KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-07-08 14:19  Powitanie
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam wszystkich forumowiczów.
Od ponad dwu lat przeglądam forum, aż wreszcie postanowiłem do Was dołączyć.
Modelarstwem kartonowym interesuję się od dawna. Pierwszym modelem jaki sklejałem był Rodney z 1976r. pierwszym ukończonym Ił-28 rówież z 1976r., oba z Małego Modelarza, klejone w roku wydania. Potem zrobiłem kilkanaście samolotów, kilka okretów i trzy czołgi. Niestety, żaden z tych modeli nie dotrwał do dzisiaj. A potem przez ponad 20 lat nie skleiłem nic. Teraz zdopingowany Waszą działalnością, postanowiłem dokończyć kilka dawo rozpoczętych modeli. Być może pokażę je, gdy nauczę się wstawiać zdjęcia.
Pozdrawiam wszystkich.
Jurek

 
21-07-08 15:07  Odp: Powitanie
Arto 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witaj witaj.
Bez fotek nie mogę ocenić ale jak zrozumiałem chcesz kończyć modele 20 letnie?
Moim zdaniem łatwiej będzie zacząć od nowa. Po 15 latach swoją Arizonę oficjalnie zezłomowałem. Nie nadawała się do dalszej budowy. Nie ta technologia itd.

--
w budowie: HIEI

 
21-07-08 17:23  Odp: Powitanie
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przez ostatnie 20 lat nie skończyłem żadnego modelu, ale kilka zacząłem i są w różnym stopniu budowy. V-1 właściwie skończona, naniosę tylko linie podziału blach i może zmienię malowanie, w jednym z samolotów brakuje tylko podwozia i oznaczeń, dwa samochody pancerne czekają na podwozie i wieże z uzbrojeniem. Najmniej zaawansowane są 2 okręty.

 
21-07-08 17:45  Odp: Powitanie
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

> brakuje oznaczeń.
To model kartonowy czy plastik ? ;-)

--


 
21-07-08 18:07  Odp: Powitanie
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kartonowy, ale sklejony z ksero, szpachlowany i malowany. Często kleję z kserokopii, bo modelarzem jestem kiepskim i nieraz muszę jakąś część robić kilkakrotnie żeby w miarę znośnie wyglądała.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024