KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-01-13 00:22  [dyskusja] Mały Modelarz... obsługa klienta
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

No to po kolei ... nie pierwszy raz narzekam na redakcję MM.... Opisze po krótce moje ostatnie doświadczenia... otóż... zamówiłem w sklepie internetowym na stronie LOK kilka pozycji (kilka modeli MM, jak również JEDEN (słownie jeden)egzemplarz Modelarza zawierający 3-cią cześć planów jednostki , która mnie szczególnie interesuje. Konkretnie chodziło o Modelarz numer 8/2009 . Zamówiłem, otrzymałem potwierdzenie zamówienia z wyszczególnieniem tego co zamówiłem łącznie z ceną , ceną dostawy itp.. oki. Było to 28 grudnia 2012 roku.. w dniu 31 grudnia 2012 roku otrzymałem maila następujące treści:
"Zamówienie przyjęliśmy. Modele wyślemy dzisiaj. Nadejdą do Pana pod
koniec tego tygodnia, albo na początku następnego - to będzie zależało

już od poczty. Opłata nastąpi u listonosza lub na poczcie przy odbiorze
przesyłki." i na razie dalej OK... Modele doszły po kilku dniach i wszystko było by cacy ...ale.... zamiast zamówionego "Modelarza" nr 8/2009 otrzymałem w przesyłce egzemplarz z nr 8 ale z 2012 roku...No więc piszę do redakcji że nastąpiła pomyłka ( 8 stycznia 2013) i co? **** ZBITA ...Mamy chwała Bogu 20 styczeń a redakcja milczy.... ani pocałuj nas w d... ani przepraszam .... NIC... po prostu echo...tak się zastanawiam jako 46-letni człowiek ....zresztą... chyba nie warto się denerwować..kiedyś napisałem że LOK to przechowalnia partyjnych czerwonych betonów i teraz coraz bardziej jestem przekonany że miałem rację....
Uprzedzając podpowiedzi kolegów odpowiem wcześniej : nie MAM NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU DZWONIĆ DO BARANÓW !!!!!!!!!!!!! Skoro potrafią pisać maile to i czytać również potrafią więc ...pytanie czemu olewają reklamacje? Odpowiedź nasuwa mi się sama na usta... bo mają po prostu klientów w ...d... dużym poważaniu....
To tak ku przestrodze wszystkim, którzy mają zamiar wejść w jakie kolwiek kontakty z tworem poprzedniej "czerwonej" epoki ....

--

 
20-01-13 13:30  Odp: [dyskusja] Mały Modelarz... obsługa klienta
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Problem z mejlami w ich redakcji może być taki, że kila osób ma dostęp do mejla i któraś z nich nie przekazała informacji dalej. Zdarzyło mi się tak w innej redakcji. Proponuję więc zadzwonić, albo napisać jeszcze raz.
Możliwe także, że Twój mejl wylądował w folderze od SPAMu. Zdarza się.
Proponuję więc zadzwonić albo napisać jeszcze raz i wyjaśnić sytuację.

Ja akurat bardzo dobrze wspominam kontakty z redakcją Modelarza i Małego Modelarza mimo, że czasami po tydzień czekałem na odpowiedź, to złego słowa o nich nie powiem.

Wyjaśnij więc sprawę z nimi, a nie na forum ;-)

Pozdrawiam,
Wojtek

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
21-01-13 14:52  Odp: [dyskusja] Mały Modelarz... obsługa klienta
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Z własnych obserwacji wnoszę,że w wielu instytucjach poczta elektroniczna jest traktowana jako zło konieczne. Jeśli nikt się nie awanturuje telefonicznie, lub ( o zgrozo) osobiście, to niechętnie zagląda sie do skrzynki elektronicznej...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
21-01-13 20:01  Odp: [dyskusja] Mały Modelarz... obsługa klienta
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Ja miło wspominam wysyłkę z MM. Fakt, trzeba było im przypomnieć (mailem) o wysyłce, ale problem wynikł z tego, że kto inny płacił (moja mama - przelew z Polski), a wysyłka była do Szkocji. Ale to zbyt mały problem, żeby z tego robić widły.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
25-01-13 13:43  Odp: [dyskusja] Mały Modelarz... obsługa klienta
Kefas93 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4


 - 2

Ja dwa razy kupowałem w LOK-u po kilka modeli. Odpowiedzi meilem otrzymałem dosłownie po kilkunastu minutach. Za pierwszym razem trochę ich pomeczylem odnośnie przesyłki wiec wymieniliśmy kilka meili. UPRZEJMI ludzie tam pracują, tak uważam! Przesyłki docierały na czas dobrze zapakowane. To nie było dawno więc nie wiem co się mogło zmienić...
@Jakub ludzie to tylko ludzie nie przesadzaj. A i maszyny moga zawodzić ;) Zastanów się też czy Ty względem ich jesteś wporządku.
To tyle, klejmy dalej ;)

--
"Życie to odrobina więcej niż ta woda,
chleb.
Mamy marzenia, którym tylko śmierć
może położyć kres." Bob One

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024