON - rakieta międzyplanetarna i CSS 11 ale ten w czerwone pasy. Tego niebieskiego to mam . Także ostatnio kupiłem kilka MON-ówek i starszych Mały Modelarz / lata 1960 -1970 / z myślą ich pocięcia nożyczkami . Mam skany ale chętnie pokroję oryginały , bo jak widzę co jakiś czas pokazują się na np Allegro . To tylko kwestia wkładu finansowego , lecz ja wychodzę z założenia , że lepiej raz w życiu poczynić taki model oryginalny wiedząc że drugi raz nie będę wracał do takiego wydania. Jeden raz i następny itd . Mam do Ciebie pytanie odnośnie Twoich nowych nabytków MON , czy możesz podesłać mi także mały spisik tego co posiadasz z omawianego wydawnictwa , jeśli to nie kłopot . Saluto Marek .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024